Şimdi Ara

Battlefield 4 Directx Hatası. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
10.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus

quote:

Orijinalden alıntı: cash55

http://www.mediafire.com/download/e74mb0oaje7q148/Battlefied_4_fixed.rar

dosyayı indirip kürek yapar gibi kurulu oldugu yere at. attıgın dosyaya tıkla . bakalım olackmı*

o kadar yabancı forumlarda bu sorunu aradım bulamadım, meğer çözüm burnumun dibindeymiş, çok saolasın oldu gerçekten, biraz oynayıp çıkayım dedim yalnız şunu farkettim yapay zeka inanılmaz kötü, bizim adamların önünde düşman var işaretliyorum adamlar inadına vurmuyo

Evet askerler biraz salak. O kadar asker içinden düşman benim üzerime oynuyor :)

• kardesım cok tesekkur ederım emıne saglık ben yaptım multıde campıngde acıldı sımdı oyuna gıre bılıyorummm cok tesekkur ederımm emegın ıcın allah ragzı olsun oakdar para bosa gıdıcek dıye cok uzulmustum
  • jalt J kullanıcısına yanıt
    Dostum o dosya ile nasıl multiye girdin. Benim oyun orjinal multiye giremedim bir türlü. PM atar mısın. Nasıl girdiğini anlatırsan sevinirim.
  • Usta açıklamana gerek yok bende yaptım. Exe dosyasının ismini bf4_x86 olarak değiştirince multiye girebiliyorum. Kardeşim çok teşekkür ederim senin sayende multideyim.
  • aynen elinize sağlık bende oyuna girdim oynadım fakat donuyor ara ara ve sanki oyunun rengi ayarsız gibi sadece bendemi böyle acaba.
  • tyson50 T kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle. Oyun biraz hatalı gibi.
  • ÇÖZÜM!!! arkadaşlar hiç uğraşmadan sizen çözümünü söyleyim ben öyle yaptım. uygun fiyata bir dx11 uyumlu ekran kartı alın sorunun s si kalmıyor iyi eğlenceler ;)
  • arkadaşlar diğer konuyada yazdım burayada yazayım update2 çıktı onunla çözülüyor sorun

http://forum.donanimhaber.com/m_83255578//tm.htm#84072154

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 17 Kasım 2013; 21:38:41 >
  • Uptade çıkınca sorun düzeldi ben buraya yazmıştım fakat mesajım gözükmüyor , kusura bakmayın. Konu kapandı çözdü dice sorunu.
  • Nasıl düzeltebilirim yardım eder misiniz ?
     Battlefield 4 Directx Hatası.
  • SyLvEsTeR61 S kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı sürücüsünü tekrar sil yükle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    Tamam düzelttim hocam ayarları düşürdüm ama benim anlamadığımız 755m sli ile mediumda açıyor oysaki çoğu oyunu high ve ultrada açıyordu.
  • Battlefiel 4 biraz sorunlu bir oyun işletim sisteminiz windows 8.1 pro x64 olsun mutlaka

• Bu ea oyunlarinda sık oluyor ve birde bende shadow play acinca oluyordu

• Ehrmantraut kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bf de var deilmi sorun bf hatasi yani

• jooker123 J kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Aynı hatayı ekran kartıma overclock yaptığım zaman alıyorum. Belli bir süre oynuyorum. Sonra pat bu hata çıkıyor. Çözümünü hala bulabilmiş değilim. Mecburen overclocksuz kullanıyorum.
  • Arkadaslar bende de ayni sorun vardı fixedi indirdim kurdum yine press enter ekraninda kaliyordu. Pes oynamak icin aldığım 5 liralik joistigi taktim ondan sonra entere bastim oyun açıldı. Fixedle ikisini birlikte deneyin açılıyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.