Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13601361136213631364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu linkteki dosyaları indir.İçindeki regedit dosyalarını tek tek çalıştır.Pc'yi restart et düzelir sorun
    https://mega.co.nz/#!UkNDVQDb!YcGA7Tw-02Co16oqr7E3DrinlhrN7cKi3R0jTmfNEJc
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    hocam packlarden ne çıkıyo ki
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    cok sagol kardesim
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim kardesim North isimli arkadas sagolsun linki vermis, ilgilenmen yeter. Cok sagol tekrar
  • Herşey çıkıyor.Emblem,Künye,%50 %100 ,Paint,Kamo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 10 Temmuz 2014; 10:46:11 >
  • Rica ederim ne demek
  • Yeni dlc hep mi piyade ağırlıklı olacak?Silk Road ,Golmud ve birazda Dragon dışında adam gibi araç haritası yok bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Diğer oyunları taşımana gerek yok

Teşekkürler bununla ilgili bir video buldum yapamayan arkadaş varsa yardımcı olur bu video
  • oyunda istedigim mapte alistirma yapamiyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

oyunda istedigim mapte alistirma yapamiyor muyum?

malesef
  • Arkadaşlar dün başıma geldi paylaşmak istedim tamamen şans eseri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 10 Temmuz 2014; 11:40:52 >

• blackwar19 kullanıcısına yanıt
    Test range var, ama sadece paracel storm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu battlefest ile yağlamaya başlayacaklar yine. battleshot olayını kavrayamadım. oyun içinde sikrinşat alanlar gönderip içinde ilginç olanlarına gift card, premium hatta amd kart verecekmiş. tam çözemedim mevzuyu gerçi :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeMaNMeliH

Arkadaşlar dün başıma geldi paylaşmak istedim tamamen şans eseri

Bendede geçen böyle bişi oldu evin içi parlıyordu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnRateD -- 10 Temmuz 2014; 14:52:51 >

• UnRateD U kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin resim efsane olmuş yalnız. Tankın namlusu tam size bakıyor sanırım 1 milisaniye sonra ölmüşsünüzdür SS'i tam zamanında almışsınız tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Bedava gold backpack isteyen?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/PC/07a08893-4df8-442f-b170-d6457091fffe/BF4-Server-By-TrinityGames-com/

Servere girin çıkın. 3-4 gold backpack alıyorsunuz bunu her yapışınızda. Sonuna kadar beklemenize gerek yok. Birkaç server daha var böyle. Oyunun patch indirmesi gerek 1gb kadar. Bu yüzden yapamıyorum ben. :X

İyi eğlenceler.

dostum baska server varsa yazar mısın

• Origin de sorun mu var oyuna giremiyorum error veriyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendeki bu performans sorununu hala cozemedim. Net'e biraz baktığımda sanırım stuttering olarak geçiyor bu 3-4 saniyede bir goruntu ve ses atlamaları.

bu önceki sayfalarda yer alan, cpu unpark , cfg dosyası yaratma, dx güncelleme gibi şeylerin hepsini yaptım, bişey değişmedi.

birde ilginç bir gözlemim belki burdan yakalanır; oyuna ilk girdiğimde bir sıkıntı yok, 7-8 dakka sonra nerdeyse başlıyor bu durumlar ve sonra hep oluyor.

not: ilk mesajlarımı kaçıranlar vardır belki, donamımım fazlasıyla yeterli, fps 60+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 10 Temmuz 2014; 16:21:01 >
  • psu ne markası gücü?
  • Rainbow_Six R kullanıcısına yanıt
    Corsair 750HX
  • 
Sayfa: önceki 13601361136213631364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.