Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba dusmanla goz goze geldiginizde onunda kendini savunma hakki dogacagindan space ile bicagi tutup size batirabilir, arkasindan ya da yanindan yaklasarak bicaklamayi deneyin
  • Merhaba sevgili dh'ciler. Bende normal BF4 var ve benim bir tane dlc alma hakkim var. Sizce en iyi dlc hangisi. Bence naval strike gibi gözüküyor ama sizede sormadan edemedim.:):)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egomanyag

Merhaba sevgili dh'ciler. Bende normal BF4 var ve benim bir tane dlc alma hakkim var. Sizce en iyi dlc hangisi. Bence naval strike gibi gözüküyor ama sizede sormadan edemedim.:):)

Büyük maplar tank tüfek istiyorsan China Rising Bf3'ün en iyi maplarının olduğu bir dlcde var Second Assault, ama bence alma gerek yok, Deniz savaşı ve sağlam haritalar içinde Naval Strike var. ama 4 gün sonra yeni Dlc çıkacak onu bekle.
  • Bende daha çok yandan ve arkadan kunye almaya çalışıyorum da olası durumda karşıdaki adam bana saldirinca daha tuş çıkmadan adam yumruğu indiriyor savunamiyorum kendimi pingle yada netcode la mi alakalı yoksa saldırdığını görünce hızlı hızlı f ye basıyorum acaba ondan mi olmuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ShooteR5361

Bende daha çok yandan ve arkadan kunye almaya çalışıyorum da olası durumda karşıdaki adam bana saldirinca daha tuş çıkmadan adam yumruğu indiriyor savunamiyorum kendimi pingle yada netcode la mi alakalı yoksa saldırdığını görünce hızlı hızlı f ye basıyorum acaba ondan mi olmuyo

Netcode olma ihtimali yüksek o ekranda bir bug oluşuyor counter yapamıyorsun .
  • Hmm anladım umarım bir an önce duzeltirler :/

• Düşmanla karşı karşıya geldiğimizde bir anlık hamleyle bıçaklamaya çalıştığımızda karşı taraf bu bıçak saldırını nasıl çevirip bizi kendi bıçağımızla öldürüyor?

Ve bu hamle karşısında hatamızı düzeltme adına onun saldırısını da kesme imkanımız var mı ?
  • whisper242 kullanıcısına yanıt
    Sondaki levolution neydi öyle
  • Günümüz grafikleriyle 1. ve 2. dünya savaşlarını konu alan bir oyun çıksın artık.
  • Arkadaşlar şu Battlepack veren server hala varlığını sürdürüyor mu ?

Origin İD : SeneCa01 ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeneCa61 -- 11 Temmuz 2014; 22:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Sondaki levolution neydi öyle

Kartı çok zorlamasa
  • Of trailer şahane ama şurada 4 gün kaldı daha mapleri göremedik bu ne gizem böyle?
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var yeni başlık açmaktansa burada sorayım dedim. Sorun şu BF 4 multiplayer girişi yaparken oyunun açılıp deploy ekranının gelmesi iki buçuk dk sürüyor bu normal mi? çok uzun değil mi süre. iki serverda kronometre ile denedim walla sonuç bu? normal değilse ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks_61

Arkadaşlar benim bir sorunum var yeni başlık açmaktansa burada sorayım dedim. Sorun şu BF 4 multiplayer girişi yaparken oyunun açılıp deploy ekranının gelmesi iki buçuk dk sürüyor bu normal mi? çok uzun değil mi süre. iki serverda kronometre ile denedim walla sonuç bu? normal değilse ne yapabilirim?

Çare ssd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

quote:

Arkadaşlar benim bir sorunum var yeni başlık açmaktansa burada sorayım dedim. Sorun şu BF 4 multiplayer girişi yaparken oyunun açılıp deploy ekranının gelmesi iki buçuk dk sürüyor bu normal mi? çok uzun değil mi süre. iki serverda kronometre ile denedim walla sonuç bu? normal değilse ne yapabilirim?

Çare ssd

SSD ler çok pahalı :S kesin hdd ile mi alakalı?
  • quote:

Normal degil format atin yine olmazsa donanimsal sorun var

• paradoks_61 kullanıcısına yanıt
    bende ssd var herkesten önce giriyorum serverda canım sıkılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Normal degil format atin yine olmazsa donanimsal sorun var

işlemci: intel i5 3,2 ghz
    ekran krtı: amd hd radeon 7850 2 gb 256 bit 156 gb/sn
    ram 4 gb 1333 mhz
    hdd 7200 rpm 500 gb

bu sistem yetersi mi geliyor acaba? donanımsal ne gibi bir problem olabilir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradoks_61 -- 11 Temmuz 2014; 23:58:15 >

• 
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.