Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazi haritalarda ortada kabak gibi kaliyoz.Pusmuşlar kus vurur gibi indiriyolar:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xHuNTERTuRKx

hocam ya buna ne diceksin 29 ekimde resmen canlı canlı bf4 ps4 ve xbox one de oynandı ve yusuf mehdi, bile ordaydı,hatta ps4 tasarımcıları ordaydı mantıklımı sence canlı canlı oynana bi video izlendikten sonra iy tepki veya kötü tepki geldikten sonra . bi baktın pat diye bi konu bu pc görüntüsü pc görüntüsüyle alakası bile yok izlediğim videobf4 dün

Benim söylediğim şu ki, Xbox tanıtım videosunda PC'den görüntüler var. Gerisini bilmem ben kim 29 Ekimde nerde ne oynamış. Onun konumuzla alakası yok. Konumuz Xbox tanıtım videosun PC görüntüsü kullanılması... Youtube u aç yorumalara bak. Videoya 1100 like. 1000 dislike atılmış... Yarı yarıya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

hocam ya buna ne diceksin 29 ekimde resmen canlı canlı bf4 ps4 ve xbox one de oynandı ve yusuf mehdi, bile ordaydı,hatta ps4 tasarımcıları ordaydı mantıklımı sence canlı canlı oynana bi video izlendikten sonra iy tepki veya kötü tepki geldikten sonra . bi baktın pat diye bi konu bu pc görüntüsü pc görüntüsüyle alakası bile yok izlediğim videobf4 dün

Benim söylediğim şu ki, Xbox tanıtım videosunda PC'den görüntüler var. Gerisini bilmem ben kim 29 Ekimde nerde ne oynamış. Onun konumuzla alakası yok. Konumuz Xbox tanıtım videosun PC görüntüsü kullanılması... Youtube u aç yorumalara bak. Videoya 1100 like. 1000 dislike atılmış... Yarı yarıya.

iyide kardeş bu yan yana izlediğimiz video varya PS4 ve XBOX ONE bf4 yeni nesil konsoll grafikleri bu görüntü canlı canlı 29 ekimde oynanıp sonrada videosu tüm sosyal mediaya dağııldı xbox onenin görüntüsüne hatta kılf uyduran arkadaşlar bile oldu biyan danda şimdide böyle bi konunu çıkması çok normal
  • quote:

quote:

hocam anladımda benim demek istediğim adamlar zaten 29 ekimde sundular orjinal bizzad canlı bf4 videosunu yeni nesil konsollarda daha neyin muhabbeti bu ben anlamış değilim neyse hocam uzatmanın manası yok saygılar benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHuNTERTuRKx -- 2 Kasım 2013; 20:27:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Microsoft Xbox tanıtımında PC demosu kullanmış.

http://furiousfanboys.com/2013/11/microsoft-uses-pc-battlefield-4-footage-in-xbox-promo/

Rezalet. Hala Microsoft diye ağlayanlar var.

dostum senin microsofta garezin ne ya , istiyen PS4 alır istiyen XBOX ONE istiyen istediği konsolu tercih eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHuNTERTuRKx -- 2 Kasım 2013; 20:45:15 >
  • Ps3 grafikleri yeterli seviyede hatta bazı yerlerde cok iyi .tabi acık alanlarda ram ihtiyacını hissediyorsunuz .ara videolar yeni nesilden alınmış.oyunun hakkını yeni nesil konsollar tam anlamıyla verecektir.upgrade olayıda cok iyi paramız boşa gitmemiş olucak

• quote:

quote:

http://furiousfanboys.com/2013/11/microsoft-uses-pc-battlefield-4-footage-in-xbox-promo/

dostum senin microsofta garezin ne ya , istiyen PS4 alır istiyen XBOX ONE istiyen istediği konsolu tercih eder

Aynen sanki zorla satıyorlar konsolları bırakın artık bu işleri yok şu iyi yok bu iyi zaten herkesin kafasında bir konsol var daha hala birbirinizi yiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

quote:

Aynen sanki zorla satıyorlar konsolları bırakın artık bu işleri yok şu iyi yok bu iyi zaten herkesin kafasında bir konsol var daha hala birbirinizi yiyorsunuz.

çok haklısın kardeş herkezin kendi aklında tercih ettiği konsol var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHuNTERTuRKx -- 2 Kasım 2013; 21:14:20 >
  • Yahu bişi dicem oyun bugün elime geçti de aga bu oyunun görüntü kalitesi ne kadar bukadar berbat geldi bana ? Samimi olarak söylüyorum killzone3 ü açıyorum onda çok daha iyi bi kalite var neden böyle oldu ?

Grafikler kaplamalar bazen geç geliyor çok sinirim bozuldu yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

Ps3 grafikleri yeterli seviyede hatta bazı yerlerde cok iyi .tabi acık alanlarda ram ihtiyacını hissediyorsunuz .ara videolar yeni nesilden alınmış.oyunun hakkını yeni nesil konsollar tam anlamıyla verecektir.upgrade olayıda cok iyi paramız boşa gitmemiş olucak

bencede hatta yeni nesil konsollardan grafik olayanı çok dikkat eden profesyonel oyunculara çok daha iyi olucak yeni nesil konsollar bide uptade düşünürsek çok çok iyi olucak bf4 pc keyfine varıcaklar sabırsızlıkla bekliyorum yeni nesil konsolları
  • Support da donma olayini bi ben mi yasiorum

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

Support da donma olayini bi ben mi yasiorum

Bende donma yok cd den oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

Ps3 grafikleri yeterli seviyede hatta bazı yerlerde cok iyi .tabi acık alanlarda ram ihtiyacını hissediyorsunuz .ara videolar yeni nesilden alınmış.oyunun hakkını yeni nesil konsollar tam anlamıyla verecektir.upgrade olayıda cok iyi paramız boşa gitmemiş olucak

Arkadasim upgrade olayini biraz acarmsin nasil olucak?

• Cok gariptirki oyun hic donmadi bende ...
    Oyun icinde genel stats larimiza bakamiyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps3 veya 360ta kutulu bf4 bu yeni nesil versiyonları çıktığında 10 dolar/pound/euro aradaki farkı ödeyip kutulu alabilecek mi yoksa dijital olarak mı verecekler yeni nesil versiyonlarını ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

ps3 veya 360ta kutulu bf4 bu yeni nesil versiyonları çıktığında 10 dolar/pound/euro aradaki farkı ödeyip kutulu alabilecek mi yoksa dijital olarak mı verecekler yeni nesil versiyonlarını ?

Psn den verilecek dostum kutulu alanlarada

• Off şu linkteki 900 mblık multiplayer videosunu indirip izleyin mutlaka. Oyun PS4'te mükemmel gözüküyor. Yağ gibi akıyor valla hiç bu kadar beklemiyordum.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-next-gen-now-battlefield-4
  • quote:

Off şu linkteki 900 mblık multiplayer videosunu indirip izleyin mutlaka. Oyun PS4'te mükemmel gözüküyor. Yağ gibi akıyor valla hiç bu kadar beklemiyordum.

Deşme yarami aciyor ... pc sirkette kaldi telefona indirsek , inermiki bu

• quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

quote:

Off şu linkteki 900 mblık multiplayer videosunu indirip izleyin mutlaka. Oyun PS4'te mükemmel gözüküyor. Yağ gibi akıyor valla hiç bu kadar beklemiyordum.

Deşme yarami aciyor ... pc sirkette kaldi telefona indirsek , inermiki bu

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU)
  • quote:

Ben haberde ne yazıyorsa onu yazdım. Ayrıca o fotoğrafı bu videodan almış adamlar. Xbox tanıtımı, Videonun sonunda oyun içi görüntüler var, sağ üst köşede backspace tuşu...

Videoyu youtubeda açıkp yorumları okuyabilirsin.

Olaya farklı bakalım, belki microsoft klavye mouse desteği verdi oyuna

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.