Şimdi Ara

Battlefield 4 Directx Hatası.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
10.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler BF4 Betaya girmeye çalışırkende bu hatayı alıyordum fakat Beta sürümü hata olur diye düşünmüştüm. Şimdi tam sürümdede aynı hatayı alıyorum , kesin çözümü yok mu bu hatanın? Her BF serisinde illaki hata alıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum.

Battlefield 4 Directx Hatası.

• Ekran kartını güncelle, Directx'i dxwebsetup kullanarak güncelle ve tekrar dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Ekran kartını güncelle, Directx'i dxwebsetup kullanarak güncelle ve tekrar dene.

Ekran kartım güncel. Dxwebsetup linki atabilir misin rica etsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehrmantraut

quote:

Ekran kartını güncelle, Directx'i dxwebsetup kullanarak güncelle ve tekrar dene.

Google'a yazarak microsoft'un sitesinden indirebilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

Normal indirip mi kuracağım yoksa BF4 klasörü içine atıpta mı kuracağım?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Normal indirip kuracaksın, internetten otomatik olarak en güncel dosyaları indirip yüklüyor kendisi.Klasöre atmana gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 31 Ekim 2013; 19:32:59 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Normal indirip kuracaksın, internetten otomatik olarak en güncel dosyaları indirip yüklüyor kendisi.Klasöre atmana gerek yok.

Dediğini yaptım fakat yine aynı hata , başka çözüm yolu yok mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dediğini yaptım fakat yine aynı hata , başka çözüm yolu yok mu?

Bilemiyorum, hatayı bir kez daha okudum ve hatanın Ekran Kartı Driverı ile ilgili olduğunu anladım driverı silip AMD'nin sitesinden indirip tekrar yükleyebilir misiniz ?

• Başka çözüm önerisi olan var mı?
  • UP.
  • az önce bu hatayı banada verdi tekrar girdim sıkıntı olmadı.
  • aynı hata beyler çözümü var mı
  • aynı hatayı 2 gundur bende alıyorum yapmadığım şey kalmadı bunun çözümünü nasıl yapıcaz yokmu oakdar para verıp oyun alıyoruz sonra boyle sorunlarla karşılaşıyoruz bu sorunu nasıl çözücez :(((
  • Demek sadece bende değil , çözümü yok mu bu hatanın?
  • aynı hatayı bende alıyorum kesin bir çözümü yok şu anda sanırım..
  • Beyler 3 - 4 gündür battlelog ve answers.ea.com da bu directx , çökme ve bug hatalarının çözümünü arıyorum ama kayda değer birşey bulmuş değilim.Bunlar bizden kaynaklı değil oyundan kaynaklı.Birçok insan bu sorunlara sahip ve daha bir çoğu.Dice oyunu tam bitirmeden piyasaya çıkarmış.3 gündür kanser oluyorum.Bu kadar para bayıldık ama girdiğim her multiplayerda en az 1 2 crash saçma sapan buglar , ses gidip gelmes, gibi sorunlar yaşıyorum.LAG olması da cabası.

Oyunu hiç oynayamıyacak şekilde hata alanlar ; (sisteminiz gereksinimleri karşılıyor, ekran kartı ve driverlarınız güncel , oyun düzgün kurulmuşsa) hiç boşu boşuna milletin yazdığı şehir efsanelerini denemeye kalkmayın.Dice'dan patch bekleyin sadece.

Dice bunun farkında :

The launch of Battlefield 4 is in full swing and the majority of our fans are having a good time. We’ve noticed that some players on PC are experiencing crashes, something that we understand can be frustrating. Rest assured that we are working to address these issues. 

If you’re having problems, please make sure to follow these steps:
    -Make a clean install of PunkBuster by removing your original install and re-download the client.
    -Repair the Battlefield 4 installation by right-clicking on your game inside of the Origin client.
    -Make sure that you have the latest drivers for your graphics card.

AMD:http://support.amd.com/en-us/download

Nvidia:http://www.nvidia.com/Download/index.aspx

Note that the recent issue where players that were using AMD cards on Windows 8 would get a red screen has been fixed with the recent AMD graphics cards driver update.

Also note that we are aware of the issue of players not being able to join a queue for game servers. We hope to resolve this issue resolved.

Please help us gather more information about issues by posting at EA Answer HQ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo333 -- 1 Kasım 2013; 9:48:21 >

• bende de aynı sorun var. tank kullandığım bölüme kadar 1 kere yapmıştı. taktan indikten sonra bu hatayı veriyor çeşitli yerlerde. directx falan filan.

HD5850 kullanıyorum.
  • Oyun minimum Radeon 3800 istiyor ben 4800 kullanıyorum. Ekran kartıyla alakalı olduğunu sanmıyorum. Dice her BF serisinde böyle yapıyor. Oyunda illaki bir hata oluyor. BF3'tede siyah ekran sorunları vardı. Şimdi directx. Boşuna belgelerdeki klasörleri silme veya repair install yapın gibi şeyleri dinlemeyin. Hiçbiri olmuyor. Patch çıkmasını bekleyeceğiz artık.
  • Daha başka (Alt) bir ekran kartı driver kurup girmeyi dene
  • eagen kullanıcısına yanıt
    Oyun zaten güncel olanı istiyordu , benimki güncel değildi girdim o hatayı verdi güncelledim girdim yine o hatayı verdi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.