Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun oyunu oynadiktan sonra ilk gun teredutte kaldigim bazi gozlemlerimde yerine oturdu. Grafik konusuna takilan biri degilim o yuzden bu konuda yorum yapmaya gerek yok.
    Bunun disinda sadece multi kismini oynayan biri olarak seslerin kotu oldugunu soyleyebilirim. Ayrica bf3 te ki sesin birkac saniyelik kesilme durumu yine devam ediyor. Makinelerin kitlenme durumu yine mevcut ve fps dusmesi yasiyorsunuz oyunda. Ek olarak bana vurus hissi zayif geldi.
    Arac kontrolleri de kotu olmus. Bf3 te ki squad special ozellikleri de bu oyun degistirilip bireysel anlamda kullanma durumuna donmus. Map ler de kotu tasarlanmis. Birkac kere binalarin icinde belden asagisi zeminde kaybolmus 1 metrelik adamlara da denk gelebiliyorsunuz boyle grafik hatalariyla karsilasmakta mumkun. En buyuk yenilik spot yapma olayinda gerceklesmis. Gozunuzle goremediginiz kadar uzakta olan adamlari dahi R2 ye surekli basarak spotlayabiliyorsunuz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayarlar kismindan parlakligi %80üstüne çekerseniz daha güzel bir grafik ortaya çıkıyor baya fark etti bende

• burakckale kullanıcısına yanıt
    Denemekde fayda var ama tv ile alakalı bir durumda olabilir. Ben en baştan %60 la güzel görüntü almıştım. Bu arada oyun btf 3 den çok daha güzel olmuş ama ah şu vuruş hissi yokmu adamı vurdugumuzu verdigi puandan anlamamalıyız vurdunmu bir sarsılma olmalı kolda, ne bileyim vuruş hissi olsa muazzam olan oyun tam mükemmel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 2 Kasım 2013; 11:18:18 >
  • Battlefield 3 den Battlefield 4 e aktarılacak haritalar kesinleşmiş.

Caspian Border, Operation Metro, Gulf of Oman ve Operation Storm

kaynak BSC
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

Denemekde fayda var ama tv ile alakalı bir durumda olabilir. Ben en baştan %60 la güzel görüntü almıştım. Bu arada oyun btf 3 den çok daha güzel olmuş ama ah şu vuruş hissi yokmu adamı vurdugumuzu verdigi puandan anlamamalıyız vurdunmu bir sarsılma olmalı kolda, ne bileyim vuruş hissi olsa muazzam olan oyun tam mükemmel olurdu.

vurus hissini geçtim adamı vurduğumu zor anlıyorum bf3de maviyle ne güzel enemy killed yazısı çıkardı bunda da çıkıyor ama sanki görmeyelim anlamayalim diye yapmışlar gibi... ayrıca haklısın tvye göre degisir benim parlaklık %50ydi %80 yaptım grafikler evrim geçirmiş gibi oldu niye bu kadar etkiledi anlamadim ama %50i ile oynadığım saatlere yandim

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Nihat senidr mi oyundan soguttu bu insafsiz dice

• Üstatlar BF4 ün PC ile PS4 sürümü arası grafik karşılaştırması yapar mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: redbaronutkan

Battlefield 3 den Battlefield 4 e aktarılacak haritalar kesinleşmiş.

kaynak BSC

Operation Metro

Beklenildiği gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Türkiye'nin En İyi Künyecisi Nörüyon jr
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Grafiker bey yeni nesil troll musunuz acaba metrodan cikmiyorsunuz bide ne metro mu aa tu kaka diyorsunuz yakisiyor mu

• quote:

Grafiker bey yeni nesil troll musunuz acaba metrodan cikmiyorsunuz bide ne metro mu aa tu kaka diyorsunuz yakisiyor mu

Evet metroya gerçekten giresim var... Girip ağzını burnunu dağıtasım. :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 2 Kasım 2013; 12:39:27 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    .d sen bf 4 almayacak misin yasli kurtlar hep oyuna donmus arda abiler evliler vs nihat hakan zaten aktifler bi ben yokum bendede internet yok vs geldigimde oyunda olda kulaklarimiz senin sesini aramasin abi

• quote:

Orijinalden alıntı: redbaronutkan

Battlefield 3 den Battlefield 4 e aktarılacak haritalar kesinleşmiş.

kaynak BSC

Mapler haziranda açıklanmıştı benim bildiğim E3 de. BF3deki en zevkli haritalar gelmiş ama Wake Island olmaması garip. Benim bildiğim BC serisi dışında tüm BFlerde Wake İsland vardı

• quote:

.d sen bf 4 almayacak misin yasli kurtlar hep oyuna donmus arda abiler evliler vs nihat hakan zaten aktifler bi ben yokum bendede internet yok vs geldigimde oyunda olda kulaklarimiz senin sesini aramasin abi

PS4'e.
  • Bir tane pc vs ps3 grafik karsilastirmasi videosu bulamadim. Varsa goren bilen bir link verebilirmi?

• Bf4'ü Mp olarak oynadım..

Squad kurmak imkansız 1 kii oyuna girdiğinde diğeri girebiliyor yada biz bulamadık..

Takılma kitlenme sorunu 1 kez yaşadım,

Grafikler çok kötü değil zaten grafiklere hiç mi hiç takılmam BF'de.

Sesler bana çok iyi geldi DTS ses ile oynuyorum..

Vuruş hissi ve araç kontrolleri muhteşem güzel olmuş.. BF4 kesinlikle muhteşem bir oyun , ps4 'te düşünemiyorum..
  • BoltAction kullanıcısına yanıt
    böyle bir şeye ihtiyacın yok. tabiki pc, açık ara önde ps3 ün grafik kalitesinden. mantıklı olan ps4 ile karşılaştırmak. onu da ps4 çıktığında yapmak mümkün.(ortada dolaşan videolara inanmıyorum)
  • rude. kullanıcısına yanıt
    Görüşlerine saygı duyuyorum. Hakikaten savaş atmosferini tam olarak yaşatıyor çok çok zevkli ama vuruş hissi deme be usta orda çuvallıyor. Bir oyunu seviyoruz diye eksiginide görmezden gelmiyelim. Cod da severim her iki oyunuda oynarım btf daha güzel atmosfer sunuyor ama en azından az da olsa codd a adamı vurdunmu o hissi anlıyorsun he ordada ses berbat curcuna işte bende pio anfi surround ses sisteminde oynuyorum gerçekten sesler muhteşem ama burun buruna geldigin anlar hariç vuruş hissi maalesef yok.
  • quote:

Aynen Deniz . Ben musteriyim beklentilerimi karsilamayan bir oyuna elestirimi yaparim. Bf3 e lafim yok efsanedir benim icin gerek mapleriyle gerek oynanisiyla. Ama bu oyun olmamis. Bf3 te ki sorunlarin olmadigi bir oyun beklerken ustune yeni sorunlarin eklendigi bir oyun olmus. 3 gun daha takilirim sonra cod cikiyor zaten daha da elimi surmem.

• Ben bile sogudum oyunun bu haliyle. almiyorum premium falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.