Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (1310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.396
Cevap
48
Favori
726.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Talat2106

93R harici bana guzel bir tabanca tavsiye edermisiniz? 44 scope gena degil gibi.

M1911

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF3 OYNAMAK İSTİYENLER EKLESİN İMZAMDA PSN VAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfire212

BF3 OYNAMAK İSTİYENLER EKLESİN İMZAMDA PSN VAR

Server browser a Turk diye aratin cikan serverlar da baya bi Turk oyuncular mevcut ordan da arkadas ekleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Server browser a Turk diye aratin cikan serverlar da baya bi Turk oyuncular mevcut ordan da arkadas ekleyebilirsiniz

Anladım ama dh de olursa iyi olur o yüzden yazdım yoksa normal arkadaşım çok var mikrofonda var sizde varsa oynayabiliriz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Anladım ama dh de olursa iyi olur o yüzden yazdım yoksa normal arkadaşım çok var mikrofonda var sizde varsa oynayabiliriz

Ben yokum ya en erken onumuz de ki hafta evde olurum psn karakartal80 oynariz tabi

• ankara içinden battlefield 3 var elimde premium edition daha 2.hakkı var . kardeşlik yapmak isteyen varsa veriyim yada hesabımı vereblirim 100 tlden tüm dlc paketleri vardır . normal istersenizde 40 tlden veriyorum . ankara içi elden teslim

• Battlefield 3'e veda videosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe

Battlefield 3'e veda videosu

Süper

• Arkadaslar gecte olsa oyunun multisine yeni basladim ve baya bi sardi. Oynamak isteyen varsa eklesin tabi headset varsa yoksa tadi cikmiyo yasimda 26.

• Talat2106 kullanıcısına yanıt
    G18 Sup.
  • Bu oyunda dedicated server sistemi var değil mi? Ve memleket sınırları içinde bulunan server'lar var mı? Bağlantı problemi yaşıyor musunuz?
    Black Ops'ta neredeyse birkaç saniye geriden oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensoyle

Bu oyunda dedicated server sistemi var değil mi? Ve memleket sınırları içinde bulunan server'lar var mı? Bağlantı problemi yaşıyor musunuz?
    Black Ops'ta neredeyse birkaç saniye geriden oynuyorum.

aynen dedicated server desteği var ancak serverlar avrupa da . yeni çıkıcak olan Battlefield 4 te de dedicated server desteği devam edecek + serverlar istanbul da da olacak
  • Millet oyuna veda ediyor biz daha yeni aldık iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redar

Millet oyuna veda ediyor biz daha yeni aldık iyi mi?

bende 1 aydan beri oynuyorum multi baya sardı :)
  • Beyler oyunun multisine yeni başladım toplamda 8-9 saat oynadım beraber oynamak isteyen arkadaşlar varsa PSN ID:IAD21 headset var yaş 22 gta v ten sıkıldığım zamanlarda bf3 teyim
  • Multi hala oynayan varsa haftaya aranizdayim beyler..

• var hocam bf3 forever
  • BEYLER BATTLEFİELD 3Ü SATINCA PREMİUM HAKKI HESABIMDA KALDI . EĞER İSTEYEN OLURSA 30 TLDEN VERCEM . TÜM HARİTALAR VARDIR . İSTEYEN PM ATSIN .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgazarda

Beyler oyunun multisine yeni başladım toplamda 8-9 saat oynadım beraber oynamak isteyen arkadaşlar varsa PSN ID:IAD21 headset var yaş 22 gta v ten sıkıldığım zamanlarda bf3 teyim

ps3 açtığımda ekliycem hocam sizi benimde yaş 26 headset var ben gta 5 ten hiç sıkılmıyorum ama bf3 te baya sarıyo :)
  • Oynamak isteyen varsa şimdi gelsin.Premium ve headset var.
  • 
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.