Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7aylık kız çocuğum için zeka kartları aramaktayım hangi markayı hangi seriyi tercih ettiniz? yardımcı olursanız sevinirim..Biraz bu zamanlarda üstüne eğilmek istiyorum
    Selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuntxxxx

bebek arabası arayışında olanlar için şuraya ufak bir not bırakmış olayım. ;)

benim tercihim maclaren techno xt oldu. arabam yok, ulaşımda taksi ve toplu taşıma kullanıyoruz; istanbul'un dar kaldırımları, arnavut taşlı ve sağı solu çökük ezik sokaklarında hareket kabiliyetinin önemi, gerektiğinde hızlıca katlayıp veya kucaklayıp birkaç kat taşıyabilme rahatlığı, boyutlarıyla ev içinde saklama rahatlığı gibi nedenlerle tercihimi en başından bu arabadan yana kullandım. Ayrıca birkaç arkadaşımın kullanımına çok yakın tanıklık etmiştim daha önce. Kısacası pratiklik ve uzun süreli kullanımdaki dayanıklılığı ve kalitesi büyük artıları.

Ben spitfire denilen özel seriyi aldım, beraberinde normal paketinde olmayan footmuff ile geliyor, bana göre görsel olarak daha güzel olması da diğer bir nokta. Yenidoğandan itibaren kullanabilirsiniz, tam yatıyor -daha doğrusu 170lik bir açıda. Özellikle kış dönemi bebeğine sahipseniz/olacaksanız, ilk zamanlarında hava koşulları nedeniyle çok fazla sokağa çıkamayacaksanız -ki genelde ilk bir ay çıkılmıyor kontroller haricinde, baston puset kabul edilen bu modeli tercih edebilirsiniz, zaten çocuk da geçen sürede toparlamış oluyor; travel setlerdeki ana kucağı benzeri bir gereklilik olmuyor.

Belki tek dezavantajı çift yönlü olmaması olabilir ama çok da dert etmeye gerek yok. Boyut olarak ufak bir araba bagajına -corsa gibi, çapraz tam sığıyor.

Bugün ebebek indirimini gördüm, 1430 civarı bir fiyatı var ki şimdiye kadar bu kadar indirime girmemişti, ben 4 ay önceki indirimde 1550civarı bir fiyata mal etmiştim. Techno Xt'nin bir alt modeli quest de var ama mağazada kıyasladığımda yenidoğan için gerekli doygunluğu vermemişti bana, ama o da ileriki yaş dönemi için pratiklik olarak tercih edilebilir kesinlikle.

Ayrıca aliexpressten 30lira civarına bir saklama/taşıma çantası alırsanız ev içinde de yer darlığında tertemiz muhafaza edebilirsiniz. Keyfe düşkünseniz de GG'den bardaklık alıp full set tamamlayabilirsiniz.

aynı üründen ben de kullanıyorum ve çok memnunum, saklama çantası derken hangi üründen bahsediyorsunuz? Başka alıp memnun kaldığınız aksesuarlar var mı?

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    +1 bir arkadaş önermişti geçmiş sayfalarda ama bir türlü bulamıyorum
  • kizilat K kullanıcısına yanıt
    ev küçük, temiz ve rahat saklama amacıyla kılıf/çanta aliexpressten,

gezerken kahve/su vs rahat etmek için de gg'den bardaklık aldım, kuponla daha uygun fiyata; aliexpressten de benzer bişiy alınabilir ama fiyat aynı oluyor hemen hemen..

http://s.aliexpress.com/YFVBj2yM

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/maclaren-universal-bardaklik-323734438

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mommy’s bliss işe yarıyo arkadaşlar.Son mesajımdan sonra iki kez daha denedim ikisinde de 1-5 dakika arası bebeğin sancısı kesildi evet gerçekten mucize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • migrosta huggies bezlerde ve ıslak mendillerde indirim var ihtiyacı olan değerlendirebilir
  • https://m.n11.com/babyes-mona-bebek-bakim-cantasi-ih-kirmizi-P217730998

• Sleepy yenidoğan ıslak havlu geldi, gerçekten kalitesi güzelmiş

• https://www.e-bebek.com/joie-tilt-0-18-kg-oto-koltugu-p-joi-c0902gattb00/

329 TL

http://www.hepsiburada.com/komili-yenidogan-islak-havlu-12-li-paket-960-yaprak-p-HBV0000039EWH?magaza=vipçocuk

Şuan çok uygun değil ama yenidoğan komili ıslak mendil hem adedi fazla. Hem de kalitesi çok iyi

• breathin B kullanıcısına yanıt
    Selam
    Çok sevindim:)
    Öyle güzel anlattınızki şunu ben aldım bir adet GG den
    Kupon ile birlikte 97 TL ye geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amastrine kullanıcısına yanıt
    Sağolun siz de hayrını görürsünüz insallah :)

• merhaba forumdaşlar.bildiğiniz üzere ebebekte bu ay kampanya var.bana 9-36 aylık oto koltuğu lazım önerilerinizi bekliyorum aciş destek lazım.kimler neler kullanırr acaba???

• Oyun halısı ebebekte tiny Love maymun adası var kullanan varmı nasıldır . Birde yookido gymotion var onu da rengi nedeniyle kararsız kaldım. Mavi siyah ve kırmızı sadece . Kullananlar bilgilendirirse sevinirim

• kizilat K kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam dün itibariyle bunu kullanmaya başladık, demir damlası olarak, ferromixin.
    bunda da maltodekstrin var ama parabene göre çok daha masum, hem c vitamini, demir emilimi için lazım

%100 masum içerikli demir yok sanırım, kötünün iyisi bu en azından.

ama ilginç olan şu ki, %100 masum D vitamini varken hala devit3 kullanılması..

sanırım maliyet farkı baya yüksek, devit3 de kullanılan BHA çok ucuz olsa gerek, zira sarece zeytinyağı içeren wellcare, daha pahalı.

Bu tip maddelerin suçluluğu ispat edilene kadar suçsuzlar. kısa dönemde yüksek dozları ispatlanmış ama düşük fozları temize çıkmış.

uzun dönemde düşük dozları ne yapacak sorusunun cevabı gelecekte. Bu yüzden de masum lar kanunen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 4 Şubat 2018; 14:52:40 >
  • Amazondaki Ergo Baby kanguru için şöyle bir şey gördüm sitede:

Ürün İnceleniyor
    Bu ürün, bir müşterimizin kendisine ulaştırılan ürünün sitede tarif edilenden farklı olduğunu bildiren şikayeti üzerine Amazon.de tarafından satıştan kaldırılmıştır.

Sorunu en kısa sürede gidermek için çalışıyoruz.

İptal mi etsek siparişi?
  • antagonist kullanıcısına yanıt
    Aceleniz yoksa bekleyin. Amazon ya üst modeli yollayacaktır. Ya da siparişi iptal edecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tevfiko

migrosta huggies bezlerde ve ıslak mendillerde indirim var ihtiyacı olan değerlendirebilir

Teşekkürler sleepy fiyatına huggies aldık

• Arkadaşlar size bi haberim var.Az önce denk geldim iherb.com boon, munchkin, summer infant ürünleri falan da satıyo.Burdaki fiyatlarına göre çok uygun şeyler var.Beslenme ürünleri, biberon ucu, kaşık, mama tabağı vs ağırlıklı.İhtiyacı olan bi göz atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurugr

Oyun halısı ebebekte tiny Love maymun adası var kullanan varmı nasıldır . Birde yookido gymotion var onu da rengi nedeniyle kararsız kaldım. Mavi siyah ve kırmızı sadece . Kullananlar bilgilendirirse sevinirim

Maymun adasını kullandık. Bizden sonra kardeşimde kullandı. Kaliteli ve güzel. Müzikli maymunu, aynası, yastığı oldukça kullanışlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrhhh

merhaba forumdaşlar.bildiğiniz üzere ebebekte bu ay kampanya var.bana 9-36 aylık oto koltuğu lazım önerilerinizi bekliyorum aciş destek lazım.kimler neler kullanırr acaba???

Bende aynı durumdayım. Araştırmaya bugün başladım. Uygun bir ürün görürsem bilgilendirmeye çalışırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.