Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
1
Favori
31.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU)

Yayıncı: Electronic Arts
    Yapımcı: Digital Illusions CE (DICE)
    Çıkış tarihi: Q1 2010
    Tür: First-Person Shooter (FPS)
    Platform: Xbox 360,Playstation 3,PC

Electronic Arts, piyasaya çıkarmış olduğu ve gelecekte çıkarmayı düşündüğü birkaç oyunuyla ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu.

Bunlardan biri "Battlefield: Bad Company 2" oyunun 2010 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacağıyla ilgili... Fakat hangi konsollara geleceği hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmamış.

In final news, Battlefield: Bad Company 2 (not the final title), the sequel to the original Battlefield: Bad Company, will be hitting unspecified console platforms in the first Quarter of 2010.

Kaynak: videogamesblogger MerlininKazanı

Süper bir haber oldu bu,inşallah çoğu oyunda olduğu gibi abuk subuk ertelenmeler olmaz da seneye gelir oyun,hayırlısı

[Kunye=104-5]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bütün battlefield serilerini severek oynarım bunu da sabırsızlıkla bekliyorum
  • CoD6 dan daha güzel olmazsa,BC gbi yaparlarsa hiç çıkarmasınlar.Çok ilgisiz bir firma DİCE.Kendi forumlarına 7 ayda bir bakıyorlar.Bir update i 3 ayda çıkaran firma bu oyunu 2015 den önce çıkarırsa şaşarım.Nefret ediyorum artık şu EA den
  • COD sevmeyen benim gibiler için çok güzel haber, ben Bad Company 1 i hem single hemde multi olarak keyifle oynuyorum hala.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

COD sevmeyen benim gibiler için çok güzel haber, ben Bad Company 1 i hem single hemde multi olarak keyifle oynuyorum hala.

yapma hocam.Tamam online ı güzel ama single ı
  • Single'ı da gayet iyiydi bence.O patlamalar o silah sesleri inanılmazdı.

Hatta silah sesleri o havada yankı yapması vs.. gelmiş geçmiş herhangi bir oyundaki en iyi silah sesleriydi.

Sırf silah seslerini duymak için sesi sonuna kadar açıp boş araziye ateş ettiğimi bilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 4 Şubat 2009; 14:10:01 >
  • @asdfg_1453
    BF2 yada herhangi bir BF oyununu oynayan bilir.BC deki single botlarla oynamaktan daha güzel.Yukardaki mesajımı görüp BF yi sevmiyor zannetmeyin,tam aksine en çok oynadığım oyundur.Gel görki lag yüzünden multisini oynayamıyorsun.Herkesin bir dayanma sınırı var
    @KAKÁ
    Multiplayer oynadın mı bilmiyorum ama Accession haritasında kuş seslerini bile duyabiliyorsun
  • Mutliplayerda da oynadım tabiki ama cod 4 sağolsun :D.Single'ı hardda bitirdim ama cod 4 oynadığım için online'ına çok fazla vakit ayıramadım bf'nin.
  • Çok süper bir haber bu Multisini sevmesemde (CoD 4&CoD World at War sayesinde) single olarak o silah sesleri, patlamalar felan çok çok süperdi. Merakla bekliyoruz ...
  • Multisi çok süper bir oyun Bad Company ama paso heatshot yapan tipler olmasa daha iyi olacak.
  • bad company yi aylarca oynamıştım ps3 te.İlk oyunlarımdan birisiydi.Başlarda lag sorunu yoktu ve hiç sinlge kısmına bakmamıştım oyunun.Sonra lag olayları başladı.Bende single takılayım dedim.Hiç beğenmedim.Sonrada satmıştım
  • Çok güzel bir haber, umarım Xbox360 için gelir.
  • Bad Company 2 'de UÇAK istiyoruZZZZZZZZZZZZ ve lag'sız Donmasız
    PC'deki Battlefield 'da f16 kullanması okadar zevkliki bu yeni seride uçak olmıcaksa hiç yapmasınlar CoD6'ya rakip olmaları için büyük değişiklik şart
  • ya asıl en zevk alarak oynadığım Battlefeld oyunu Battlefield 1942 üzerine kurulan "Desert Combat" moduydu. şimdiye kadar oynadığm en zorlayıcı ve eğlenceli helikopter kullaımı o modda vardı (bf2 ve sonrasında arba kullanmaya çevirdiler helikopteri). Desert combatta iyi bir helikopter piltuysanız gerçekten değerli bir oyuncuydunuz :))) Sırf o oyun için microsoft sidewinder almıştım...
  • 1.oyunu sırf silah sesleri için oynanırdı.
    Singleda gayet iyiydi.
    2.sindende şüphem yok gayet güzel olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Armag3d0N

CoD6 dan daha güzel olmazsa,BC gbi yaparlarsa hiç çıkarmasınlar.Çok ilgisiz bir firma DİCE.Kendi forumlarına 7 ayda bir bakıyorlar.Bir update i 3 ayda çıkaran firma bu oyunu 2015 den önce çıkarırsa şaşarım.Nefret ediyorum artık şu EA den

Ne alakası var ilgisizlikle. Multiplayerı neredeyse bugsızdı oyunun. Adamlar çıktıktan 5 ay sonra conquest mode'u çıkardılar. Eski BF fanlarınıda memnun etmek için. Bunun üzerinden çok geçmeden sitelerinde yaptıkları bir oylamayla conquest mode için 3 tane oylama sonucunda seçilen haritaların yanında 2 tane de editörlerin seçimi diyerek ek harita getirdiler....Bunlarla birlikte oyundaki dengeyi sağlamak için bir kaç küçük düzeltme yaptılar.
    LAG problemi zaman zaman -o da çok seyrek- yaşanıyor. Oyun çıktığından beri en çok oynadığım oyun. Konsolu bile bunun için almıştım.
    Uzun lafın kısası tercih meselesi ama ben COD'un multiplayerını çok yavan buluyorum. Taktik vs hak getire. Herkes kendi başına sağa sola koşturup vurup vuruluyor. BF'de takım oyunu çok öenmli. Sıkı bir takım çalışmasıyla karşınızdakiler ne olduğunu anlamadan en sıkı haritalarda bile çok hızlı ve keyifli bir şekilde ilerleyebiliyorsunuz. Helikopterden, hummer'a kadar kullanabildiğiniz araçlar, geniş oyun alanlarını eklemiyorum bile.
    Oyunun campaign moduna gelince, single playerı ilk kez bu serilerde denediler. Senaryo konusunda biraz cuvallamış olabilirler ama bir ilk için hiç fena değildi. Bence ikinci oyunda müthiş bir single player olacak ve bu defa co op imkanını da verecekler.

• @nebube
    Ben BF:BC multiplayer haritalarının her metrekaresini ezberledim,inanmıyorsan yukarıdaki istatistik tablosuna bakabilirsin.Senin deyiminle seyrek yaşanan lag problemi yüzünden birçok oyuncu bu oyunu bıraktı.Tek sorun keşke bu olsa.Donma gibi ciddi bir porblemide var.Oyun zaten bug yumağı,düzelt düzelt bitmiyor.Yıllardır BF serisini oynarım,bu oyun kadar vasatını görmedim.BF ile özdeşleşmiş uçak bile yok
    Çok uzatmayayım,biraz ingilizcen varsa;
    http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company/
    resmi bf forumlarındaki ilk 10 sayfaya bak.Kaç tane lag,donma konuları var gözlerinle gör

• Oha bf'den başka birşey oynamamışsın sen galiba hacı
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

Oha bf'den başka birşey oynamamışsın sen galiba hacı

Sen birde BF2 istatistiklerimi gör,bazen ben bile inanamıyorum
  • O kadar oynamışsın kaçbin küsür leşin var ama online modunu kötülüyorsun dice görse şu ilk yazdığın yorumu 2. oyunu çıkarmaz kahrından ölür valla
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.