Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redbaronutkan

böyle bir şeye ihtiyacın yok. tabiki pc, açık ara önde ps3 ün grafik kalitesinden. mantıklı olan ps4 ile karşılaştırmak. onu da ps4 çıktığında yapmak mümkün.(ortada dolaşan videolara inanmıyorum)

Ps3 ve pc sistemlerim mevcut. Ps4 icin su an erken oldugu dusuncem var. En azindan slim kasaya kadar bekleyecegim. Sadece ps3 e mi pc ye mi alayim karar veremedim. Tabiki pc ustun olacak biliyorum ama yinede farki gormek istedigimden oturu bir video izlemek istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedendir bilmiyorum ama BF3'ten çok daha iyi olmuş vuruş dinamiği çok hoşuma gitti.. Zevk meselesi

@arapnasri
  • Microsoft Xbox tanıtımında PC demosu kullanmış.

http://furiousfanboys.com/2013/11/microsoft-uses-pc-battlefield-4-footage-in-xbox-promo/

Rezalet. Hala Microsoft diye ağlayanlar var.
  • Gulf oman haritası bf2'den beri peşimizde sanırım.
  • PS3'e almayacaktınız. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xHuNTERTuRKx

quote:

Orijinalden alıntı: HelodermaSuspectum

quote:

quote:

quote:

quote:

engineer sinifindan herhangi bir silaha optics (cobra rds) takmak istiyorum. nasil aciliyor bu optics ler? ne yapmam lazim?

multide bol bol oyuncu öldürün level rütbeniz yükseldiğinde optiklerin çoğu sırayla açılacak tabi .yanı sıra silahlar camolar çoğu rütbeniz yükseldiğinde

adam öldürmeyle alakasi yok sanirim. 11 lvl im. bende ki pp2000 silahinda cobra rds optik yok. lvl i 6 olan adamda pp2000 silahinda cobra rds optik acik. nasil oluyor?

yanlız kendi kendine açılmaz adam oyuncu öldürüp puan aldığın zaman bazı kilitler açılıyo ben bazılarını açtım hatta bugün m416 yı bile açtım 2 tanede camos açtım optik cobra ,yavaş yavaş çoğunu açıcam o admda bi hile bi olay yapmıştır oynamadıkça kilitler açılmaz

battlepack ler nasil aciliyor?

bf4 te bu silah optik açma olayı çok değişti bf3 te multide oynadığın da oyuncu öldürdüğünde silah kilidi açılıp direk silah seçme menüsün de olurdu açılan silah, şimdiyse bu olay böyle değil bf4 te açılan silah ve camos ve optikler bi kilitli çantanın içinde toplanıp battlepack menüsünün üstüne gelerek açılan sihları çantadan çıkartıyosun siz dediğim gibi multide bol bol oyuncu öldürün yüksek puan almaya vede 1 rinci olmaya bakın zamanla çoğu açılıcak aman sonuncu olmayın zor açarsınız

Alıntıları Göster
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HelodermaSuspectum -- 2 Kasım 2013; 17:44:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

PS3'e almayacaktınız. :)

Abi hani ps4 cikana kadar bf3 gibiyse oyalanirik dedik ps4 ciktiginda da 10 20 30 artik kac tl ise yukseltiriz dedik ama yok

Ek : isin kotu tarafi oyunu soran herkeze super dedik iyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 2 Kasım 2013; 15:27:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haritalar cok berbat. Bagzi haritalar pusuculara ve sniper cilara ozel hazirlanmis gibi. Millet kus misali tepelerde geziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 2 Kasım 2013; 17:26:15 >
  • Rush en güzel oyun modu olmuş. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca haritalar Bc2 den sonra serinin en iyisi.

• Operation M320- pardon Operation Locker haritasi oyun dünyasina bir hakaret resmen,M320'ler havada ucusuyor,normal silahla oynayan yok bu haritada..Metro haritasinda en azindan büyük ve girdili ciktili yer coktu,bu harita akillara zarar..
  • Grafiker bey kelin merhemi olsa kendi basina surermis lutfen sevgili arkadaslarimi yanlis yonlendirmeyin

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Yaw arda abide super olmus vs diyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: E'zraK

Operation M320- pardon Operation Locker haritasi oyun dünyasina bir hakaret resmen,M320'ler havada ucusuyor,normal silahla oynayan yok bu haritada..Metro haritasinda en azindan büyük ve girdili ciktili yer coktu,bu harita akillara zarar..

Oyunda adam gibi BF ruhu veren 2-3 harita var.Operation locker,zavok 311,flood zone ve ismini hatırlayamadığım 2-3 haritada oyun tamamen Cod havasında geçiyor..Eski BF havasından eser kalmamış oyunda..Bad Company 3'den de umudumu kestim artık bu zihniyetle BC 1-2 tadını asla alamayız..
  • Aliyorsunuz ps3'e tirt grafikler 30 fps, sonrada oyun sogle bogle kötü vsss.Sabredip ps4'ü bekleyin hep beraber akalim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cem abimiz ne demiş,bir konsolu yüceltmek için diğerini neden itin makatına sokuyorsunuz?Konsollar bizimdir hepsi ile ağzımızın suyu aka aka oynadık.
  • Supoort oynarken donma yaşayan var mi?

• bence haksızlık ediyorsunuz oyun o kadarda kötü değil. ps4 e kadar gayet idare eder hatta güncellemelerle dahada götürür ama ps4 çıkınca oyuncu sayısı bayağı azalır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Microsoft Xbox tanıtımında PC demosu kullanmış.

http://furiousfanboys.com/2013/11/microsoft-uses-pc-battlefield-4-footage-in-xbox-promo/

Rezalet. Hala Microsoft diye ağlayanlar var.

hayır hayır kesinlikle bu olay doğru değil kusura bakma microsoft bunu göze alamaz çoğu müşterisini kaybeder pc olduğuna dahil bi delili kanıtı varmı ben söyliyeyim yok çünkü adamların kanıtı var 29 ekim günü bu tanıtım videosu bf4 ps4 ve xbox one bizzat canlı olarak yayınlandı ve bunu tüm dünya oyun severler izledi siz nerden veya kimden duydunuz ama bu olay kusura bakmayın doğru değil adamların kanatı var 29 EKİM canlı canlı tanıttılar bf4 videosunu yeni konsollardan o yüzden bütün oyun kanalları yayıncıları hepsi oradaydı böyle bi durum mümkün olamaz :o]

Haberde demiş ki.

How do we know? The upper right corner shows the “Backspace” button to access Battlelog. The Xbox One and Xbox 360 versions don’t show the backspace key there.

Türkçesi; Nasıl anladık? Sağ üst köşede Battleloga girmek için Backspace ikonu görünüyor. Xbox One ve Xbox 360 versiyonunda burda backspace tuşu yok.

• Ben haberde ne yazıyorsa onu yazdım. Ayrıca o fotoğrafı bu videodan almış adamlar. Xbox tanıtımı, Videonun sonunda oyun içi görüntüler var, sağ üst köşede backspace tuşu...

Videoyu youtubeda açıkp yorumları okuyabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 2 Kasım 2013; 19:54:25 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    hocam ya buna ne diceksin 29 ekimde resmen canlı canlı bf4 ps4 ve xbox one de oynandı ve yusuf mehdi, bile ordaydı,hatta ps4 tasarımcıları ordaydı mantıklımı sence canlı canlı oynana bi video izlendikten sonra iy tepki veya kötü tepki geldikten sonra . bi baktın pat diye bi konu bu pc görüntüsü pc görüntüsüyle alakası bile yok izlediğim video pc ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHuNTERTuRKx -- 2 Kasım 2013; 20:00:18 >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.