Yarbay
29 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle monitörümün CCFL'leri arıza yaptığı için LED ışıklandırmayla değiştirilmiştir. Bu yüzden monitör artık LED monitör olmuştur. Arıza da bu değişimden sonra başladı.

Sistem panelde görülebileceği şekildedir.

Monitörün tamirinden sonrasında eve getirip bir iki saat kadar CS:GO oynadım. Bu sırada sistem donmaları ve ekran donmaları yaşadım ve 1 yılı geçen windowstan ötürü format zamanı geldi diye düşündüm ve temiz bir format attım. Tüm driverlar yüklendikten sonra ise sisteme restart attığımda "Starting Windows" yazısından sonra görüntü gitti. Windows giriş müziği çaldığı için işletim sistemi ile ilgili bir problem olmadığını anladım fakat bundan sonrası biraz karışıyor.

Şimdiye kadar denediklerim;
- Temiz formatlar sonrası denediğim 2011 yılından itibaren çıkmış 4 farklı driver
- Kartı farklı PCI slotundan çalıştırmak
- DVI-VGA adaptörü ile VGA aracılığıyla monitöre bağlamak
- Farklı monitör denemek
- İnternetten bulunabilecek farklı BIOS ve Windows ayarları

Şimdiye dek hiçbiri işe yaramadı.

Asıl sorun ne zaman driver yüklesem restart attığımda Starting Windows ekranından öteye geçememek. Safe mode da açıp driver kaldırdığımda bilgisayar açılıyor ve standart grafik bağdaştırıcısı modunda kullanılabiliyor.

Mahalle bilgisayarcısına durumu anlattığımda "Sen driverı düzgün yükleyememişsindir getir ben yükleyeyim." gibi bir çözüm sunuldu eğer çözümünüz bu şekildeyse lütfen ellerinizi yormayın. Yeterince bilgisayar geçmişim var sorunun kaynağını tayin edemediğim için çözemiyorum belki sizlerin bir fikri vardır diye danışayım dedim.

Şimdiden teşekkürler yardımı dokunan dokunmayan herkese.
-
Dafuq is dis
Merhaba arkadaşlar,

Kanal tanıtımım amacıyla bir adet ACR PC versiyonu giveaway'i yapıyorum.

İngilizce bilmeyenler için annotationlar ekledim sadece onları açmanız yeterlidir Türkçe altyazı halinde akacaktır.

Ayrıntılı bilgi videodadır
Corsair Facebook sayfasından direk aktarıyorum arkadaşlar. Muhtemelen çoğunuz görmüştür ama görmeyenler için Fotolardan biri patlamış fakat hiç arayıp bulacak dermanım yok sonra değiştiririm idare edin

[simage]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/602849_518626174844142_1296393270_n.png[/simage

Merhaba arkadaşlar,

Elimizdeki imkanlar yettiği kadarıyla elimize FSP tarafından ulaştırılan Raider serisi 750 Watt güç kaynağının kutu açılım videosuyla karşınızdayım tekrardan

Umarım eleştirileriniz can yakıcı olmaz

Teşekkürler.

Çok da kötü bir şey değil ban sebebi olacağını sanmıyorum arkadaşlar. Bir göz atın derim beni çok güldürdü.

Merhaba arkadaşlar FSP Aurum PRO 850 Watt 80 plus Gold güç kaynağı ve FSP Aurum Xilenser 400 Watt 80 Plus Gold güç kaynağının kutu açılım videolarını çektim. başrolde ben varım Biraz aceleye geldi videolar ama umarım beğenirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Benden kurtulmak o kadar kolay değil

Bu videomuzda da NOX Blaze SX model kasayı inceledik.

Düşük bütçeli fiyat/performans sistemlerine uygun bir çözüm amaçlı kullanılabilecek şirin bir kasa.

Umarım eğlenirsiniz

Ürün Linki:http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=NOXBLAZESX

Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
0506 270 11 33
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Chuck Norris
Mobil cihaz
Emektar
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.161
İkinci El Bölümü Mesajları: 113
Konularının görüntülenme sayısı: 67.398 (Bu ay: 331)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 285 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.