Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
1
Favori
31.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • off abicim kaç akşamdır oynuyorum herkesin bu akşam toplanacağı geldigelecek akşamlarda katılacağım aranıza,en güzel modlar bence arkadaşlar arasında oynanacak squad deathmatch,squad rush
  • Oynamayan'lara şiddettle tavsiye edilir eski'si gibi sadece multiye bağlamamışlar single seçeneği süper olmuş grafikler,oynanabilirlik ateş ederken silahların ve dürbğnleri hareketleri mükemmel çok gerçekçi olmuş....modern warfare 2 'den daha çok zevk verdi :)))
  • arkadaşlar multi takıldınızmı?hangi oyun seçeneğine takıldınız?
  • Oyun Bugün Elime Ulaştı. Tronix Sağolsun Salı Sipariş Verdik Bugün Geldi :)

İşim Çıktığı İçin Çok Oynayamadım Biraz Single'a Biraz Multiye Baktım...

Single Player Güzel Fena Değil Henüz Çok Başlardayım Ama Sıkmadı BC1'e Nazaran Çok Çok Çok Daha İyi...

Multiplayerın Demo İle Alakası Yok. Nedense Demo Bana Çok Yavan Gelmişti Full Multiplayer Çok Daha İyi Ve Eğlenceli. Neden Böyle Oldu Bilemyiorum Ama Çok Zevk Aldım Oynarkene. Ama Bana Göre Halen Daha Vuruş Hissi MW2'ye Göre Çok Geride...

Menüleri Oyun Modlarını Specleri Gadgetları Falan Çözemedim Nedir Nasıl Açılır Vs.. Zamanla Öğrenirim.

Ayrıca MW2 İle Sakın Kıyaslamayın. Çok Farklı Olmuş. Eğer Bu Modern Savaş FPS'lerini Seviyorsanız Buna Gerek Yok Mw2 Oynarım yada Mw2ye Gerek Yok BC2 Oynarım Demeyin. İkisinide Mutlaka Edinip Oynamaya Çalışın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 13 Mart 2010; 2:27:36 >

• Oyunu şimdi bitirdim ,Gerçekten mükemmel oyun KEsinlikle deneyin.
  • Oyunu dun bıtırdım. Oyun gercekten cok ıyı Cod'un artık sıkı bır rakıbı var. Bana gore bır cok yonden daha basarılı. Bır kere her yerı yıkabılıyoruz. Butun bınalar, agaclar vs.. Bır kac kez pusuya dusurdu serefsızler Dırek duvardan kendıme bır kapı acıp dısarıya attım kendımı. Helıkopterden saldırı anında ne kadar bına varsa yerle bır ettım. Deyım yerındeyse tas, tas ustunde kalmadı Grafıkler, bugune kadar yapılan savas oyunları ıcınde en ıyısı. Oynanabırlık bır kac eksık dısında cok ıyı. Seslere gelırsek gayet tatmın edıcı. Muzık yonunden coddan eksık demısler ama bence cokda gereklı degıl. Sıngle player cok uzun degıl. 5 saatte bıtırdım. Ama benım ıcın yeterlı bır 5 saat oldu Oyuna puan verseydım kesınlıkle cod'a gore 10puan fazla verırdım.

• oyunu az once bitirdim.harika bir oyun olmus.bana pek kısa gelmedi hatta cod mw 2 den daha uzun geldi diyebilirim.belki azar azar oynamamdan kaynaklanıyor olabilir :)

grafik olarak ilk oyun ile alakası olmayan bir grafik var karşımızda.tamamen yeni bir oyun olmus .ilk oyundaki o karıncalı goruntu gitmiş yerine capcanlı tertemiz bir goruntu gelmiş.özellikle karlı bölümler ve çölde kullandıgımız atv motor harika olmus.parcalanma efektleri harika.koyu renkler kullanılmıs oyunda contras oldukca yuksek.bu tarz grafikli oyunları cok seviyorum.

atmosfer olarak mw2 yi aratmayak cinsten olmuş.hatta dahada iyi diyebilirim.senarya kurgu muhtesem.eger bu seri devam ederse cok iyi seyler karsımıza cıkacaktır.mw2 ye sıkı bir rakip diyebilirim.

multiplayer ise beni pek tatmin etmedi.mw2 yi alışmamdanmıdır bilemiyorum ama haritalar cok buyuk gibi.

kısacası 10/9 veriyorum bu oyuna.özellikle oyunu xbox 360 da oynamanızı tavsiye ediyorum.ps3 de yer yer kasılmalar oldu bende. birde aa eksikliği var ps3 versiyonunda.genel olarak her 2 platformda da oyun harika.

• Dün oyunda başıma bir bug geldi. Daha 2. veya 3. bölümün ortalarında bi yerden geride kalan bi silahı almak için geri döndüm. Elimde ki bazukayı değiştirmek için bazukaya geçtim
    ile ama oda ne ? Ekranda silah çıkmadı sonra tekrar
    bastım diğer silaha geçmek için oda gözükmüyor ama ekranda hedef simgesi gözüküyor. Sonra kendimi düşmanın birine öldürttürdüm ama oda ne ? Öldüm ekran karardı ve öylede kaldı. Daha sonra oyundan çıkıp Dashboard'a döneyim dedim konsolda görüntü yok yuh dedim ne oluyoruz. Mecburen konsolun düğmesinden kapattım konsolu sonra tekrar açtım sorun olmadı ne konsolda nede oyunda... Rezalet bir durum ya. Oyundaki bug'a bakın. Şaka gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Dün oyunda başıma bir bug geldi. Daha 2. veya 3. bölümün ortalarında bi yerden geride kalan bi silahı almak için geri döndüm. Elimde ki bazukayı değiştirmek için bazukaya geçtim
    ile ama oda ne ? Ekranda silah çıkmadı sonra tekrar
    bastım diğer silaha geçmek için oda gözükmüyor ama ekranda hedef simgesi gözüküyor. Sonra kendimi düşmanın birine öldürttürdüm ama oda ne ? Öldüm ekran karardı ve öylede kaldı. Daha sonra oyundan çıkıp Dashboard'a döneyim dedim konsolda görüntü yok yuh dedim ne oluyoruz. Mecburen konsolun düğmesinden kapattım konsolu sonra tekrar açtım sorun olmadı ne konsolda nede oyunda... Rezalet bir durum ya. Oyundaki bug'a bakın. Şaka gibi...

Tam kırmalık olmuş desene
    Bende oynarken 2-3 kere bugla karşılastım.Adamın biri binanın üzerindeydi öldürdüm, Evin içine bir girdim o da ne, Adamın yarısı evin içinde yarını çatıdaHemen makineyi aldım çekiyim die ama adam 2-3 dk sonra kayboldu
    Bİrkerede küçücük bir çalıya takılmıştım ne yaptıysam kurtulamadım ,Bomba attım altıma öldürdüm kendimi anca kurtuldum

• arkadaşlar oyun xbox controlleriyle rahat oynanıyor mu???Ben ps3 controlleriyle pek beceremedim....
  • Xbox 360 game pad'i ile süper oynanıyor. Bu arada bende dün oyunu oynarken loading de konsolu kitledi BC 2 umarım bir daha olmaz.
  • telaş etme dostum ben bioshock 2 yi hdd ye kurmadan oynamaya çalıştığımda makina reset atıyordu kurduktan sonra bir kere bile bu problem tekrarlamadı
  • arkadaşlar bad campany 2 yi xbox ta oynuyorum henüz oyunun basında bottan indikten sonra bir ağacın altından geçecem ekranda press to crouch RS yazıyo eğilmem gerektiğini biliyorum ama adam eğilmiyo bu RS tuşu hangisi oluyo joistick te RB VE RT var ama RS yok yardımlarınızı bekliyorum oyunu günlerce ugraşıp indirdim ama oynayamıyorum şimdiden tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyup85

arkadaşlar bad campany 2 yi xbox ta oynuyorum henüz oyunun basında bottan indikten sonra bir ağacın altından geçecem ekranda press to crouch RS yazıyo eğilmem gerektiğini biliyorum ama adam eğilmiyo bu RS tuşu hangisi oluyo joistick te RB VE RT var ama RS yok yardımlarınızı bekliyorum oyunu günlerce ugraşıp indirdim ama oynayamıyorum şimdiden tşkler

Sağ analog tuşuna bastır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: eyup85

arkadaşlar bad campany 2 yi xbox ta oynuyorum henüz oyunun basında bottan indikten sonra bir ağacın altından geçecem ekranda press to crouch RS yazıyo eğilmem gerektiğini biliyorum ama adam eğilmiyo bu RS tuşu hangisi oluyo joistick te RB VE RT var ama RS yok yardımlarınızı bekliyorum oyunu günlerce ugraşıp indirdim ama oynayamıyorum şimdiden tşkler

Sağ analog tuşuna bastır.

eyw sağolasın
  • önce birinci oyunu bitirip buna başladım. arada cidden dağlar kadar fark var

bc1 hakikaten oyun dünyasında büyük bi statü kapmayı amaçlamış. oyunun tüm dinamiklerinden anlıyoruz bunu. ama hani zeki ama çalışmıyor olayı var ya. hah işte tam bunun için denebilir. potansiyel var ama ortada bişey yok. ha oyun zevkli. oynatıyo kendini. ama bişeylerin de eksik olduğunu her bölümde yüzünüze vuruyor. single aşırı vasat. hikaye dolph lundgren in b sınıfı aksiyon filmlerinden bile kötü. tamam multi odaklı diyoruz. onda da grafik ve sesten öteye gidemiyor. renkler canlı değil. kontrast sorunları var. hiç parlak bir doku yok.

yani elimizde bc1 ile ilgili şöyle bi durum var. iyi bir fizik motoru. çok iyi patlama efektleri. soluk renkler düşük kontrast. gerçekçi oynanabilirlik. ( ama hantal ve aim asist in pek işe yaradığını söyleyemem. ) vasat karakterler kötü bir senaryo.

ikinci oyun ise hakikaten 1. oyunun üzerine çok şey koymuş. belli ki dice benden çok çok önce eksik olanları farkedip hepsini oyuna adapte etmiş. single ı kesinlikle bi mw kadar olmasa da pek bi aşağı kalır yanı yok. grafikler elden geçmiş. kontrast artmış. soluk renkler gitmiş. oynanabilirlik hızlanmış. yani üstte bahsettiğim negatif bütün yönler kalkmış yerine fazlası bile gelmiş. şahsen o geniş alanları bu grafikle nasıl vermişler merak ediyorum.

tek sinir olduğum nokta şu uyuz squad. ya başka adam mı bulamadınız anlamıyorum. koyun şöyle soap gibi captain price gibi ghost gibi karakterler. bunlar aşırı vasat. gözlüklü heavygunner mı olur. sürekli şekilde komikli yapmaya çalışan pompalı kullanan elemana ne demeli. keza liderleri olan zenci karakter de öyle. bizim elemandan bahsetmek bile istemiyorum. yani anlıcaanız her bişey var ama karizma yok. single için tabi bu yorumlar.

ben 10 üzerinden 9 veriyorum. o 1 de vasat başrol oyuncuları için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubillian -- 17 Mart 2010; 13:55:45 >

• arkadaşlar bende oyunu salı günü shopto'dan aldım beklemedeyim..Youtubedan videolara bakarken bir sniperla bu nasıl yapılabilir acaba

http://www.youtube.com/watch?v=8dfljNo_uTE

ARtık şans mı değil mi bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuncez

arkadaşlar bende oyunu salı günü shopto'dan aldım beklemedeyim..Youtubedan videolara bakarken bir sniperla bu nasıl yapılabilir acaba

http://www.youtube.com/watch?v=8dfljNo_uTE

ARtık şans mı değil mi bilemedim

Çok garip bir şey miş gibi konuşmuşsun.

• Oyun acayip sardı. Hergün 2 bölüm geçip kapatıyorum ki çabuk bitmesin diye...

Grafik olarak baya güzel oyun zaten insanı içine çekiyor. Bazen 3 bölümde bitirdiğim oluyor oyun sarınca...

Multisini PC'de deneyeceğim ilerde (Steam).
  • oyunun fiyatı nerelerde
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.