Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1365. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13631364136513661367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mortuuus

bende ssd var herkesten önce giriyorum serverda canım sıkılıyor

tamam kardeşim anladık zenginsin. bu cvp mı şimdi.
  • quote:

bende ssd var herkesten önce giriyorum serverda canım sıkılıyor

Gerçekten öyle ama. SSD kullanıyorum. Herkesten önce giriyorum 64 lük serverlara bile. Oyun başlarken Helikopteri bir kere bile kaybettiğimi hatırlamam.Hep pilot olarak havalanırım. Ayrıca arkadaşın dediği deploy ekranının gelmesi SSD de 1-2 saniye falan sürüyor.
  • paradoks_61 kullanıcısına yanıt
    keşke 200 lira ile zengin olunsa
  • Onca oyuncuda hep ssd mi var. mutlaka bir sorun var normal değil bence.
  • Arkadaş bi oyun oynayacağız diye oyuna para, Premium a para bide ssd mi almalı insanlar .........neyse bekleriz çözümü yoksa....
  • makik kullanıcısına yanıt
    Hainen Resort'ta otelin yıkılması gibi olmasın da. O zaman FPS 5 e kadar düşüyor ben de mındar ediyor oyunu
    benimki de öyle giriyor hatta ilk girince sesler olmuyor. 20-30 saniye falanda seslerin gelmesi sürüyor
  • birkaç haftadır yada 1-2 aydır oyuna adam akıllı girmiyorum 1 gb güncelleme gelmiş bu güncelleme ile ne gibi şeyler geldi acaba arkadaşlar ? Bu arada ben açıp bakayım gene bu dice low-medium ayarda sniper bulanıklılığını ve netcodu gidermemişse hadoken yedirtecekler kendilerine.Bu arada ikinci elde konu açamıyorum anlık bir hata oluştu diyip duruyor.Bu sorunu çözebilsem çok iyi olacak.
  • Arkadaşlar ben bf4 çıktığı zaman premium olarak direk aldım ara ara mp oynuyorum 44lvlim düşünün artık ne kadar arayla oynadığımı sorum şu bazı silah ve ekipmanları açmak için single mode mu oynayıp bitirmem gerekiyor cevap için şimdiden teşekkür ederim
    Ps: yeni haritaları hiç oynayamadım bildiğim tek sunucu bftürk varmı bildiğiniz güzel ve güncel haritalı sunucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce hayatımın en eğlenceli maçını yaptım
  • Dün gece itibariyle imzamda ki Steelseries Rival mouse'umun ' BF4 oyun duruduruldu ' hatası sonrası duvarla tanıştırmamla ( WALLKİLL ) çileli hayatı nihayete ermiş oldu ..
    BF4 için mouse tavsiyesi ..
    + Fps türü oyunlarda kaliteli bir Laser mouse , optic kadar etkili olabilir mi diye birde soru ekleyeyim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi_ter -- 12 Temmuz 2014; 2:01:03 >
    Normal hocam. 3'te nedense daha düşük ama 4'te bayağı uzun. Görende haritayı baştan indirdiğimizi zannedecek. Çare SSD.

• Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Hayırdır hocam tek RPG ile 10-15 kill falan mı aldınız ne oldu? :)

• Silahların açılması ile Single playerin alakası yok hocam.

• bilgi_ter kullanıcısına yanıt
    ben rival kullanıyorum ve mouse süper fazlasıyla memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortuuus -- 12 Temmuz 2014; 2:08:34 >
  • hocam 1200 civarı ticket vardı ve hep mücade şeklinde geçti. takımlar sırayla haritaya hakim oldu ve çok eğlenceliydi. 2 level birden atladım
  • quote:

hocam 1200 civarı ticket vardı ve hep mücade şeklinde geçti. takımlar sırayla haritaya hakim oldu ve çok eğlenceliydi. 2 level birden atladım

Tebrikler hocam. Hangi haritaydı?

• operation locker. zaten başka harita oynamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

Silahların açılması ile Single playerin alakası yok hocam.

Singleplayerin sonunda yaptigin secime gore farkli silahlar aciliyor.

• Ben zaten sonda bombayı adama verdim. Gitti kendini patlattı

• 
Sayfa: önceki 13631364136513661367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.