Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metnakblk Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
38.485
Cevap
1.421
Favori
2.592.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DreamSs

gelme süresi değişkenlik gösterir ama ortalama 3 haftaya gelir.
    kurma olayı modem üzerinden port açma ve kameradan wireless şifre kayıt gibi ayarları yapman gerekir.
    normal bir kullanıcı yapamaz yani :)
    normalde bunların bir karekodu var. cep telefonundan bu kodu okutunca otomatik kemarayı bulur ve ekler ancak bundan evvel kamerayı kablo ile modeme bağlayıp sonra pc den kamera ipsini yazarak ayarlarına girip kendi wireless hattınızın adı ve şifresini ekleyip sonra isterseniz hafıza kartına ya da ftp ye kayıp yapması için gerekli ayarları yapıp yeninden başlatmanız lazım. sonrasında wireless a otomatik bağlanır ve cep telefonundan programı sayesinde kolayca eklenerek kullanılır.
    normalde modemden port açmadan da cep telefonu ile dışarıdan izleyibilirsiniz galiba ama ondan emin değilim ben baştan ayarları yapıp kullanmıştım.
    kamera telefondan hareket ettirildiği için de bebek kadrajdan çıksa da kamerayı çevirebiliyorsunuz en çok bu özelliğini sevmiştim.
    alırken 2 tane aldım ben şimdi birini sokağa güvenlik kamerası olarak koymayı düşünğyorum tabi yağmur görmeyen bir yere :)

Çok sağol ayrıntılı açıklama için. Ben de sipariş edeyim bari ayar işini de halletmeye çalışıcam artık açıklamaların doğrultusunda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

kurma olayı modem üzerinden port açma ve kameradan wireless şifre kayıt gibi ayarları yapman gerekir.
    normalde bunların bir karekodu var. cep telefonundan bu kodu okutunca otomatik kemarayı bulur ve ekler ancak bundan evvel kamerayı kablo ile modeme bağlayıp sonra pc den kamera ipsini yazarak ayarlarına girip kendi wireless hattınızın adı ve şifresini ekleyip sonra isterseniz hafıza kartına ya da ftp ye kayıp yapması için gerekli ayarları yapıp yeninden başlatmanız lazım. sonrasında wireless a otomatik bağlanır ve cep telefonundan programı sayesinde kolayca eklenerek kullanılır.
    normalde modemden port açmadan da cep telefonu ile dışarıdan izleyibilirsiniz galiba ama ondan emin değilim ben baştan ayarları yapıp kullanmıştım.
    kamera telefondan hareket ettirildiği için de bebek kadrajdan çıksa da kamerayı çevirebiliyorsunuz en çok bu özelliğini sevmiştim.
    alırken 2 tane aldım ben şimdi birini sokağa güvenlik kamerası olarak koymayı düşünğyorum tabi yağmur görmeyen bir yere :)

Çok sağol ayrıntılı açıklama için. Ben de sipariş edeyim bari ayar işini de halletmeye çalışıcam artık açıklamaların doğrultusunda..

Serdar bey hangi modeli sipariş ediyorsunuz ? bende düşünüyorumda..

• U_şen kullanıcısına yanıt
    Suan bu kalmis ekran goruntusu aldigim benim ufaklik kameraya bakarken ekran goruntusu almistim. Kendi ozelligi var programd ama sadece resim yakalama var. Kayit isini sd karta yapiyor. Eve gidince istersen baska da eklerim vaktim olursa da kullanmadigim birini acarim erisime uzaktan bakarsin ama soz vermiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 27 Şubat 2017; 9:41:30 >
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    rica ederim. ayar işinde yardımcı olmaya çalışırım. gerekirse pc ye uzaktan bağlanır ayar çekeriz
    Bu arada İP olayı normalde sıkıntı olmuyor. karekod dan ekleyince sanırsam kendi server üzerinden sizi otomatik yönlendiriyor çünkü ip değişse de cep telefonu programından bağlanabiliyorsunuz
    ayrıca ücretsiz servisler var. pc ye küçük bir program kurduruyor. sizede bir adres tanımlıyor mesela dreamss.dynu.com gibi. program bilgisayarda açık olduğu sürece ip adresinizi servera gönderiyor. Server da dreamss.dynu.com a gelen her isteği sizin ipnize yönlendiriyor böylece ip değişse de o adres sürekli sizin ipnize bağlanıyor. Bunun en büyük avantajı cep telefonu programı kurulu olmasa da kameranın web arayüzünden izlenme sağlandığı için adrese bağlanıp şifre girip gelen ekrandan izleme hatta kamerayı yönlendirme yapabiliyorsunuz. Tabi bu evde laptopu açık TV izlerken çocuğunuzu canlı olarak izleyebileceğiniz manasına da geliyor :)))) . Evde wifi den izleneceği için takılmasız canlı yayın oluyor bildiğiniz. Dışarıdan programsız izlemeniz için modemden port yönlendirmek şart tabi ki

edit: Ben aldığımda 35 dolar falandı kamera. şuan 130tl civarı herhalde. n11 den baktımda başlangıç fiyatları 145tl gibi ve bahsettiğim bütün özellikler var. şuan 22 dolara aliexpresste benzerleri var. Beklemek istemeyen için de n11'den alabilirsiniz. http://urun.n11.com/video-kamera/babycam-360-gercek-hd-wifi-kablosuz-ip-kamera-bebek-izleme-P136114068

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 1 Şubat 2017; 14:55:34 >

• Yakın zamanda bebek arabası alan var mı, 400-500 TL civarına ne önerirsiniz? Kampanya vs. konusunda tavsiye bekliyorum arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Serdar bey hangi modeli sipariş ediyorsunuz ? bende düşünüyorumda..

DreamSs kardeşin önerdiği modelden birini alacağım çünkü aliexpres linktekini kullanıyomuş şuan ve memnun.

• quote:

rica ederim. ayar işinde yardımcı olmaya çalışırım. gerekirse pc ye uzaktan bağlanır ayar çekeriz
    Bu arada İP olayı normalde sıkıntı olmuyor. karekod dan ekleyince sanırsam kendi server üzerinden sizi otomatik yönlendiriyor çünkü ip değişse de cep telefonu programından bağlanabiliyorsunuz
    ayrıca ücretsiz servisler var. pc ye küçük bir program kurduruyor. sizede bir adres tanımlıyor mesela dreamss.dynu.com gibi. program bilgisayarda açık olduğu sürece ip adresinizi servera gönderiyor. Server da dreamss.dynu.com a gelen her isteği sizin ipnize yönlendiriyor böylece ip değişse de o adres sürekli sizin ipnize bağlanıyor. Bunun en büyük avantajı cep telefonu programı kurulu olmasa da kameranın web arayüzünden izlenme sağlandığı için adrese bağlanıp şifre girip gelen ekrandan izleme hatta kamerayı yönlendirme yapabiliyorsunuz. Tabi bu evde laptopu açık TV izlerken çocuğunuzu canlı olarak izleyebileceğiniz manasına da geliyor :)))) . Evde wifi den izleneceği için takılmasız canlı yayın oluyor bildiğiniz. Dışarıdan programsız izlemeniz için modemden port yönlendirmek şart tabi ki

edit: Ben aldığımda 35 dolar falandı kamera. şuan 130tl civarı herhalde. n11 den baktımda başlangıç fiyatları 145tl gibi ve bahsettiğim bütün özellikler var. şuan 22 dolara aliexpresste benzerleri var. Beklemek istemeyen için de n11'den alabilirsiniz. http://urun.n11.com/video-kamera/babycam-360-gercek-hd-wifi-kablosuz-ip-kamera-bebek-izleme-P136114068

Çok sağol kardeş bilgiler için biraz yordum parmaklarını hakkını helal et. Aliexprestekini sipariş edeyim en iyisi. Beklemek sorun değil. N11dekinden daha özellikli geldi bana tekrar teşekkürlerr..

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    est. hocam ö . değil ancak benim yazdıklarım tam olarak benim kullandığım değil birazdan eklerim msja. Ben daha uygun diye onları ekledim. Ayrı marka model yok şu an aliexpress de ama hepsi aynı zaten marka farklı.
    https://www.aliexpress.com/item/Newest-Sricam-SP012-IP-Camera-WIFI-Onvif-P2P-Phone-Remote-720P-Home-Security-Baby-Monitor-1/32696716672.html?spm=2114.01010208.3.377.RfYJoh&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10065_10068_10000032_119_10000025_10000029_430_10000028_10060_10062_10056_10055_10000062_10054_301_10059_10099_10000022_10000012_10103_10000015_10102_10096_10000018_10000019_10000056_10000059_10052_10053_10107_10050_10106_10051_10000053_10000007_10000050_10084_10118_10083_10000047_10080_10082_10081_10110_10111_10112_10113_10114_10115_10000041_10000044_10078_10079_10000038_429_10073_10000035_10121-10050,searchweb201603_2,afswitch_1,single_sort_3_default&btsid=e88074c5-b861-42bd-868a-f64710c7237f
    kasa olarak bundan ama son resme bakarsan altta alarm in out yazan kısım bunda yok bendekinde kablo bağlayabileceğin şekilde soketi de var. sanırım bir tek alarm özelliği yoktur. o da kamera görüntüde hareket algıladığı zaman alarmı aktif ediyor. hırsız önlemi için o. olmasa da olur.
    Bunların hepsi zaten aynı mantık çalışan şeyler almadan evvel msj atın satıcıya sorun her özelliğini öyle alın sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 1 Şubat 2017; 16:41:57 >

• Bende fazladan kullanmadigim wasncam aip kamera var aldigim fiyat 28 dollar. Kutusu acilmamis aliexprestten aldim

Arkadasimda ipcam varmis o hediye edince bunu satayim dedim

Kalitesi reaksiyon hizi her sey var

İsteyene kargo dahil 105liraya yollarim beklemezsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

Daha önce alan arkadaşlar, Stok yapayım diyorum, 18 li için fiyat uygunmudur?
    http://www.hepsiburada.com/uni-baby-yenidogan-18-li-islak-pamuk-mendil-ekonomik-firsat-paketi-uni-baby-bebek-losyonu-200-ml-hediyeli-p-HBV000000MYE1

Carrefourdan 6+1 li paketleri 18-19 liraya alıyorum. zaman zaman kampanya oluyor stokluyorum. Bebe 9 aylık oldu bu fiyata alabildiğim için hala yenidoğan kullanıyoruz.

• araç koltuğu alırken buna dikkat etmenizi tavsiye ederim.

en azından şehir dışına uzun yolculuklarda çocuğunuzu rear facing yani yüzü koltuğa bakacak şekilde oturtmanın çok daha güvenli olduğu gerçeğini bilelim bu nedenle hiç olmazsa çift yönlü olanları tercih edelim.

bu videoları da izleyebilirsiniz.

bu da volvo nun

9 kg ve 25 kg arasındaki, yaklaşık 9 ay ila 6 yaşları arasındaki çocuklar için, Volvo çoğunuzun en az 3-4 yaşına kadar aracın içinde geriye bakar halde oturmalarını tavsiye eder.

Volvo resmi sitesindenhttp://accessories.volvocars.com/tr-tr/XC90(16-)/Accessories/Document/VCC-493979/2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.shadowx -- 2 Şubat 2017; 4:58:14 >

• Merhaba Arkadaşlar,

Kamera konusunda ben de bir katkıda bulunayım. TR'de muadilleri bulunan ve yukarıda linkleri paylaşılan kameranın orjinalini ve bir üst modelini bulup sipariş ettim. (64 GB SD destekleyen modeli). Linki paylaşıyorum:
    https://www.aliexpress.com/store/product/IP-camera-WIFI-Megapixel-720p-HD-Outdoor-Wireless-Digital-Security-CCTV-IP-Cam-IR-Infrared-SD/115772_32549161202.html?spm=2114.12010615.0.0.ZGqXjE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkuserdem -- 2 Şubat 2017; 9:32:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkuserdem

Merhaba Arkadaşlar,

Kamera konusunda ben de bir katkıda bulunayım. TR'de muadilleri bulunan ve yukarıda linkleri paylaşılan kameranın orjinalini ve bir üst modelini bulup sipariş ettim. (64 GB SD destekleyen modeli). Linki paylaşıyorum:

https://tr.aliexpress.com/store/product/IP-camera-WIFI-Megapixel-720p-HD-Outdoor-Wireless-Digital-Security-CCTV-IP-Cam-IR-Infrared-SD/115772_32549161202.html?spm=2114.12010615.0.0.lQ3nyM

link açılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hassin

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

https://tr.aliexpress.com/store/product/IP-camera-WIFI-Megapixel-720p-HD-Outdoor-Wireless-Digital-Security-CCTV-IP-Cam-IR-Infrared-SD/115772_32549161202.html?spm=2114.12010615.0.0.lQ3nyM

link açılmıyor.

Açık

https://tr.aliexpress.com/store/product/IP-camera-WIFI-Megapixel-720p-HD-Outdoor-Wireless-Digital-Security-CCTV-IP-Cam-IR-Infrared-SD/115772_32549161202.html?detailNewVersion=&categoryId=301102&spm=2114.12010615.0.0.ZGqXjE&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Arkadaşlar ne yapsam odanın nemini artiramoyorum

Sabah uyandığımızda oda o kadar kuru ki benim ve eşim Boğazlar çok rahatsız oluyo. Haliyle bebej de Aynı

Petek lere sulu k odanın içine havlu vw denedim ama fayda etmiyor

Merkez i sistem sürekli yanıyor ev . Kendi ayarlama gibi birsey de yok . Kapatsan ev buz gibi .

Odanın ortasında çay kaynatcam bu gidişle. Çok taktım kafaya bu konuyu .

Çünkü ev gerçekten nemsiz ve kuru .

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim

https://www.e-bebek.com/dijital-zaman-ayarli-buhar-ufleyici-p-lox-mh602/
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar,

https://www.aliexpress.com/store/product/IP-camera-WIFI-Megapixel-720p-HD-Outdoor-Wireless-Digital-Security-CCTV-IP-Cam-IR-Infrared-SD/115772_32549161202.html?spm=2114.12010615.0.0.ZGqXjE

Hayırlı olsun. Ürün gelince yorumlarınızı beni alıntılayarak yanıtlayabilir misiniz? Ben de aynı üründen sipariş geçmek istiyorum.

• Tamu Otobüsü kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,
    Şu an Çin'de tatil olduğu için 9 şubatta kargoya verilecek. Elime ulaşması Şubatın sonunu bulur. Gelir gelmez yorum yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

Daha önce alan arkadaşlar, Stok yapayım diyorum, 18 li için fiyat uygunmudur?
    http://www.hepsiburada.com/uni-baby-yenidogan-18-li-islak-pamuk-mendil-ekonomik-firsat-paketi-uni-baby-bebek-losyonu-200-ml-hediyeli-p-HBV000000MYE1

Ben 2. kez aldım losyonu da çok güzel fiyat da piyasaya göre iyi gibi..

• 
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.