Şimdi Ara

BATTLEFIELD 4 MOUSE KLAVYE TAKILMA,FREEZING SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bf4 aldim yukledim ve ilk oyunu acrigim andan itibaren oynamayi imkansiz klan bir sorun yasiyorum. Oyuna girdikten sonravklavyeyi kullandigim anda mouse ve klavye donuyor ve kullanilmiyor. Mesela mouse ile deploy dedim spawndan sonra w yuya bastim hersey kilitleniyor asker sadece w komutuyla gidebildigi yere gitmeye calisiyor. Yaklasik 5-10 dakikadan sonra bazen duzeliyor ilerleyen dakikalarda yine donuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sistemini yazar mısın , özellikle ekran kartının modelini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabbitstayla

Sistemini yazar mısın , özellikle ekran kartının modelini.

Amd fx 6300 asus m97 evo msi gtx 680 4gb corsair vengeance 1600 mhz tek modul islemci 3.8 ghz remler 1866 kullaniyorum

• Klavye fare wireless mi peki?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    hayır kablolu
  • hayat556 H kullanıcısına yanıt
    Ramler tam oturmuş mu onları kontrol etmeni öneririm. Gerekirse çıkar tak. Onun dışında sıkıntı çıkaracak bir ekran kartına sahip değilsin.
  • Sistemimde zaten sorun olmadıgını biliyorum sorunum yazılımsal bir sorun. Ancak ilginize teşekkür ederim :) Silip yeniden yüklemeyi deniyecegim bir de bakalım
  • BF3 de oyle birsey vardi bende de. Nisan alinca mi ne donuyordu. Şeyde o...

Originde biryerde cok alakasiz bir yerden bir şeyin "Thick"ini kaldiriyordun. Bir kutudan seçeneği iptal ediyordun düzeliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: safa34

BF3 de oyle birsey vardi bende de. Nisan alinca mi ne donuyordu. Şeyde o...

Originde biryerde cok alakasiz bir yerden bir şeyin "Thick"ini kaldiriyordun. Bir kutudan seçeneği iptal ediyordun düzeliyordu.

Hatırlarsanız yazın hocam bendede bu sıkıntılar var.

• Dediğiniz şey enable game in origin dir büyük ihtimalle onu disable yaptım ancak düzelmedi. Origin 'in ayarlarına Origin In Game 'e gidin ve enable origin game üzerindeki tiki kaldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayat556

Dediğiniz şey enable game in origin dir büyük ihtimalle onu disable yaptım ancak düzelmedi. Origin 'in ayarlarına Origin In Game 'e gidin ve enable origin game üzerindeki tiki kaldırın.

Deneyeceğim teşekkürler.

• İlk BF4 oynamaya başladığımda bende de vardı o sorun, birkaç saat oynadıktan sonra kendiliğinden düzeldi özel bir çaba göstermedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: marowak

merhabalar boyle bi sorunda bende var. çözemedim bi türlü. oyun açılıyor ilk başta ENTER a bas diyor fakat klavye işlemiyor.. mecburen ctrl+shift+esc ile görev yöneticisinden oyunu kapatmak zorunda kalıyorum.

merhaba
    bf3 ve bf4 te aynı sorun var deploy kısımında siyah msdos ekranı açılıp kapanıyor çok hızlı şekilde ondan sonra klavye ve mouse kullanım dışı kalıyor, siz çözüm bulabildinizmi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.