Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (1312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.396
Cevap
48
Favori
726.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BF3 ve Premium satılıktır,hala oynamayan varsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denyo298

quote:

Orijinalden alıntı: |SkY..|

quote:

Yapmak için recon yazıp 3360'a yolluyoruz hocam neyse, recon sınıfı sniperleriyle ünlüdür hocam gadgetleri(isimlerini hatırlamıyorum)bi zımbırtı var yere koyuyorsun o zımbırtının yakınından geçen düşmanları gösteriyor diğer bi zımbırtısı mav(hani havaya uçan) onu yere koyuyorsunuz r1'e basınca içine girmiş oluyorsunuz sonra yallah şöför yallah hareket ettiriyorsunuz adamları dikizliyorsunuz diğerbir özelliği soflam dürbündü herhalde öyle hatırlıyorum üçgen meselesine gelirsek cs'deki 1-2 gibi birincisi otomatik(asıl silahınız)ikinci tekli(tabanca) yere kurulan ne anlamadım

Hocam ya salı günü öğlen akşam arası falan müsait olursan bana kulaklıkla anlatır mısın lütfen oyun harika ama oynamayı anlayamadım bi türlü

Ya da youtube'da türkçe bi kanalıvar mı önerdiğiniz ? :)

Kulaklığım yok ama forumda anlatıcak birileri çıkar mutlaka,türkçe varmı bilmiyorum ama ingilizce bf3 gadgets yazsanız çıkar

Tamam hocam sağolasın çok :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yapmak için recon yazıp 3360'a yolluyoruz hocam neyse, recon sınıfı sniperleriyle ünlüdür hocam gadgetleri(isimlerini hatırlamıyorum)bi zımbırtı var yere koyuyorsun o zımbırtının yakınından geçen düşmanları gösteriyor diğer bi zımbırtısı mav(hani havaya uçan) onu yere koyuyorsunuz r1'e basınca içine girmiş oluyorsunuz sonra yallah şöför yallah hareket ettiriyorsunuz adamları dikizliyorsunuz diğerbir özelliği soflam dürbündü herhalde öyle hatırlıyorum üçgen meselesine gelirsek cs'deki 1-2 gibi birincisi otomatik(asıl silahınız)ikinci tekli(tabanca) yere kurulan ne anlamadım

Hocam ya salı günü öğlen akşam arası falan müsait olursan bana kulaklıkla anlatır mısın lütfen oyun harika ama oynamayı anlayamadım bi türlü

Ya da youtube'da türkçe bi kanalıvar mı önerdiğiniz ? :)

Kulaklığım yok ama forumda anlatıcak birileri çıkar mutlaka,türkçe varmı bilmiyorum ama ingilizce bf3 gadgets yazsanız çıkar

Tamam hocam sağolasın çok :)

Rica ederim

• Bf3 akar haci :)
    Bf4'u aldim ama sadece 1 saat oynadim...
  • up
  • arkadaşlar hala oynayan var mı? biz 3 kişi çoğu akşam beraber oynuyoruz, bizim kadar istikrarlı vatandaşlar var mı?
  • Merhaba arkadaşlar sizce 40 tl ye killzone 3 mü yoksa yine 40 tl ye battlefield 3 mü almalıyım?Sağolun.
  • Beyler ya, kulaklık aldım tek kulağa takılandan, ps3 ayarlarında sesim gidiyor, sesimi duyabiliyorum ama bf3 oynarken kimseyi duymuyorum kimse kullanmıyo mu Bf3 ayarları falan mı var yoksa yardım eder misiniz

• Arkadaşlar ps3 almayı düşünüyorum .mesela ps3 ü aldım bf3 üde aldım hemen online oynayabiliyormuyum ..birde psn diye birşey varmış orayada üye olup para ödemem gerekiyormu acaba ayrıyetten.

• quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Beyler ya, kulaklık aldım tek kulağa takılandan, ps3 ayarlarında sesim gidiyor, sesimi duyabiliyorum ama bf3 oynarken kimseyi duymuyorum kimse kullanmıyo mu Bf3 ayarları falan mı var yoksa yardım eder misiniz

Sadece kendi takımını duyabilirsin diye biliyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal_sk1986

quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Beyler ya, kulaklık aldım tek kulağa takılandan, ps3 ayarlarında sesim gidiyor, sesimi duyabiliyorum ama bf3 oynarken kimseyi duymuyorum kimse kullanmıyo mu Bf3 ayarları falan mı var yoksa yardım eder misiniz

Sadece kendi takımını duyabilirsin diye biliyorum .

Hocam bf4 aldım oynuyorum şuan kulaklık kullanan yokmuş demekki bf3te.. Bf4te var konuşuyorum artık sağolasınız :)

• Flash supp neye yarıyor?
    Hala çözemedim

Bu arada eklerseniz sevinirim
    Psn dogu1998

• Arkadaslar uzun bir aradan sonra bf3'e yeniden dondum. Ama update cikqrtmis ve 2gb boyutunda. Internetimi yeni baglattim ve cok yavas baglaniyorum o nedenle zor inecek. Bunu baska bir yerde indirip usb ile yukleme yapabiliyor muyuz? Cok geride kalmis olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Arkadaslar uzun bir aradan sonra bf3'e yeniden dondum. Ama update cikqrtmis ve 2gb boyutunda. Internetimi yeni baglattim ve cok yavas baglaniyorum o nedenle zor inecek. Bunu baska bir yerde indirip usb ile yukleme yapabiliyor muyuz? Cok geride kalmis olabilirim.

PS3 üstünden yüklemek zorundasın, PC'ye indirip USB ile aktarmazsın.
  • Dün o güncellemeyi bende indirdim 8mbit ile 1 saatte indi. Eğer çok yavaş iniyorsa, gece açık bırakmak yada kasayı eşe dosta görütüp güncelleme sonrası geri getirmen gerekebilir.

@Armag3d0N Ocak indiriminden PS3 için Online BF3 aldım, multide akşamları sadece 3-4 serverda oyuncu görüyorum, gündüz ise hepsi boştu bu normal mi?.

Ayrıca BF3 varken Battlefield: Bad Company 2 almaya değer mi, BC2 multisi nasıldır.
  • Tesekkur ederim arkadaskar aslinda benimde internet 8mbite kadar ama hiz testinde 1mbit bile cikmiyor bunun nedeni nedir? Mh birsey yapabilir mi? Gece acik biraktim sabah kalktigimda bitmisti. Simdi actim ama online pass kabul etmiyor. Aslinda kendi passi var ama onu herhangi bir yerde sormadi. Bende storedan indirdim ama oyuna girince online pass yok diyor. Ne yapmak gerek manuel olarak girebilecegimiz bir yer var mi?

• Benim psn dejin32 eklerseniz taklırız arkadaşlar headseat de mevcut

• Arkadaşlar bana yardim eder misiniz? Online pass kabul etmiyor. Storedan yukledim ama oyunda active edilmedi diyor.

• 2 gün önce psn den satın aldım oyun harbi fena sarıyo sabah akşam multi oynuyom silahlar cok dandik lvl atlatıkca yeni özellikler ekleniyor başka yolu yokmu silah almanın

psn : s103rxx ekleyebilir istiyn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s103r -- 4 Ocak 2014; 23:33:18 >
  • Paketlerin içinde silah olanlar var hocam onlardan farklı silahlar temin edebilirsin ama biraz takıl sağlam silahlar çıkar ayrıca senaryo modu ve online co op görevlerinide bitirince bikaç sağlam silah çıkıyo benim psn id dejin32 eklersen takılırız
  • 
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.