Şimdi Ara

Battlefield 3 Ekran Kartı Testleri [ANA KONU] YENİ SÜRÜCÜLER GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
1
Favori
43.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Battlefield 3 Ekran Kartı Testleri [ANA KONU] YENİ SÜRÜCÜLER GELDİ

OFFICEL SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
    PROCESSOR: 2 GHZ DUAL CORE (CORE 2 DUO 2.4 GHZ OR ATHLON X2 2.7 GHZ)
    MEMORY: 2 GB
    HARD DRIVE: 20 GB
    GRAPHICS CARD (AMD): DIRECTX 10.1 COMPATIBLE WITH 512 MB RAM (ATI RADEON 3000, 4000, 5000 OR 6000 SERIES, WITH ATI RADEON 3870 OR HIGHER PERFORMANCE)
    GRAPHICS CARD (NVIDIA): DIRECTX 10.0 COMPATIBLE WITH 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 SERIES WITH NVIDIA GEFORCE 8800 GT OR HIGHER PERFORMANCE)
    SOUND CARD: DIRECTX COMPATIBLE
    KEYBOARD AND MOUSE
    DVD ROM DRIVE

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS
    PROCESSOR: QUAD-CORE CPU
    MEMORY: 4 GB
    HARD DRIVE: 20 GB
    GRAPHICS CARD: DIRECTX 11 COMPATIBLE WITH 1024 MB RAM (NVIDIA GEFORCE GTX 560 OR ATI RADEON 6950)
    SOUND CARD: DIRECTX COMPATIBLE
    KEYBOARD AND MOUSE
    DVD ROM DRIVE

CPU VE ÇEKİRDEK KULLANIMI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 10 Kasım 2011; 16:26:46 >

• 2. kartı alıcam anlaşılan
  • 570 sli durumu ortada içim rahatladı

• bune arkadaş yahu

valla bu saatten sonra kart mart almam,oynattığı kadar
  • 6990 crossfire ile adamakıllı oynanır heralde:DDd
  • Görünen o ki BF3 yeni bir "Abi bu crysis oynatır mı?" vakası olma yolunda ilerliyor. (((TeAcHeR)))'ın da dediği gibi yeni kart falan almam bu saatten sonra GTX 470'i biraz tokatlarım oynattığı kadar artık...
  • mesajım bulunsun kesin gerekecek bu arada forumda bunu dün gece nvidia anakonusuna atmıştım
  • demek ki nvidia,sitesinde verdiği değerleri bilerek yazmış
    570-580 maximumda anca yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 29 Eylül 2011; 14:13:53 >
  • bu betayı nerden indiriyorz arkdaş? bende ki 6950 yetecek gibi, valla bende kart alamam şimdi para yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 29 Eylül 2011; 14:18:52 >
  • arkadaşlar bf3 ü düşünüp kart alacaksanız şimdi tam sırası
    vatanda %25 indirim var aklınızda bulunsun
  • Duzelyilir herhalde. Sozde optimizastonu guzel olacakti. Ultra da gtx590 ile bile min 60 fps veremez herhalde.
  • 6200tc açmaz bu oyunu degil mi:p(neyseki oyun oynamayo bıraktım:D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Duzelyilir herhalde. Sozde optimizastonu guzel olacakti. Ultra da gtx590 ile bile min 60 fps veremez herhalde.

çok şükür ki sli-cf desteği var
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Duzelyilir herhalde. Sozde optimizastonu guzel olacakti. Ultra da gtx590 ile bile min 60 fps veremez herhalde.

çok şükür ki sli-cf desteği var

çok şükür 570 sli akar bu oyuna
  • Resmen yani. Bu ne ya küfreder gibi öyle.

Arkadaşlar bunların tamamı millete ekran kartı aldırmak için yapılan numalaralar. Bilerek yetersiz bırakıyorlar ekran kartlarını. nVIDIA ile de sarmaş dolaş olmuşlar zaten çoktan beri. Allah bilir nVIDIA'dan kaç para aldılar böyle bir bug için . Utanmadan bir de açıklama yapıyor nVIDIA, neymiş efendim yeni sürücü ile % 38 (buna da ) gibi bir performans artışından bahsediyorlar. Önce bu değerleri sûnî olarak aşağı çek, sonra da normal seviyenin bile yarısına çıkartıp yeni sürücüm ile performans artışı yaptırıyorum de, yemezler.

Eminim ki bu oyun da benzerleri gibi (DX11'li oyunlar için söylüyorum) optimizasyon özürlü çıkar, sonra da çıkartacakları bir ton yama ile bu değerler daha makul seviyelere gelir. Crysis 2 bile bayağı bir geride kalıyor görünüyor şu haliyle.

• dx9 yada dx10 geri uymluluğu varsa vites küçültüp sabit 60FPS'de oynarız multiyi artık. bunu gtx580 saihibi biri olaak yazmakta trajikomik bir mesele
  • Grafikleri görmeden FPSlere bakarak optimizasyon kötü demek ne kadar mantıklı arkadaşlar? Oyuna girin bakın bakalım var mı o FPSyi verecek grafik. Sonra deyin optimizasyonu kötü diye. Dx11, Ultra testleri sonuçta bunlar. Crysis 2'ye benziyor sonuçlar da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

dx9 yada dx10 geri uymluluğu varsa vites küçültüp sabit 60FPS'de oynarız multiyi artık. bunu gtx580 saihibi biri olaak yazmakta trajikomik bir mesele

muhterem kartı aldın galba :) yanlız 580 sahiplerinin içindeki duyguları şimdi çok merak ediyorum yaşasoın 570 sli :D
  • Beta'yı Origin'den Free Games altından indirebilirsiniz
  • Hep ekran kartı satmak için yapılan aynı oyun.

Kaçınızda 1920 x 1080 monitor var bilemem ama benim 3 yaşında 2ms 19 inç samsung BF960'ım var.
    Ve maksimum 1280 x 1024 çözünürlüğüm var. Zannedersem de GTX 570 ekran kartım bu çözünürlükte full detay rahatça bu oyunu oynatacaktır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.