Şimdi Ara

Battlefield 3 Ekran Kartı Testleri [ANA KONU] YENİ SÜRÜCÜLER GELDİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
1
Favori
43.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Battlefield 3 Ekran Kartı Testleri [ANA KONU] YENİ SÜRÜCÜLER GELDİ

Battlefield 3 Ekran Kartı Testleri [ANA KONU] YENİ SÜRÜCÜLER GELDİ

• quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

2. kartı alıcam anlaşılan

Aynen. :/
  • PNG formatında yüksek çözürülüklü SS ler.

• İçimden birses oyun patch i ve gpu driver güncellemeleri ile HD6950 ile min 40fps civari oynarsin diyor.. :) bakalim zaman bize ne göstericek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinpurcek

İçimden birses oyun patch i ve gpu driver güncellemeleri ile HD6950 ile min 40fps civari oynarsin diyor.. :) bakalim zaman bize ne göstericek...

+1

Beklemekte fayda var.
  • Bu arada, oyundaki detaylar gerçekten de güzel. Ekran kartı olmasa bile en azından oyunu alacağım sanırım bu gidişle ...
    Resimler için TorwaK'a teşekkürler. Ancak biraz da yorum bekliyoruz . Acele mi ettim ne yoksa?
  • @torwak: 3d vision alıp oynasana. fpsn çok iyi.
  • 1 saat kadar oynadım... kısaca yorumlarımı eklemek istiyorum.

* Öncelikle oyun BF2 'ye oranla çok akıcı olmuş. Silah değiştirme, atlama zıplama çok akıcı. BF2 'deki gibi oyundan kaynaklı bir kasılma söz konusu değil.
    * Oyun çalışmaya başladığında ayarlarda 16X AA ve AF açık olarak yükleniyor. O nedenle FPS değerlerine pek takılmayın. AF ve AA 'yı kısınca FPS benim kart ile en yoğun görüntülerde dahi 70FPS 'nin altına düşmüyor.
    * Aynı COD serisinde olduğu gibi artık çapraz da koşabiliyoruz. Bu özelliğin olmaması BF2 'de beni hasta ediyordu. BF3 'de eklenmiş.
    * BF3 'de yere yatma BF2 'den sonra fakrlı bir hava katmış. Özellikle snipersanız ilk BF 'de olduğu gibi kuytu bir köşeye geçip sotelenmememiz içten bile değil.
    * Silah sesleri muhteşem olmuş. Eğer kaliteli bir ses kartınız varsa yanınızda ateş ediliyormuşçasına keyif veriyor.

Şimdilik benden bu kadar başka arkadaşlarda yorumlarını eklerse güzel bir tartışma ortamı olur.

• quote:

şimdiki kartın neki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

dx9 yada dx10 geri uymluluğu varsa vites küçültüp sabit 60FPS'de oynarız multiyi artık. bunu gtx580 saihibi biri olaak yazmakta trajikomik bir mesele

muhterem kartı aldın galba :) yanlız 580 sahiplerinin içindeki duyguları şimdi çok merak ediyorum yaşasoın 570 sli :D

Kart geldi hacı, birazdan operasyona başlıyorum, fakat testler için ancak hafta sonu müsait olurum..

• origin çöktü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sondarbe01

quote:

şimdiki kartın neki ?

6950
  • beyler store kısmı açılmıyor çöktü mü acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Oyun yapımcıları tarafından Ultra için önerilen 6950 ve 560'da görldüğü gibi yerlerde sürünüyor (Caspian Border'da FPS'ler daha da düşüyor).

Oyun yapımcıları HD6950 ve GTX560'ı ultra ayarlar için önermiyorlar. Yalnızca yüksek kalitede iyi bir oyun deneyimi için öneriyorlar. Bu tip oyunlar zaten gpu üreticilerine bayram ettiren oyunlardır. Daha önce de Crysis ile buna benzer bir durum yaşadık ama neyse ki bu oyun o kadar bahtsız olmayacak. Yani orta seviye kartlarla ultra ayarlarda oynamayı kimse beklememeliydi. Bekleyen varsa da şimdi beklememesi gerektiğini öğrenmiştir.

Sanırım ben oc'suz kullandığım GTX460'ımı GTX560 hızlarına getirerek 1440x900 çözünürlikte rahatça oynayabileceğim. Zaten 1-2 tane sürücü güncellemesi ve yamalarla da performans azami %20 civarı artar. Kış ayları eğlenceli geçer.

• sonunda çekebildik 1 saat 50 küsür dakika kaldı 2. kartı aldırmasalar bize.
  • Beyler ben frapsı acıyorum oyunda gözükmüyor başka uygulamalarda çalışıyor fraps ama bunda calışmıyor.sv_showfps1 diye kod varmış onuda yazacak konsolu bulamadım oyun bi yardım edin sistemin kaç fps aldını göreniyorum sıkıntı geldi 1 ay bekle yerde sürün sıktı baya
  • Tamamdır frapsı güncelledim düzeldi.6850 ile ultrada 1920x1080p Metroda 45 den aşağı düşmedi.ZAten düşme falan ollmuyor heralde metroda ya oynanıyor yada bugdan oynanmıyor Caspaine hiç giresim gelmiyor nedense
  • quote:

sonunda çekebildik 1 saat 50 küsür dakika kaldı 2. kartı aldırmasalar bize.

hacı sen elindeki 6950'yi , GTX580 biosuna modlayıver bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

quote:

sonunda çekebildik 1 saat 50 küsür dakika kaldı 2. kartı aldırmasalar bize.

hacı sen elindeki 6950'yi , GTX580 biosuna modlayıver bence

950/5500MHz'de işgörmezse mecbur 2. kartı alıcaz

20 dakika var daha, bitmedi gitti

http://www.youtube.com/watch?v=raTts-iGixU

• Ben 9800 gt ile hiç bulaşmıycam . Kısmetse gtx590'a
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.