Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield gibi Battlefield olan bir oyun olmuş

pek ümidim yoktu oyundan

bad company 3 ten önce böyle sağlam bir oyun beklemiyordum

sağlam iş çıkarmışlar helal olsun
  • beyler bf4+premium alayım diyorum, sizler nereden ne kadara aldınız? nereden almamı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: xHuNTERTuRKx

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Microsoft Xbox tanıtımında PC demosu kullanmış.

http://furiousfanboys.com/2013/11/microsoft-uses-pc-battlefield-4-footage-in-xbox-promo/

Rezalet. Hala Microsoft diye ağlayanlar var.

hayır hayır kesinlikle bu olay doğru değil kusura bakma microsoft bunu göze alamaz çoğu müşterisini kaybeder pc olduğuna dahil bi delili kanıtı varmı ben söyliyeyim yok çünkü adamların kanıtı var 29 ekim günü bu tanıtım videosu bf4 ps4 ve xbox one bizzat canlı olarak yayınlandı ve bunu tüm dünya oyun severler izledi siz nerden veya kimden duydunuz ama bu olay kusura bakmayın doğru değil adamların kanatı var 29 EKİM canlı canlı tanıttılar bf4 videosunu yeni konsollardan o yüzden bütün oyun kanalları yayıncıları hepsi oradaydı böyle bi durum mümkün olamaz :o]

Haberde demiş ki.

How do we know? The upper right corner shows the “Backspace” button to access Battlelog. The Xbox One and Xbox 360 versions don’t show the backspace key there.

Türkçesi; Nasıl anladık? Sağ üst köşede Battleloga girmek için Backspace ikonu görünüyor. Xbox One ve Xbox 360 versiyonunda burda backspace tuşu yok.

Biri de dememişki ekranın ortasında 3,4,T,V tuşları var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Microsoft Xbox tanıtımında PC demosu kullanmış.

http://furiousfanboys.com/2013/11/microsoft-uses-pc-battlefield-4-footage-in-xbox-promo/

Rezalet. Hala Microsoft diye ağlayanlar var.

dostum senin microsofta garezin ne ya , istiyen PS4 alır istiyen XBOX ONE istiyen istediği konsolu tercih eder

Aynen sanki zorla satıyorlar konsolları bırakın artık bu işleri yok şu iyi yok bu iyi zaten herkesin kafasında bir konsol var daha hala birbirinizi yiyorsunuz.

çok haklısın kardeş herkezin kendi aklında tercih ettiği konsol var

Herkez değil herkes olacak o arkadasım.

Ben gerçek olanı söyluyorum konsolu
    sev ya da sevme beni ilgilendirmez. Microsoft benim babamin malı
    da değil.
  • Mantikli ps4 alfin mi akilli telefon yada pcde alacaksinki oyunda ne olmus ne olmamis iyicene ogren ozellikleri kullan niye adamlara catiyorsunki mantikli dusun biraz bi nihat bide sen durmadan karalama durmadan karalama
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

PS3'e almayacaktınız. :)

Abi hani ps4 cikana kadar bf3 gibiyse oyalanirik dedik ps4 ciktiginda da 10 20 30 artik kac tl ise yukseltiriz dedik ama yok

Ek : isin kotu tarafi oyunu soran herkeze super dedik iyimi

Aynen ben de bu dusunceyle aldim oyunu ama bir taraftan da pek umudum yoktu oyundan. Hayatimda ilk defa ciktigi gibi bir cod oyunu alicam ve ps3 te daha once sadece mw2 oynadim.
    Ama bu oyunu soranlara da iyi demedim bf3 te devam edin dedim icim rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Yaw arda abide super olmus vs diyordu

Deniz evli grubunu biliyorsun. Onlar icin oyunun nasil oldugunun bir onemi yok maksat muhabbet olsun. Zaten bir giriyorlar oyuna bir takimi kapatiyorlar nerdeyse. Yilmaz gibi bir adamin oldugu oyundan ne kadar ciddiyet beklersin
    Adam helikoptere binip rakip helikopteri carpa carpa dusuruyor. Gulme krizine soktu beni daha ilk gunden
  • Ya tam benim kafada yilmaz abi maksat eglence
  • Arkadaşlar. Bende iPad 4 var ve Battlelog App'si yüklü. Bildiğim kadarıyla Battlefield 4 oyununda Commander Modunu oynayan arkadaşımızın oyununa tablet üzerinden dahil olabiliyoruz ve haritada ona yardımcı olabiliyoruz. Ancak ben bunun nasıl yapıldığını hala çözebilmiş değilim. Battlelog App'sinden arkadaşımın oyununu görebiliyorum. Ama onun oynadığı oyuna nasıl dahil olabileceğimi bilmiyorum.

Bu konuda bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi?

Oyunun tablet üzerinden nasıl kontrol edildiğini gösteren bir tanıtım videosu aşağıdaki gibidir.

• Hayırdır gençler adım geçmiş

Yanınızda efsane tamirci oğuzhan varsa dert yok heli patladı diye kaçıyoruz adam patlatmıyor aracı ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souris -- 3 Kasım 2013; 12:22:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Arkadaşlar. Bende iPad 4 var ve Battlelog App'si yüklü. Bildiğim kadarıyla Battlefield 4 oyununda Commander Modunu oynayan arkadaşımızın oyununa tablet üzerinden dahil olabiliyoruz ve haritada ona yardımcı olabiliyoruz. Ancak ben bunun nasıl yapıldığını hala çözebilmiş değilim. Battlelog App'sinden arkadaşımın oyununu görebiliyorum. Ama onun oynadığı oyuna nasıl dahil olabileceğimi bilmiyorum.

Bu konuda bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi?

Oyunun tablet üzerinden nasıl kontrol edildiğini gösteren bir tanıtım videosu aşağıdaki gibidir.

19 Kasım da bir uygulama çıkacak ve onun sayesinde olacak diye biliyorum Tablet işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Battlefield gibi Battlefield olan bir oyun olmuş

pek ümidim yoktu oyundan

hocam bad company 3 ne zaman çıkıcakta bf4e kalbim dayanmıyo bad company 3 diyince kalbim attı :D:D şu kpss'ye çalışma yüzünden oynayamıyorum şu güzelim oyunları ya . bi atanıyım maaşımın 500 600üne oyun alcam arkdaş ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Battlefield gibi Battlefield olan bir oyun olmuş

pek ümidim yoktu oyundan

hocam bad company 3 ne zaman çıkıcakta bf4e kalbim dayanmıyo bad company 3 diyince kalbim attı :D:D şu kpss'ye çalışma yüzünden oynayamıyorum şu güzelim oyunları ya . bi atanıyım maaşımın 500 600üne oyun alcam arkdaş ya :D

hocam İnşallah acilen atanırsın malum ps4 e geçiş yakın

bad company 2 nin yeri gerçekten çok çok ayrı

1 yıl moh 1 yıl bf yapmaya çalıştılar ama moh ta fire verdiler o yüzden

muhtemelen seneye çıkacak bf oyunu bc3 olacak hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 3 Kasım 2013; 15:45:59 >
  • Beyler bu commander modu hakkinda bilgi verebilecek olan var mi? Daha demin biraz baktim ama mermi kutusu atmayi bile beceremedim surekli scan edip durdum..

Nasil gelisiyoruz bu modda

• PS4 GİF

• Btf 3 de istedigimiz mod da harita seçebiliyorduk btf 4 bu yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

Btf 3 de istedigimiz mod da harita seçebiliyorduk btf 4 bu yokmu?

Server bulma, squad kurma , Quick match falan filan bunlar yok oyunda heralde şimdilik yoktur çünkü acayip can sıkıyor.

Squad kuramadık tamam ama orta dolu bir server bulmak için Server Browser da sayfa değiştirilmiyor en aşağı gidene kadar o server da doluyor zaten .

Tamamen stres olsun diye yapmışlar bize sağolsunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga Coruh

Beyler bu commander modu hakkinda bilgi verebilecek olan var mi? Daha demin biraz baktim ama mermi kutusu atmayi bile beceremedim surekli scan edip durdum..

Nasil gelisiyoruz bu modda

Aslında çok basit bir mod ama takıma baya faydası dokunuyor etkili kullanılırsaDün mesela yarısında bir oyuna girdim şu 6 bomba yeri olan modda el 40dkda bitti sonra aynı takımlar diğer elde gene oynarken ben commander oldum oyunu 10dkda kazandık

İstediğin adam yada yeri seçip X e basıp istediniz şeyi seçiyorsunuz. Ama bunlar belirli bir süre yada puana göre açılıyor. Mermi kutusu atma mesela mini map üzerindeki yeşil barın dolmasına bağlı yada füze atma var o da haritaların B bayrağının senin takımında olmasına bağlı. Puan olarakda normal oyun kadar olmasa bile iyi puan veriyor yinede dün o dediğim 10dklık elde 5 adam öldürdüm füzeyle toplam 6000 puan geldi
  • Hep aynı mevzular bi oyunu adam gibi piyasaya sürseler şaşarım abicim bf3 te 50 tane güncelleme yaptın bu oyunuda niye aynı hatalarla çıkarırlar anlamadım yüz kere makina dondu bu nedir yarım yamalak oyun çıkarıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Hep aynı mevzular bi oyunu adam gibi piyasaya sürseler şaşarım abicim bf3 te 50 tane güncelleme yaptın bu oyunuda niye aynı hatalarla çıkarırlar anlamadım yüz kere makina dondu bu nedir yarım yamalak oyun çıkarıyorlar

Bu makina donma olayı psn den alınma oyunlara has bir olay olabilir. Ben cd den oynuyorum hangi sınıf yada oyunu seçersem hiç donma yaşamadım. Psn den alınma oyunsa boş bir zamanınızda tekrar indirmekte yarar olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.