Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün oynarken karşıma federov degtyarev çıktı ama benım silah kısmımda yok gorevlerdede bulamadım nerden açılıyor bılen varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgazz -- 3 Haziran 2018; 22:07:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burgazz B kullanıcısına yanıt
    Battlefield 5 on siparis verenlerde çıkıyor sanırım 5 silah cikiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aylardır boş serverlarla karşılaşıyorum.Forumda da bu tarz problemle karşılaşanları duyuyorum.Nasıl olurda DICE bu problemi çözemez.Acaba türkiyeye özgü bir problem midir?
  • Ben bu oyunun spawn mantığını halen çözemedim. Doğar doğmaz kafadan vuruluyorsun, üç adım atar atmaz kendini çatışmanın göbeğinde buluyorsun. Mevzuya uzak bir nokta seçeyim diyorsun; bu sefer de üzerine uçak düşüyor.
    Tamam BF4 gibi olsun demiyorum, onda da doğduğun yerle aktif çatışmanın yaşandığı alan arasında Bakırköy - Beylikdüzü gibi mesafe vardı. Çatışma alanına ulaşana kadar olimpiyat şampiyonu oluyordun. Bu işin bi ortasını bulamadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EFAD0126

arkadaşlar aylardır boş serverlarla karşılaşıyorum.Forumda da bu tarz problemle karşılaşanları duyuyorum.Nasıl olurda DICE bu problemi çözemez.Acaba türkiyeye özgü bir problem midir?
    Ben yaşamadım hiç. Hergün oynuyorum neredeyse.

• bizde bişeyler atalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 6 Haziran 2018; 2:45:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

bizde bişeyler atalım

BAL

• Ewy abi
  • Parçalarını birleştirerek aldığımız yakın silahlarını almanın daha kolay bir yolu var mı?

Açtığım battlepack lerden istediğim parçalar aylardır çıkmıyor😣

• marcio_nobre M kullanıcısına yanıt
    ALdığın paketleri almadan önce bak var mı istediğin parça ben genelde rahat açıyorum ama sonlara doğru hiç uğraşmadım çoğu açık zaten , açık ara en iyi melee kukri

• bugün yaparım yarın yaparım diye elimde epey video birikti. boş vaktim vardı birleştirdim. umarım beğenirsiniz iyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 7 Haziran 2018; 23:59:52 >

• Arkadaşlar, madalya için bir tursa 20 kişi öldür şartını tamamladım ama thick lenmedi bu şart. Madalyayı da vermesi. Neden olabilir sizce. Ayrıca geçen seferde tabancalarla adam öldürdüğüm halde onu da saymamıştı. Bilen var mı ki?

• Denicem dostum sağol. Bu arada oyundan hiç soğumadım. Bu yaşta sardık valla
  • arkadaşlar premium pass eklentisi indirime girmiş 29.99 benim gibi eklenti eksiği olanlar alabilir
  • Oyuna yeni başladım maç bulmuyor serverlar bomboş moralim bozuldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2to2

Oyuna yeni başladım maç bulmuyor serverlar bomboş moralim bozuldu
    Matchmaking ve server arama sistemi sorunlu şu an. Ya boş servera atıyor ya arama sonuç çıkarmıyor.
    Yukarıdaki sekmelerde Multiplayer ardında Server Browser seçeneğine girersen dolu serverları görüyorsun.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar premium passı aldım ama oyunda gözükmüyor aldığım. Bir zaman sonra mı gözükecek yoksa bir yerlerden indirmem mi gerekecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberintime

Arkadaşlar premium passı aldım ama oyunda gözükmüyor aldığım. Bir zaman sonra mı gözükecek yoksa bir yerlerden indirmem mi gerekecek ?
    Ps4 ten kutuphane bolumune gir orda bf1 pireium linki olacaktir eklenti yazar onu indir tamamdir 🙌

• Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.