Şimdi Ara

BCAA tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kullandığınız bcaa markası nedir memnun musunuz? BCAA tavsiye edecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
    teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Scitec BCAA+Glutamine

• Grenade Defend BCAA 390 Gr
    Olimp BCAA Xplode 500 Gr

15 seneden beri aktif spor yapan biri olarak ve piyasadaki yani TR de bulunan ürünlerin bir çoğunu denemiş biri olarak tavsiyemdir.
    arkadaşın yazdığı Scitec markası da güvenilir ve kalitelidir.ufak bir not bu tip suplementlerin etkisi kullanım da kişiden kişiye etkisi farklılık
    gösterebilir.İyi sporlar...
  • Proteinocean, yeşil elma aromalı BCAA+ kullanıyorum ve memnunum. Not: definasyondayım

• Grenade , BSN , Olimp ve supplementlerin kendi bcaasını kullandım. Supplementlerin bcaasını hiç düşünme bile. Alabiliyorsan grenade al çok iyi. bsn ve olimp te güzel.
  • çok şaşırdım ben hardline yada bigcoy alacaktım neredeyse, n11 de en çok hangi ürüne yorum yapılmış sa o ürünü alırım genelde. ama bu sporu yapan kişilerin tavsiyeleri çok daha önemli tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: solent

çok şaşırdım ben hardline yada bigcoy alacaktım neredeyse, n11 de en çok hangi ürüne yorum yapılmış sa o ürünü alırım genelde. ama bu sporu yapan kişilerin tavsiyeleri çok daha önemli tabi ki.
    n11 de en çok yorumu alan veya en çok satanlar fiyatı uygun olduğu için satılıyor hardline Türk malı ama içeriğinde oranlar yazdığından daha düşük diye bir yorum gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: niedre

Grenade Defend BCAA 390 Gr
    Olimp BCAA Xplode 500 Gr

15 seneden beri aktif spor yapan biri olarak ve piyasadaki yani TR de bulunan ürünlerin bir çoğunu denemiş biri olarak tavsiyemdir.
    arkadaşın yazdığı Scitec markası da güvenilir ve kalitelidir.ufak bir not bu tip suplementlerin etkisi kullanım da kişiden kişiye etkisi farklılık
    gösterebilir.İyi sporlar...
    omega 3 kreatin zma ve d vit önerilerin nelerdir?
  • Oscar Nixon kullanıcısına yanıt
    hem öneri hem kendi kullandıklarımı yazayım
    Kreatin olarak çokça marka var saf olmasını tercih ediyorum çeşitli aromalı olanları denedim ama pek bir verim aldığımı söyleyemem
    gerçi 4 aya yakın da direk olarak bir kreatin yüklemesi vs yapmadım kullandığım whey'in içinde mevcut olduğu için marka olarak bilindik uygun hesapli herhangi bir marka tercih edebilirsin
    omega 3 olarak eşimde kullandığı solgar markasını alıyoruz fiyat olarak biraz pahalı yanlız diğer markalarla çokça bir fark olduğunu zannetmiyorum
    ZMA (Çinko Magnezyum B6 )ve D vitamini olarak ayrı ayrı almıyorum olimp vita mineral multiple sport'u çokça tavsiye ederim tüm mineraller ve fazlası mevcut bir takviye olup
    gerçekten hem idmanlardahemde gün içerisinde aşırı derecede zindelik ve hareketlilik sağlıyor.
    yine denediğim verim aldığım ve tavsiye edeceğim 2.marka olarak bigjoy sports multibig linkleri bırakıyorum içeriklerini kontrol edersin.
    Not: olim veya bigjoy alırsan şayet ekstradan ayrı ayrı ZMA b6 b12 D vs vitaminler almana gerek yok
    olimp https://www.supplementler.com/urun/olimp-vita-mineral-multiple-sport-60-kapsul-654
    big joyhttps://www.supplementler.com/urun/big-joy-sports-multibig-vitamin-mineral-90-kapsul-6923

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niedre -- 18 Ocak 2020; 21:16:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: niedre

hem öneri hem kendi kullandıklarımı yazayım
    Kreatin olarak çokça marka var saf olmasını tercih ediyorum çeşitli aromalı olanları denedim ama pek bir verim aldığımı söyleyemem
    gerçi 4 aya yakın da direk olarak bir kreatin yüklemesi vs yapmadım kullandığım whey'in içinde mevcut olduğu için marka olarak bilindik uygun hesapli herhangi bir marka tercih edebilirsin
    omega 3 olarak eşimde kullandığı solgar markasını alıyoruz fiyat olarak biraz pahalı yanlız diğer markalarla çokça bir fark olduğunu zannetmiyorum
    ZMA (Çinko Magnezyum B6 )ve D vitamini olarak ayrı ayrı almıyorum olimp vita mineral multiple sport'u çokça tavsiye ederim tüm mineraller ve fazlası mevcut bir takviye olup
    gerçekten hem idmanlardahemde gün içerisinde aşırı derecede zindelik ve hareketlilik sağlıyor.
    yine denediğim verim aldığım ve tavsiye edeceğim 2.marka olarak bigjoy sports multibig linkleri bırakıyorum içeriklerini kontrol edersin.
    Not: olim veya bigjoy alırsan şayet ekstradan ayrı ayrı ZMA b6 b12 D vs vitaminler almana gerek yok
    olimp https://www.supplementler.com/urun/olimp-vita-mineral-multiple-sport-60-kapsul-654
    big joyhttps://www.supplementler.com/urun/big-joy-sports-multibig-vitamin-mineral-90-kapsul-6923
    Tavsiyeler için teşekkür ederim verdiğiniz linkteki siteye ait ürünlerin tümünün orijinalliğine güvenebilir miyiz birkaç olumsuz yorum okudum fakat doğruluğundan emin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Scitec BCAA+Glutamine

Kreatin öneriniz var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.