Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BeamNG.drive (Erken Erişim) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MtkP HuSnU Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
292
Cevap
11
Favori
31.917
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> BeamNG.drive (Erken Erişim) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    775 Mesaj

Oyun bir araç simülasyonu ve fizikler ön planda. Çarpışmalar, hasarlar, yol ve araç fizikleri şu ana kadar yapılmış en iyisi belkide.Linkteki video herşeyi anlatıyor zaten.

Oyun şu an alpha aşamasında ve 11.5 Euro karşılığında satın alarak gelecek bütün güncellemelere ve oyunun full sürümüne sahip olabilirsiniz. Demo da bir araç ve bir pist var ancak alpha'yı alırsanız, 5 araç 6 farklı zemin ve araç ve pist yapabileceğiniz bir editöre sahip olacaksınız. Oyun şu anda direksiyon setlerini de destekliyor ancak forumdan ilgili dosyayı indirmek gerekiyor ancak FFB desteği henüz yok. FFB ilgili attığım maile anında cevap aldım ve yakında geleceğini öğrendim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Yüzbaşı
    722 Mesaj
    @ninapersson

Oyunu aldım, grafikler çok iyi. Tam sürümü ne zaman çıkar acaba? Şimdi bu oyuna Logitech G27 almak lazım.

Tam sürümle ilgili henüz bir bilgi yok ama yapımcıları 1-2 haftada bir yamalarla ve içeriklerle oyunu geliştireceklerini söylüyorlar. Alpha da ki izlenimlerinizi paylaşırsanız konuyu büyük katkınız olur bence. Oyunun klavye ile oynanması tavsiye edilmiyor zaten.
    |
    |
    Lwd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunun videosu bayagi hosuma gitti nekadara aldiniz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

https://sites.fastspring.com/beamng/instant/alpha

Bu linkten alabilirsiniz, 11.5 Euro.
    |
    |
    Senātus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

https://sites.fastspring.com/beamng/instant/alpha

Bu linkten alabilirsiniz, 11.5 Euro.

Alıntıları Göster
    Harika gözüküyor ya.Hem eğlenceli hem sağlam fizik ve grafiklere sahip.Demosunu deneyeceğim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Harika gözüküyor ya.Hem eğlenceli hem sağlam fizik ve grafiklere sahip.Demosunu deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    Konusunu ben açacaktım siz açmışsınız iyi olmuş.

Yardım almak isteyene elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım az çok bilgim var bu oyun hakkında
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj

Oyunda araç ve pist hazırlama editörü bulunuyor mesela, bu konuda bilginiz var ise oyunun tanıtılmasına katkısı büyük olacaktır bence. Çünkü oyunun can alıcı noktalarından biri de editörü.
    |
    |
    T.Blackeye. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Oyunda araç ve pist hazırlama editörü bulunuyor mesela, bu konuda bilginiz var ise oyunun tanıtılmasına katkısı büyük olacaktır bence. Çünkü oyunun can alıcı noktalarından biri de editörü.

Alıntıları Göster
    Oyunu 900 derece direksiyonsuz oynamak mümkün değil. Klavyeyle oynanmıyor, 180 derece direksiyonunda klavyeden farkı yok. Mouse ile de direksiyon kontrol edilmiyor. Bunun olmaması kötü.

Yapımcının belirttiği gibi klavye tavsiye edilmeyen donanımlar arasında yer alıyor ancak gelecekte direksiyon harici diğer donanımlara da tam destek gelecektir muhtemelen, sonuçta oyun alpha aşamasında henüz.
    |
    |
    Lwd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Alıntıları Göster
    Pist editörüyle biraz uğraştım henüz tam anlayamadım fakat biraz zaman ayırırsam yavaş yavaş yeni haritalar yapabilirim. Olan haritalarda değişiklik yapmak çok basit standart haritaları değiştirip farklı haritalar çıkarabiliriz bu daha hızlı ve daha kolay olur. Araç konusuna gelirsek Beamng forumlarında modlar yapılmaya başlandı 2-3 güne paylaşılacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: ninapersson

• Yüzbaşı
    354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: T.Blackeye.

Pist editörüyle biraz uğraştım henüz tam anlayamadım fakat biraz zaman ayırırsam yavaş yavaş yeni haritalar yapabilirim. Olan haritalarda değişiklik yapmak çok basit standart haritaları değiştirip farklı haritalar çıkarabiliriz bu daha hızlı ve daha kolay olur. Araç konusuna gelirsek Beamng forumlarında modlar yapılmaya başlandı 2-3 güne paylaşılacaktır

Alıntıları Göster
    Fizikler videodan izleyince güzele benziyor ama daha şimdiden hiçbir şey belli olmaz. Demosunu indirdim ama direksiyonu görmedi bile. Videoda olan grafik işlenmemiş yerde sürüyorsunuz arabayı.

G27 tanıtabilenler yazabilirse sevinirim

• Yüzbaşı
    775 Mesaj

http://wiki.beamng.com/Playing#Configuring_your_own_controller

Bu linkten yararlanabilirseniz, bu dosyayı script/client/inputmap'in altına atmak gerekiyor, forumunu biraz kurcalarsanız hazır dosyayı da bulabilirseniz, ben dfgt'yi kullanıyorum.
    |
    |
    TaLeNDiL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

http://wiki.beamng.com/Playing#Configuring_your_own_controller

Bu linkten yararlanabilirseniz, bu dosyayı script/client/inputmap'in altına atmak gerekiyor, forumunu biraz kurcalarsanız hazır dosyayı da bulabilirseniz, ben dfgt'yi kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Geliştirilirse alırım multiplayeri olursa güzel olur
    |
    |

• Yüzbaşı
    969 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

Geliştirilirse alırım multiplayeri olursa güzel olur

Alıntıları Göster
    demo linkini bulamadım alabilir miyim

Orijinalden alıntı: Gabriel TR

demo linkini bulamadım alabilir miyim

Alıntıları Göster
    Drive Alpha almanızı tavsiye ederim. Hem 5 çeşit araba var hem de haritalar mevcut. ALT+aşağı yön tuşu ile kazaları yavaşlatıp dramatize parçalanmaların tadını çıkartıyorum. Çok deli bişey ya!
    |
    |
    |
    |
    Gabriel TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

http://www.gamershell.com/download_102365.shtml

Bu linkten indirebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    http://www.beamng.com/threads/1135-G27-Wheel-not-being-recognized

G27 sahipleri yukarıdaki linkten yararlanabilirler.

Oyunun gelmiş geçmiş en iyi rally oyunu olma potansiyeli bulunuyor.Zaten şu durumda tam bir FFB desteğinin gelmesi oyunu bu potaya sokacaktır. Rally pistleri ve arabaları da eklendiği zaman(oyunda lisanslı ürün bulunmayacak) muhteşem bir deneyim yaşayacağımızı düşünüyorum.

Oyunu şöyle özetlemiş bir arkadaş, Rig of roads'ın çarpışma fizikleri, SpinTires'ın çevresel dinamikleri ve RBR'nin lastik ve süspansiyon modellemesi.
    |
    |

• Yarbay
    3603 Mesaj
    quote:

http://www.beamng.com/threads/1135-G27-Wheel-not-being-recognized

G27 sahipleri yukarıdaki linkten yararlanabilirler.

Oyunun gelmiş geçmiş en iyi rally oyunu olma potansiyeli bulunuyor.Zaten şu durumda tam bir FFB desteğinin gelmesi oyunu bu potaya sokacaktır. Rally pistleri ve arabaları da eklendiği zaman(oyunda lisanslı ürün bulunmayacak) muhteşem bir deneyim yaşayacağımızı düşünüyorum.

Oyunu şöyle özetlemiş bir arkadaş, Rig of roads'ın çarpışma fizikleri, SpinTires'ın çevresel dinamikleri ve RBR'nin lastik ve süspansiyon modellemesi.

Alıntıları Göster
    oyunun amacı nedir? yarış mı, sadece sürüş mü?

• Yüzbaşı
    775 Mesaj

Oyunda şu an için yapay zeka veya multiplayer olmadığı için sürüş oyunu olarak görebilirsiniz. Ancak sadece sürüş demek olmaz, çarpışma ve off-road deneyimleri yaşayabilirsiniz.
    |
    |
    GUERRA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.