Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1363. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Bulldog loudout kısmına gelmiş fakat nerflenecek heralde. Acayip güçlü olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

Corsair 750HX

hardisk'in sorunlu alabilir
  • Origin In-Game Menüyü kapatmayı deneyebilirimisin(Origindeki oyun ayarlarından kapatabilirsin direk)?
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    oda kapalı hocam, önerilenlerin ilkinde onu yapmıştım en basiti olduğundan
  • Windows 7 kullanıyorsan 8.1 e geç benim öyle çözüldü.
  • 8.1 kullanıyorum hocam bende
  • quote:

bendeki bu performans sorununu hala cozemedim. Net'e biraz baktığımda sanırım stuttering olarak geçiyor bu 3-4 saniyede bir goruntu ve ses atlamaları.

bu önceki sayfalarda yer alan, cpu unpark , cfg dosyası yaratma, dx güncelleme gibi şeylerin hepsini yaptım, bişey değişmedi.

birde ilginç bir gözlemim belki burdan yakalanır; oyuna ilk girdiğimde bir sıkıntı yok, 7-8 dakka sonra nerdeyse başlıyor bu durumlar ve sonra hep oluyor.

not: ilk mesajlarımı kaçıranlar vardır belki, donamımım fazlasıyla yeterli, fps 60+

Dediğin gibi 7-8 dakka sonra ise sorunun büyük ihtimal sıcaklıktır.Atladığın birşeyler olabilir.
  • quote:

bendeki bu performans sorununu hala cozemedim. Net'e biraz baktığımda sanırım stuttering olarak geçiyor bu 3-4 saniyede bir goruntu ve ses atlamaları.

bu önceki sayfalarda yer alan, cpu unpark , cfg dosyası yaratma, dx güncelleme gibi şeylerin hepsini yaptım, bişey değişmedi.

birde ilginç bir gözlemim belki burdan yakalanır; oyuna ilk girdiğimde bir sıkıntı yok, 7-8 dakka sonra nerdeyse başlıyor bu durumlar ve sonra hep oluyor.

not: ilk mesajlarımı kaçıranlar vardır belki, donamımım fazlasıyla yeterli, fps 60+

Ram mikartın nedir bende 4gb ram var alttaki konu ile akıcı bir oyun elde ettim. nette ve youtube olanlardan farklı yöntemler ve ben derdime çare buldum..

Sanal bellek kapattım.
    Prefetch kapattım.
    Rammap kullandım takılma felan kalmadı aynı testrange gibi oldu oyun.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065219324626233/

bu arada bende 7-8 dk düzgün oynayıp sonra şişme oluyordu üstteki yöntemle düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnRateD -- 10 Temmuz 2014; 18:44:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UnRateD

Bendede geçen böyle bişi oldu evin içi parlıyordu .

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Tankın namlusunda bir askerin beyaz ışığı görmesi gayet normal. İyi yakalamışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Bedava gold backpack isteyen?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/PC/07a08893-4df8-442f-b170-d6457091fffe/BF4-Server-By-TrinityGames-com/

Servere girin çıkın. 3-4 gold backpack alıyorsunuz bunu her yapışınızda. Sonuna kadar beklemenize gerek yok. Birkaç server daha var böyle. Oyunun patch indirmesi gerek 1gb kadar. Bu yüzden yapamıyorum ben. :X

İyi eğlenceler.

Bu server kapandımı acaba?Bunun gibi başka server varmı?

• Arkadaş o kadar heyecanla aldım Naval Strike ama indirme yüzdesi düşüyor yok böyle bir şey
  • Orijinalden alıntı: UnRateD

o değerler çok yüksk en kısa zamanda ayarları en düşüğe çekin.Ben bile +300 fps'de 3-5 değer alıyorum.
  • Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

Orijinalden alıntı: UnRateD

o değerler çok yüksk en kısa zamanda ayarları en düşüğe çekin.Ben bile +300 fps'de 3-5 değer alıyorum.

Düzeldi artık böyle oynamıyorum önceden işte böyle takıla takıla oynuyordum daha doğrusu oynuyamıyordum şimdi düzelttim sıkıntı yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnRateD -- 10 Temmuz 2014; 21:00:35 >

• UnRateD U kullanıcısına yanıt
    6 giga var hocam.

birde bunu deneyeyim, gerçekten bf4 e özel bir sorun olduğu belli çünkü bir çok oyunu (multi fps) dahil olmak üzere sorunsuz oynuyorum.

bu bf4'ün garip konfigürasyonlarından biri ile düzelecek heralde,birde bunu deneyeyim hocam, dediğiniz aynı sorun bendekide sanırım.

tşk
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    Allah Allah haksız degil mi hocam bu bi sıkıntı olmasın
  • Su battlefest olayi nedir biri acabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14.7 rc1 yüklemeyin , yüklettirmeyin ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi_ter

14.7 rc1 yüklemeyin , yüklettirmeyin ..

Hadi be restart bile attım .D
  • ya arkadaşlar anlamadığım bir konu var yeni battlefield 4 aldım bu counter knife olayını anlamadım.Bir çok kez adamları bıçaklamak istiyorum önden kapınca counterlaman lazım ama daha tuş çıkmadan (f) adamlar ilk davranıyo.Bunun bir süresi yada tam yerinde falan mı basmak lazım
  • ShooteR5361 S kullanıcısına yanıt
    Ben k ile atıyorum.Hatta dün acayip hareketler yapıp bıçak attım
  • 
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.