H

Teğmen
14 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar arkadaslar, capa inglizceyi uste yazacagim ancak sonrasinda capa tr yi mi cerrahpasayi mi uste yazmaliyim bilmiyorum. 2 okulu da gezdim kampus olarak cerrahpasa daha ferah geldi capadaki tanidimdaki ogretim uyesi ve prof vardi cerrahpasada 3. sinif ogrencisi hepsi cok sicakkanli cok iyi insanlardi. Capadaki hoca basket olsun muzik kulubu olsun etkinlikler konserler olsun basli basina capayi tercih etmek icin yeter dedi. Cok sosyal bir tip fakultesiyiz dedi. Capali olmak bir marka dedi aynisini cerrahpasadaki abi de soyledi. 2013 Oncesine kadar capa daha yuksek puanliydi zaten neden puanin degistini soylediler. Yani forumda okuyan veya arastirmis arkadas var ise sizden de bilgi almak isterim.
Merhabalar, simdi ben bu uc okul arasinda gidip geliyorum. Acibadem dun gezmeye giddim gercekten okul cillop 5 yildizli otel imkanlari da oldukca iyi ancak ozel olmasi kafada bir soru isareti birakiyor , yeni acilmis olmasi koklu bir okul olmamasi.Capa ve cerrahpasayi cuma gunu gezecegim. Ben ingilizce egitim gormek istiyorum. Cerrahpasa ing tutmuyor ama capanin bu sene acacagi ingilizce kontenjana girebilirim. Bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olurlarsa gercekten cok sevinirim, iyi forumlar
Merhabalar ben cerrahpasa ve capaya gidip gezmek istiyorum ancak hastane icinde oldugundan acaba gittim de okul tanitimiyla ilgili bir yetkili/ ogrenci var midir? Yoksa illa okuyan birisini bulup ona sormam mi gerekiyor ?
Merhabalar hacette tip gecen sene 1080le kapatmis bu sene soyle 200 300 arasi gerileme imkani var midir belki capa ing kontenjandan dolayi falan ?
Merhabalar arkadaslar bana orta kivamda lys1 denemesi lazim apotemi endemik 345 sonuc derece vs zaten var ancak cozumlu olarak deneme bakiyorum yine ancak orta seviyede SIRADISI ANALIZ 5LI ve OKYANUS 5li bakiyorum cozsn var midir seviyesi nasildir cozdn arkadaslAr veya baska kitap onerecek simdiden sagolun :))
Merhabalar, BAU TIP hakkında bilgisi olan , okuyan , yakını okumuş olan varsa bilgi verebilir misiniz?
Merhabalar, Bau Tıp ile Bezmialem tıp konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Ya da bu üniversitelere yakın veya denk tıp fakültesi önerebilir misiniz?

Tesekkürler.
Merhabalar bf4 aldim yukledim ve ilk oyunu acrigim andan itibaren oynamayi imkansiz klan bir sorun yasiyorum. Oyuna girdikten sonravklavyeyi kullandigim anda mouse ve klavye donuyor ve kullanilmiyor. Mesela mouse ile deploy dedim spawndan sonra w yuya bastim hersey kilitleniyor asker sadece w komutuyla gidebildigi yere gitmeye calisiyor. Yaklasik 5-10 dakikadan sonra bazen duzeliyor ilerleyen dakikalarda yine donuyor.
Merhabalar sitemim msi gtx 680 , fx 6300, 4 gb 1600 mhz ram. Far cry 4 oyununu ultrada oynuyorum 40-50 fps gibi bir değer alıyorum 10 saniye sonra 5-20 saniyelik donmalar yaşıyorum o arada gpu usuge %50 ye düşüyor sebebi nedir acaba işlemci darboğaz mı yapıyordur ram mi eksiktir işlemci mi yetmiyordur. medium ayarlarda hiçbir sorun yaşamıyorum high ve üzerinde bu sorunu yaşıyorum. İşlemciyi turbo moda aldım 3.9 ghz bu sefer de bir süre sonrasında pc kendini kapatıyor(ısıdan sanırım) Yardımlarınızı bekliyorum :)
Merhabalar, telefona gecen hafta rootlayıp cloudy g3 room yükledim. 2 gün sorunsuz kullandım. 3. gün telefonu actıgımda sim pini sormadı, servis arıyorda gözüküyor tepede ancak simi algılamıyordu. Backuptan eski halini yükleyince sorun yasamıyordum. ben de roomu silip backuptan eskisi gibi kullandım. Ancak bugun rom yüklü olmamasına ragmen aynı sorunu yasıyorum ve backupu silmiştim ne yapıcagım. Yardımcı olursanız cok sevinirim...LG G2
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 334
İkinci El Bölümü Mesajları: 182
Konularının görüntülenme sayısı: 38.432 (Bu ay: 377)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.