Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU) (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
1
Favori
31.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuncez

arkadaşlar bende oyunu salı günü shopto'dan aldım beklemedeyim..Youtubedan videolara bakarken bir sniperla bu nasıl yapılabilir acaba

http://www.youtube.com/watch?v=8dfljNo_uTE

ARtık şans mı değil mi bilemedim

Çok garip bir şey miş gibi konuşmuşsun.

Peh bende sana özel koymuştum zaten üzüldüm beğenmemene

• DLC ler çıktımı bilen varmı arkadaşlar?
  • Henüz çıkmadı.
  • 18 Mart diyorlardıda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

önce birinci oyunu bitirip buna başladım. arada cidden dağlar kadar fark var

bc1 hakikaten oyun dünyasında büyük bi statü kapmayı amaçlamış. oyunun tüm dinamiklerinden anlıyoruz bunu. ama hani zeki ama çalışmıyor olayı var ya. hah işte tam bunun için denebilir. potansiyel var ama ortada bişey yok. ha oyun zevkli. oynatıyo kendini. ama bişeylerin de eksik olduğunu her bölümde yüzünüze vuruyor. single aşırı vasat. hikaye dolph lundgren in b sınıfı aksiyon filmlerinden bile kötü. tamam multi odaklı diyoruz. onda da grafik ve sesten öteye gidemiyor. renkler canlı değil. kontrast sorunları var. hiç parlak bir doku yok.

yani elimizde bc1 ile ilgili şöyle bi durum var. iyi bir fizik motoru. çok iyi patlama efektleri. soluk renkler düşük kontrast. gerçekçi oynanabilirlik. ( ama hantal ve aim asist in pek işe yaradığını söyleyemem. ) vasat karakterler kötü bir senaryo.

ikinci oyun ise hakikaten 1. oyunun üzerine çok şey koymuş. belli ki dice benden çok çok önce eksik olanları farkedip hepsini oyuna adapte etmiş. single ı kesinlikle bi mw kadar olmasa da pek bi aşağı kalır yanı yok. grafikler elden geçmiş. kontrast artmış. soluk renkler gitmiş. oynanabilirlik hızlanmış. yani üstte bahsettiğim negatif bütün yönler kalkmış yerine fazlası bile gelmiş. şahsen o geniş alanları bu grafikle nasıl vermişler merak ediyorum.

tek sinir olduğum nokta şu uyuz squad. ya başka adam mı bulamadınız anlamıyorum. koyun şöyle soap gibi captain price gibi ghost gibi karakterler. bunlar aşırı vasat. gözlüklü heavygunner mı olur. sürekli şekilde komikli yapmaya çalışan pompalı kullanan elemana ne demeli. keza liderleri olan zenci karakter de öyle. bizim elemandan bahsetmek bile istemiyorum. yani anlıcaanız her bişey var ama karizma yok. single için tabi bu yorumlar.

ben 10 üzerinden 9 veriyorum. o 1 de vasat başrol oyuncuları için.

Güzel yorum olmuş...

• quote:

arkadaşlar bende oyunu salı günü shopto'dan aldım beklemedeyim..Youtubedan videolara bakarken bir sniperla bu nasıl yapılabilir acaba

Sans degil,bi kac kere o kadar uzaktan olmasa da ben de yaptimAma adam cildiriyor yaptiktan sonra,sirf zipliyor

• beyler Benide eklerseniz gametag: aymet88

Kendimize bir grup yapıp oynasaka çok daha güzel olur..Yada böyle bir grubu olan arkadaşlar eklerse oda olur
  • Dün o kadar çok eğlendim ki anlatamam,helikopterdeki sürücüyü sniper ile indirip diğerlerinin paraşütle atlaması yere inerken diğer takım arkadaşlarımın ördek gibi avlamaları falan... millet zaten kopuyor komik birşey olunca.
    Cd denmi kaynaklanıyor bilemiyorum ama bazen doğarken bug oluyor ve silah vs. gözükmüyor hiçte kullanamıyorsun,boş boş geziyorsun anca oyundan çıkıp tekrar girince düzeliyor.Yine böyle birşey olduğu zaman Medic in teki beni bina içinde gördü koşa koşa peşimden geldi bıçak salladı yana kaçtım ateş edicekti yanına yaklaştığımı görünce yine bıçak salladı yine karavana,bu arada ben hiç birşey yapamıyorum bug dan dolayı en sonunda binanın etrafında dolaşarak izimi kaybettirdim ama bu seferde beni panzer le ezdiler

İnanılmaz zevkli yine de beni de ekleyin SuMMerFaCToR akşam saat 6 ile 10 arası online oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuMMerMaN

Dün o kadar çok eğlendim ki anlatamam,helikopterdeki sürücüyü sniper ile indirip diğerlerinin paraşütle atlaması yere inerken diğer takım arkadaşlarımın ördek gibi avlamaları falan... millet zaten kopuyor komik birşey olunca.
    Cd denmi kaynaklanıyor bilemiyorum ama bazen doğarken bug oluyor ve silah vs. gözükmüyor hiçte kullanamıyorsun,boş boş geziyorsun anca oyundan çıkıp tekrar girince düzeliyor.Yine böyle birşey olduğu zaman Medic in teki beni bina içinde gördü koşa koşa peşimden geldi bıçak salladı yana kaçtım ateş edicekti yanına yaklaştığımı görünce yine bıçak salladı yine karavana,bu arada ben hiç birşey yapamıyorum bug dan dolayı en sonunda binanın etrafında dolaşarak izimi kaybettirdim ama bu seferde beni panzer le ezdiler

İnanılmaz zevkli yine de beni de ekleyin SuMMerFaCToR akşam saat 6 ile 10 arası online oluyorum.

ekledim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Çok garip bir şey miş gibi konuşmuşsun.

Peh bende sana özel koymuştum zaten üzüldüm beğenmemene

Türkçe bilmiyor ya da anlamıyorsun sanırım...

• Bu oyunu oynarken grafiklere bayılmıştım ,Dağ ,çayır ,bayır,su,Patlamalar vs vs.Ama Just Cause oynadıktan sonra şimdi iyi gelmiyorYani tabiki cok kaliteli buda ,ama JC 'daki dağlar,patlamalar,su falan mükemmel ötesi.Ha harita olarakta bunun yanında ''şehir-dünya'' karşılaştırması gibi olur
  • bende oynadım bitirdim ama ,,, atmosfer ve verdiği heyecan olarak MW2 hala 1 numara gözmüde ,,,
  • Arkadaşlar sizde de aynısı oluyormu bilmiyorum ama beni çıldırtıcak bu sorun...

Ölüyorum,daha sonra tekrar doğduğumda silah falan gözükmüyor ve ateş edilemiyor.Sadece crosshair gözüküyor o kadar.Böyle olunca bölümden çıkınca da loadingte takılıyor.Aynı problemi yaşayan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuMMerMaN

Arkadaşlar sizde de aynısı oluyormu bilmiyorum ama beni çıldırtıcak bu sorun...

Ölüyorum,daha sonra tekrar doğduğumda silah falan gözükmüyor ve ateş edilemiyor.Sadece crosshair gözüküyor o kadar.Böyle olunca bölümden çıkınca da loadingte takılıyor.Aynı problemi yaşayan var mı acaba?

Aynı sorun demin başıma geldi desem ne dersin ? Hemde 2.defa oluyor bu sorun...

Loading'de siyah ekranda takılıyor konsol. Dashboard'a da dönemiyorum. Konsolu kapa aç yapıyorum mecburen...

Ayrıca bu sorun ilk defa başıma geldiğinde konuya yazmıştım. Önceki sayfada mesajım olması lazım.

Zaten Snowblind bölümünüde geçemiyorum. Bazuka al diyor alıyorum. Helikopteri düşürücez 2 defa ateş ediyorum bazuka ile failed oluyor bölüm. Allahın belası oyun hem sorunlu hem bug kaynıyor. Doğru yapmama rağmen bölümde geçilmiyor...

• Satalite ları yok ediyorlardı yanlış hatırlamıyorsam o bölümde çok hızlı olman lazım tüm adamları etrafa zarar vermeden öldür roketçileri fln en son helikopteri düşürünce bölümü geçiyorsun.

Ben o dediğiniz problemle hiç karşılaşmadım sadece loading de bir kere ekran donmuştu ama yine de hataları düzeltmek için patch çıkarsalar iyi olacak PC versiyonu çok daha hatalı allahtan.
  • Helikopteri düşürdüm demin ama ne olsa beğenirsiniz... Siyah ekranda kaldı oyun. Bölümü geçmeme rağmen tekrar oynadım öyle geçtim. Gerizekalı EA'nin ilk vukatı değil bu zaten. İlk oyunda da donmalar oluyordu. Sanırsın PC'de oynuyoruz oyunu. Konsol bu be konsol. Rahat edelim diyeceğimiz yerde sanki oyunu PC'de oynuyormuş gibi sorunlar ile uğraşıyoruz.

Bu arada karda gidiyoruz bu sonraki bölümde. Bizim eleman donuyor sürekli. Burayı geçemedim. Kesin ölüyorum yarısına gelince. Ekranda gözükmüyor zaten bizim eleman donuyor diye. Ne yapacağız bu bölümde ? Seri mi olmak lazım yoksa ? Adamlar ateş ediyor gerçi sürekli, göremiyorum hiçbirini... :S
  • Sadece bende oluyor sanıyordum,sadece bende değilmiş demek ki...

Multiplayer çok zevkli gidiyordu,ta ki şu silah gözükmemesi sorunu ortaya çıkana kadar.Her 15-20 dk da bir oyunu resetliyorum
  • Dediğim bölümü geçtim. Evlere girmek gerekiyormuş.
  • online oynayan arkadaşların bir listesini yapsak da squad olarak oynasak nasıl olur diyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

online oynayan arkadaşların bir listesini yapsak da squad olarak oynasak nasıl olur diyorum?

Çok iyi olur diyorum ve süper diyosun

Benim SuMMeRFaCToR ve yine forumdan bir arkadaş aymet88 var.Bgün birlikte oynadık,oyuncular çoğalırsa squad olarak savaşırız
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.