Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.646
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sezarim

Hocam yok öyle bir şey. Nerden kim söyledi? O kadar kaza testi var videous var? Nerdeyse bütün testlere girmiş. 360 dönen ve kaza testlerinden geçer not almış 2 tane var. Biri cybex sirona 360 diğeri maxi cosi axxisfix. Cybexteki yastık için çıktığına dair raporlar mevcut. Hem isofix hem de kemer için eğer düzgün bağlamazsanız çıkma mevcut tabiki. Isofixte doğru bağladığınız gösteren işaretler mevcut. Forumda başka bir konu var bebek oto koltuğu için orayı takip etmenizi öneririm.

Ebebekte satış görevlısı arkadaş verdi o bilgileri hocam,evet o konuyu takip ediyorum tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Selamlar, iherb'ten aldığınız Mommy's Bliss'i gümrükten çekebildiniz mi? Bir de hiç mi faydası olmadı ve sizinkinin son kullanma tarihi nedir acaba?

Bez konusunda ben birer paket yeni doğan ve 2 numara Prima Premium Care aldım, kupon vardı öylece boşa gidecekti ben de alayım dedim de bakalım artık bebek üzerinde etkisi olacak mı..

Islak mendil olarak ben waterwipes aldım.

@hboz90 Çok teşekkür ederim paylaşımınız için. Mommy's Bliss sizin bebeğinizde nasıl etki gösterdi?

Evet gümrükten reçeteyle çektik.08/19 son kullanımı.Dün bir çay kaşığı verdik bir fayda göremedik.Hatta ben alırken o kadar övmüştüm ki tüm ev ahalisi heycanla kullanımı bekledi :) ben çay kaşığı kadar içirdikten sonra beklentiler o kadar yüksekti ki herkes sonrasında ağlayan çocuğa bakıp büyük hayal kırıklığıyla “hani çok iyidi” diye boş boş yüzüme baktı

Ama henüz pes etmedim birkaç kez daha deniycem tabi.

• devit-3 yerine içinde BHA olmayan ne kullanabiliriz diye sorunca, doktorunuz wellcare önerdi, keşke ben sormadan önerseydi.

kendi ben sormadan içinde Paraben olmayan Demir damlası için

Sidefer önerdi, ama onun içi de başka malzemeler açıaından çok kalabalık.

Demir için doktoruma da kabul ettirebileceğim iyi içerikli ne önerirsiniz
    ?

Voonka irony drops eczacıbaşının ama sitelerinden ürünü kaldırmışlar, neden diye mail attım, ambalaj tedariğinde sorun yaşıyoruz, üretimine ara verdik, stok bulmakta zorlanabilirsiniz piyasasa "diye cevap geldi, bana hiç inandırıcı gelmedi.

Demir için alternatif arayışım devam ediyor
    ?

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    nutrigen ferromixin deneyebilirsiniz toz halinde ek gıdalara katıp veriyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exulsa

6.aydan beri kullanıyoruz, tavsiye ederim, daha pahalı markalara o kadar para vermek yerine şuan indirimle 12 lik paketi 29.90.
    http://www.hepsiburada.com/huggies-islak-havlu-dogal-bakim-672-yaprak-12-li-paket-p-AILEHUG4210741

hocam içimdekilerde neler yazıyor tam olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

nutrigen ferromixin deneyebilirsiniz toz halinde ek gıdalara katıp veriyorsunuz.

hocam onu söylediğimde : onun içinde de D vitamini var ve D vitamini fazlası vücuttan atılmayıp değo edildiği ve sıkıntılı oldugı için, diğer d vitamini işe beraber kullanınca over dose doz aşımı olur " dedi.

ama başka ürünle mi karıştırdı acaba, çünkü internetten baktıgım kadarıyla içinde D vitamini yok?

rica etsem sizdekinin içindekileri görüntüsünü gönderebilir misiniz?

nutrigen ferromixin

• breathin B kullanıcısına yanıt
    Bu tür ilaçlar hemen etki göstermez, bence bir süre daha verin.

• Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yanlış anlaşılma olmasın, Cadillac ve Cadillac Air Casual'ın modelleri. Diğerini tam araştırmadığım için içerikleri bana anlatıldığı ve not aldığım gibi aktarmaya çalıştım.

Eğer bahsettiğiniz gibi iç Ped ise ve uygun bir fiyattan alınabiliyorsa (ki iki araba arasında 200 TL civarı fark oluyor bence her türlü daha uyguna alınabilecektir) Cadillac gayet uygun bir seçim.

Tekerlek olarak bahsettiğiniz gibi olabilir. İnternette tekerlek şikayeti çokça gördüm fakat bizdeki arabanın tekerlekleri dolgu teker.
    d vitamini yok diye biliyorum hocam içinde akşam eve geçince fotoğrafını çeker atarım, c vitamini vs var araştırmıştım vücutta fazla olunca atılabilen vitaminler var.
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Sagol hocam baby me ile ilgili sikayette ovgude var mesela arkadasimiz kullaniyor cok memnun bir iki mesaj asagida da begene bir arkadasimiz var . Belki de parti parti değişiyordur ya da model model.Ben saf su pamuk olani diyorum.

Vallahi jokerdn su anda unibaby almam urunu %25 indirimden once arttirdilar 169 dan 189 a cikardilar indirimli fiyatmis da yik bilmem neymis. Bu fiyat politikasi ile zaten almam. Sizin Onerilerinizle kendimiz baka baka bulacagiz iste.

• BEBEK TELSİZİ için tavsiyesi olan var mı arkadaşlar?
  • Bebekte zeka gelişimi için neler yapıyorsunuz arkadaşlar?
    günlük uyguladığınız bir şeyler var mı, veya satın aldığınız bebek kitabı gibi şeyler.
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/item/2-4G-Wireless-3-2-inch-Electronica-Video-Baba-Camera-2-Way-Audio-5M-Night-Vision/32732390984.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.cxBVo1

Bu ürünü sipariş ettim. 25 günde geldi ve kullanıyorum. bir sıkıntı yok.
  • http://yurtdisisepeti.com/2018/02/inglesina-blink/

Inglesina blink puset bebek arabası

81 Euro (stok dışı sipariş verilebiliyor)

86 Euro sarısı stokta, yeşil rengi de uygun fiyatta

Bi de bu var.

http://yurtdisisepeti.com/2018/01/chicco-oto-koltugu/
    Chicco isofixli koltuk (128 Euro) acelesi olmayan alıp bekleyebilir. Stoklara girdiğinde yollanır.

Sonradan ekleme:
    Bebek karyolası 45 euro.

http://yurtdisisepeti.com/2018/02/karyola/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireysel.emeklilik -- 3 Şubat 2018; 22:34:48 >

• mustafasadık kullanıcısına yanıt
    Selam
    Q kart gibi kartlardan alabilirsiniz, övgüyle bahsediliyor
    Ben 20 gündür deniyorum
    Baya hoşlarına gidiyor kara kalem üzgün kızgın suratlara bakmak:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Buyru hocam ferromixin icerigi

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

• Selam,
    Doğumdan itibaren kullanılıabilen mama sandalyeleri hakkında bilgisi tecrübesi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bebek arabası arayışında olanlar için şuraya ufak bir not bırakmış olayım. ;)

benim tercihim maclaren techno xt oldu. arabam yok, ulaşımda taksi ve toplu taşıma kullanıyoruz; istanbul'un dar kaldırımları, arnavut taşlı ve sağı solu çökük ezik sokaklarında hareket kabiliyetinin önemi, gerektiğinde hızlıca katlayıp veya kucaklayıp birkaç kat taşıyabilme rahatlığı, boyutlarıyla ev içinde saklama rahatlığı gibi nedenlerle tercihimi en başından bu arabadan yana kullandım. Ayrıca birkaç arkadaşımın kullanımına çok yakın tanıklık etmiştim daha önce. Kısacası pratiklik ve uzun süreli kullanımdaki dayanıklılığı ve kalitesi büyük artıları.

Ben spitfire denilen özel seriyi aldım, beraberinde normal paketinde olmayan footmuff ile geliyor, bana göre görsel olarak daha güzel olması da diğer bir nokta. Yenidoğandan itibaren kullanabilirsiniz, tam yatıyor -daha doğrusu 170lik bir açıda. Özellikle kış dönemi bebeğine sahipseniz/olacaksanız, ilk zamanlarında hava koşulları nedeniyle çok fazla sokağa çıkamayacaksanız -ki genelde ilk bir ay çıkılmıyor kontroller haricinde, baston puset kabul edilen bu modeli tercih edebilirsiniz, zaten çocuk da geçen sürede toparlamış oluyor; travel setlerdeki ana kucağı benzeri bir gereklilik olmuyor.

Belki tek dezavantajı çift yönlü olmaması olabilir ama çok da dert etmeye gerek yok. Boyut olarak ufak bir araba bagajına -corsa gibi, çapraz tam sığıyor.

Bugün ebebek indirimini gördüm, 1430 civarı bir fiyatı var ki şimdiye kadar bu kadar indirime girmemişti, ben 4 ay önceki indirimde 1500civarı bir fiyata mal etmiştim. Techno Xt'nin bir alt modeli quest de var ama mağazada kıyasladığımda yenidoğan için gerekli doygunluğu vermemişti bana, ama o da ileriki yaş dönemi için pratiklik olarak tercih edilebilir kesinlikle.

Ayrıca aliexpressten 30lira civarına bir saklama/taşıma çantası alırsanız ev içinde de yer darlığında tertemiz muhafaza edebilirsiniz. Keyfe düşkünseniz de GG'den bardaklık alıp full set tamamlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuntxxxx -- 5 Şubat 2018; 18:32:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rmz1907

https://tr.aliexpress.com/item/2-4G-Wireless-3-2-inch-Electronica-Video-Baba-Camera-2-Way-Audio-5M-Night-Vision/32732390984.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.cxBVo1

Bu ürünü sipariş ettim. 25 günde geldi ve kullanıyorum. bir sıkıntı yok.

Gümrüğe takılmadı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: rmz1907

Hocam merhaba,

Probiyotik takviyesi ihtiyacı sezeryan doğum olan çocuklarda oluyor. Normal doğumda anne kanalında bebek bağırsak için gerekli bakterileri normalde alıyor. Biogaia almaya gittiğim eczacı kaleidon için bakteri sayısı fazla vedaha etkili diye önerdi ama sanıyorum pek bir işe yaramadı.
    Gaz çıkarma konusunda ısrarla denıyoruz ama çocuk çırpınıyor fakat çıkmıyor. bağırsağa ilerleyince de kıvrandırıp uykusundan uyandırıyor.
    Daha çok yan yatırmaya ve kiraz çekirdeği ısıtmıp koymaya devam edıyoruz şimdilik.

Burayı birçok okuyan olduğu için düzeltme gereği görüyorum. Her ne kadar kadın doğum veya çocuk hekimi olmasamda, bilimsel olarak doğum tipi ile flora/microbiata/bakteri tipi arasında bir fark yok. İlk başta doğduklarında doğum tipine göre farklılık olsada 6. hafta sonunda bu fark kalmamaktadır. O yüzden sezeryanda probiyotik gerekli lafına inanmayınız. Eczacı lafı ile referans olmaz. (İşini düzgün yapanları ayrı koyuyorum)

Dediğimin referansında ektedir. Nature da en kaliteli bilimsel dergilerdendir.

https://www.nature.com/articles/nm.4272

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.