D

Teğmen
15 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar malum üniversite kaygısının olduğu şu dönemde size bir şey sormak istiyorum. Sevgilim için iPhone'ye zaman sınırı koyabileceğimiz bir uygulama tweak arıyoruz sistem şu iki şekilde de çalışabilir. Birinci sistemde belli başlı uygulamalara şifre koyup o şifrenin her seferinde değişmesi sağlanabilir yani, benim e-postama bir şifre gelecek ve bu şifre her seferden sonra değişecek veya ikinci sistemde bu iPhone için bugün şu kadar saat şu uygulamaya şu kadar saat şu uygulamaya girmeye izin verilsin bu tarz bildiğiniz yazılım varsa haber verirseniz çok sevinirim ayrıca bu tip yazılımların halen daha küçük yaştakiler için neden yapılmadığını çözemedim.
Merhaba arkadaşlar 16yaşındayım ve İsveç vatandaşıyım pasaportumun bitiş süresi 30Haziran ben 2Haziranda gidip 24Haziranda döneceğim bir sorun çıkar mı şimdi uzattırmaya kalksam kaç günümü alır çünkü biletide almış bulunmaktayım birde bir belgeden bahsettiler tek gidiş içinmiş daha sonra gittiğin yerde yine almak gerekiyormuş biraz bileniniz varsa yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba abilerim kardeslerim yasim 17 direk konuya girecegim ve ciddiyim konu disi ciddiye acacaktim buraya actim
Annem ile babam kucukken bosanmislar annem ablam ile Isvecte yasiyor evimiz falan var orda o bakimdan rahatiz ancak benim merak ettigim suanda lise ikiyim denemelerimden 430 civari aliyorum fakat babam surekli 490ci kendisi bogazici gemi muhendisligini bitirmis turkiye 300kusuruncu simdi arkadaslar ben isvece gidince okul isim nasil olacak bunlari merak ediyorum lutfen yardim edin tavsiyelerinize ihtiyacim var
Iyi aksamlar, lise 3e gidiyorum ve okula hergun bisiklet ile gidip geliyorum git gel 60km fakat hocalar esofman ile gidersem almiyorlar dun mudur konustu okul renginde esofman ile gelirsen aliriz seni dedi internette aradim bulamadim yarin terziye gidecegim anlatmaya calisacagim insallah anlatabilirim bulmama veya yarin nasil anlatacagim konusunda yardimci olabilirseniz cok sevinirim
Merhaba arkadaslar scooter almak istiyorum butcem 500 tl bozuk yollarda gidecegim(arnavut kaldirimi bozuk asfalt) secerken nelere dikkat edeyim decathlon'da birkac tane begendim ama fikirleriniz ne olur yardimci olabilirseniz sevinirim 70 kiloyum
Iyi aksamlar abilerim arkadaslar 2 2.5 aydir araliksiz öksürüyorum iki kez doktora gittim balgam sökücü ve öksürük surubundan baska birsey vermediler onlar etki etmeyince hergün sabah aksam bal zencefil zerdecal karisimi ve onun ustunede keciboynuzu pekmezi ictim fakat nafile gecmiyor sigara vs kullanmiyorum Allah'a sükür yarin tekrar baska doktora gidecegim buraya yazmamim sebebi belki annenizden veya anneannenizden ögrendiginiz seyler varsa yazarmisiniz lutfen tesekkurler-Tabletten yaziyorum i-u-o-c harfleri icin kusura bakmayin-
Iyi aksamlar kimya bilesik adlandirmada yardimci olabilir misiniz buraya birkac ornek koyuyorum lutfen yardim

Ca(Cn)2:Kalsiyum siyanur
P2O5:Difosfat pentaoksit
NaHCO3:Sodyumtrikarbonat
Gibi
Sarkiyi iki gun once power fm'den dinledim yukarida David Guetta yaziyordu aradim am a bulamadim sarkida when I was 5 she(Veya he) was 6 (veya 4) diyordu sonralarini unuttum am a bilindik bir sarkiya benziyordu tesekkurler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 311
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 11.193 (Bu ay: 308)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.