Şimdi Ara

Nvidia GeForce 840M Nasıldır Arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
25.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ekran kartı ile neler yapabilirim? Oyunları rahatlıkla çalıştırabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

• firstinfirstout F kullanıcısına yanıt
    Güncel oyunları full hd medium kalitede oynatabilecek orta sınıf bir karttır.
  • Kötü değil diyorsunuz yani, alınabilir. Doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

Çok iyimser. Pisayada gt840m 64 bitler var. Ancak 720p medium ayarda yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 840M yaklaşık olarak GTX660M ile aynı performansı veriyor diye biliyorum.GTX660M ekran kartın sahip laptopta AC Unity medium ayarlarda oynatabiliyor.
  • quote:

840M yaklaşık olarak GTX660M ile aynı performansı veriyor diye biliyorum.GTX660M ekran kartın sahip laptopta AC Unity medium ayarlarda oynatabiliyor.

Malesef. öyle degil. Gtx660m dedigin kart gddr5 ve 128 bitli bir kart. Gt840 dedigin kart ddr3 ve 64 bit yapida. Kaldiki gtx660m genel anlamda gt840m den çok daha güçlü

• 860m aşağısı alayım deme sonra çok döversin dizini
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstinfirstout

Bu ekran kartı ile neler yapabilirim? Oyunları rahatlıkla çalıştırabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu linkten bakabilirsin

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-840M.105681.0.html

1366x768 cozunurlugunde en guncel oyunlarda iyi bir sonuc almis

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

quote:

Bilgilendirme için teşekkür ederim.O zaman çözünürlüğü yanlış hatırlıyorum.Full hdden daha düşük çözünürlükte medium oynatıyordu o zaman.Testlere bakma şansım olmuştu ama aklımda yanlış kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 17 Şubat 2015; 14:45:14 >
  • quote:

quote:

quote:

Bilgilendirme için teşekkür ederim.O zaman çözünürlüğü yanlış hatırlıyorum.Full hdden daha düşük çözünürlükte medium oynatıyordu o zaman.Testlere bakma şansım olmuştu ama aklımda yanlış kalmış.

Nvidia kartlar da "gt" serisinden uzak durun. Mümkün ise gtx850m alin. 1800 lira civarI asus x550jk var. Daha ustu ise gtx860m li monster var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nvidia kartlar da "gt" serisinden uzak durun. Mümkün ise gtx850m alin. 1800 lira civarI asus x550jk var. Daha ustu ise gtx860m li monster var.

Ya tam olarak oyunları ultra performansla çalıştırsın demiyorum zaten, hani lenovo z5070 bilgisayarında var. Bilgisayarın genel özellikleri uygun gibi geldi bana. Ekran kartını da sorayım dedim. Rahat oynar mıyım önemli olan o benim için. Bugüne kadar intel marka ekran kartlarından bir türlü kurtulamadım da

• Far Cry 4 u medium ayarda kasmadan oynuyorum

• Arkadaslar bi sorum olacak...!!
    Nvidia GT840M ekran kartim var ama gta4 ve pes13 de ekran karti yetersiz bide full screen olmama sorunu var oyun icindende degistiremiyorum acaba sorun nedir laptopun lenovo z5070 i7
    Cevap verrken yanıt olarak verirseniz daha kolay ulaşırım şimdiden teşekkürler

• Ddr3 ve 64 bit olduğundan dolayı 720p üstünde güncel oyunlar sıkıntı çıkaracaktır. 720p ile güncel oyunları medium ile +30 fps oynatır gibime geliyor.
  • teşekkürler dostum :)
  • GT 840 ile GT840M arasında bi fark var mı acaba? Laptop baktığım sitede bazılarında GT840 yazılmış bazılarında GT840M aklıma takıldı ona göre alıcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.