Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
33.217
Cevap
1.314
Favori
2.055.557
Tıklama
Giriş
    1753 Mesaj

Yine de yüksek. Üst katta kullanmayın.
    |
    |
    MegaWolt38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstanbuldaysan acıbademde mağazası git teslim al.
    |
    |
    murataydin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1- 1300-1400 tlye travel sistem araba tavsiyesi verebilir misiniz?

2- Anne yanı sallanabilen beşik tavsiyesi verebilir misiniz ?
    |
    |

http://www.besafe.com/adac/

In 2016 Spring edition of ADAC Stiftungwarentest, BeSafe has three products included. Firstly our updated, iZi Kid X2 I-Size which was launched in late 2015. And second our new car seat concept iZi Modular which were launched during Autumn 2015. iZi Modular is not tested as a concept but as two separate products; the infant seat iZi Go Modular i-Size with iZi Modular i-Size base and the car seat iZi Modular i-Size with iZi Modular i-Size base.

ADAC da nasıl katı bir kuruluşsa bi İngilizce sayfaları yok.

Erman bey bazadan çıkartıp dönmesi yada kolla dönmesi farkediyor mu? Yani hususi ihtiyaç oluyor mu?

Benim farkettiğim diğer husus Besafe in alt kısmı da köpük kaplı ondan hoşuma gitti bir de kılıfı rahat sökülüyor.

Erman bey surekli soruyoruz kusura bakmayın. Bir de yazınızı okudum gayet güzeldi ancak oto koltukları makalesinde biraz daha genişletme yapsanız daha iyi olacaktır. ince noktalar ergonomi kalite vs nelere bakmak lazım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem54 -- 30 Ocak 2017; 21:9:48 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    817 Mesaj

Ben iki tane 60*120 syatak aldım. İkisinde de BRN Yatağı tercih ettim. Bazen kampanyalı modeller oluyor 250 TL' ye alt açma pedi, yorgan, yastık, yatak set veriyorlar. Uzun okumalar sonucu sünger ve sert yatak tercih ettik ve memnunuz.
    |
    |
    palanagar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ana kucağı concord air safe mi maxi cosi pebbl mı? Bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum sadece araç koltuğu ve elde taıma olacak zira bebek arabamız mclaren, concord hafif ama maxinin kumaşı daha iyi diyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hocam bu ürünü nerden satın aldınız? ayrıca memnun musunuz? biz de bu tür bir şey bakıyorduk.

cevap verebilirseniz çok sevinirim. hayırlı günler.
    |
    |
    MegaWolt38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Drysdale

hocam bu ürünü nerden satın aldınız? ayrıca memnun musunuz? biz de bu tür bir şey bakıyorduk.

http://urun.n11.com/yatak/pukka-bamboo-park-yatak-yatagi-70x120-P74398245

Ürünü n11'den aldım, ayrıca kendi siteleri de var ancak n11'den çekle daha uyguna alabilirsiniz.

Henüz çocuğumuz doğmadığı için bir şey diyemem ama malzeme kalitesi çok iyi. Sadece deneme amaçlı park beşiği kurup içine yerleştirdim kontrol amaçlı. Açıkçası şilte gibi Kraft'ın veya diğer markaların ince olanları çok üfürük geldi bize. Beklediğimizden daha kaliteli çıktı yatak. Bu yatak hakkında da epey olumlu yorum okudum. Koku falan da yok yani.

• Yüzbaşı
    841 Mesaj

5 TL ye civalı aldım yapıştırdım beşiğine,

Motorola telsizle aynı dereceyi gösteriyor,

Alın geçin çok takılmayon pahalılarına

Alın bi hırdavatcıdan

Fotosunu atarmısınız merak ettim

|
    |
    mr.shadowx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

buyrun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.shadowx -- 1 Şubat 2017; 5:57:30 >
    |
    |
    darkshine666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar kuzenimin bebeği için doktor hava nemlendirici almalarını önermiş ama marka model söylememiş, kullanıp memnun kaldığınız uygun fiyatlı nemlendirici var mı?
    |
    |

:)

2 yaşına giriyor kızım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ermantpc

Birincisi, sizin sayenizde herkes bilgilensin ki burda doktor arkadaşlar da var şu bilgileri onlar da desteklerse artık...

Ortopedik diye satılan ürünleri almayın. Ortopedik ürünler kişiye özel reçete ile yapılır. Piyasada satılan ürünler anatomiktir yada yarı ortopedik denen salak bir uygulamadır.

Ortopedik bunlar diye ürün satan adamdan uzaklaşın direk.

Yatak işine gelince, sünger yada pamuk almalısın. Park yatak için aldığından dolayı, şilte şeklinde olmalı. Yani çok yüksek ve ağır olmamalı. Piyasada çok marka var. Alabiliyorsan da Made in Turkey al.

Erman bey oncelikle cevap icin teşekkürler. Yalniz yatak park yatak değil ikea nin hensvik karyola beşiği buna uygun yatak bakıyorum. Yarı ortopedik olmalı diye bir kac yerde okudum yukarıda bir arkadasimda sağolsun aynı seyi belirtmiş.

Öneririz varmı acaba?

• Çavuş
    47 Mesaj

Erman hocam switch fouru önermiştiniz. Bulunduğum şehirde bir çok markayı bulamadığım için ve internetteki açıklamalarda da bir türl bulamadığım için soruyorum si switch ile switch four un farkı nedir? özellikle boyut ağırlık olarak merak ediyorum.. http://tr.pegperego.com/bebek-urunleri/si-switch-travel-sistem http://tr.pegperego.com/bebek-urunleri/switch-four-jet-sportivo-travel-sistem

sitesinde bu linklerde teknik özellikler yazıyor ancak ağırlık ve boyut birinde sadece şaseyle diğerinde koltuğuyla verilmiş oyüzden fark var mı çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universall -- 31 Ocak 2017; 13:12:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ermantpc

• Çavuş
    98 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kingablu

Iyi gunler arkadaslar. Emzirme pompasi olarak ne tavsiye edersiniz. Manuel olanlar ise yariyor mu yoksa bosa para vermeyelim mi. Elektrikli olanlardan f/p urunu tavsiye edebilir misiniz.

iş yerinde hemen hemen her markayı kullanan tanıdığım oldu manuel kesinlikle almayın. çalışıyorsa hiç düşünmeyin bolca kullanacak işkence olur. elektrikli de lansinoh 2li en süperi bence. ebebek şubat indirimi olursa oradan denk getirilebilir. biz öyle almıştık 2 sene önce 2li lansinoh 160 tl.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: Drysdale

http://urun.n11.com/yatak/pukka-bamboo-park-yatak-yatagi-70x120-P74398245

Ürünü n11'den aldım, ayrıca kendi siteleri de var ancak n11'den çekle daha uyguna alabilirsiniz.

Henüz çocuğumuz doğmadığı için bir şey diyemem ama malzeme kalitesi çok iyi. Sadece deneme amaçlı park beşiği kurup içine yerleştirdim kontrol amaçlı. Açıkçası şilte gibi Kraft'ın veya diğer markaların ince olanları çok üfürük geldi bize. Beklediğimizden daha kaliteli çıktı yatak. Bu yatak hakkında da epey olumlu yorum okudum. Koku falan da yok yani.

Merhabalar

Park yatagi nerden aldiniz acaba

• Yüzbaşı
    482 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

Amazon dan aldığım hauck park yatak ve traumeland yatak geldi ikisi vergi dahil 110 eur ya mal oldu.

Hocam urun hakkinda bilgi verebilirmisiniz memnunmusunuz ne kadar surede geldi urun fiyat kalitesi hakkinda bilgi verirseniz sevinrim ayrica kac gunde urun elinize ulasti

• Yüzbaşı
    286 Mesaj
    Ebebekte bu akşam 8 den yarın sabah 8 e nuna ürünlerinde %50 indirim var ihtiyacı olan kaçırmasın fiyatlar net %50 mi bilgim yok yalnız :) ne zamandır nuna leaf bakıordum bir süre 750 idi bir hafta öncesinde 1000 tl civarı olmuştu bugünde o fiyattan %50 inmiş 550 tl ye aldık bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_ulu88 -- 30 Ocak 2017; 21:48:46 >
    |
    |

hocam içindeki yatak ups ile 5 günde,park yatak ise yaklaşık 12 günde geldi.Ayrıca traumeland yataka ek bir çarşaf aldım oda 7 günde geldi.Hauck daha önce Türkiye de olan bir markaydı.Şuanda pek satılmıyor.I nternette birsitede sadece aynı park yatak 400 tl.

Ben açıkçası markasız bir çin malı yatak alacağıma bu ürünü almayı tercih ettim.Yatak 60*120 boyutunda kurulması rahat.Ben malzeme kalitesini beğendim.Eşim özellikle içine aldığımız traumeland yatağı beğendi.Hafif bir yatak.Ayrıca yatak Avusturyalı bebek ve çocuk yatak üreticisi olan bir firmanın ürünü.Firmanın sitesine de bakabilirsiniz
    |
    |
    crazydentist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.