Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (864. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlamadım ki ses geliyor ama. Bir anda belirdi. Geldiği de görülmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stranger. S kullanıcısına yanıt
    Söylemleriyle gösteriş yapan çok. Video atanlarda var tabi

• herkesin sensivitisi kendine yaaaa :) bırakın herkes istediği şekilde oynasın. bizim millet çok meraklı başkasına nasıl oynayacağını söylemekte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu oyunu aldım pişman oldum ping yüzünden oynayamıyorum çare de bulamadım malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

sevim kos yine sens kavgasi cikmis
    Kardeş bu geceki verdundaki son saniye çekişmesi neydi öyle be. Özledim valla kodamanlar serverını

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    abi efsane mac oldu super geri dondunuz. valla ozlemisiz 1000-999 biten cekismeleri, insallah yeni bf'de tekrar toplaniriz

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

abi efsane mac oldu super geri dondunuz. valla ozlemisiz 1000-999 biten cekismeleri, insallah yeni bf'de tekrar toplaniriz
    Yeni bf de kimselere söz vermeyin, oyun çıkar çıkmaz tekrar serverımızı kuracağız inşallah.

• Arkadaşlar sp oyun için oyunun tamamını mı indirmemiz gerekiyor?

• Çok efso olmasada o yola baş koydum. 70 pingle bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 26 Mayıs 2018; 11:23:47 >
  • Beyler bu oyunda pingimizi nasıl görebiliyoruz? Ya da serverlara göre olan pingimizi? Bende sadece çubuklar gözüküyor ve en iyisi 4 çubuk 5 üzerinden.

Bir de forumda çoğunluğun bağlantı kalitesi nasıl? 5 çubuk gören var mı?
  • Eskiden hep bf3 ve bf4, bf1'den çok daha iyi derdim.geçen günlerde ikisini de bolca oynama şansım oldu,grafikleri önemsemeden ikisini bf1 ile kıyasladım ve anladım ki bf3'e daha iyi dememin nedeni sadece nostalji olmasıymış.bf1 gerçekten çok iyi bir oyunmuş.

Değerini bilememişiz bf1'in

• Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Pingi görebilmek için oyundayken taaruz yaptığın sırada options tuşuna basili tut orda listeden kendi adının yerini bul orda göreceksin pingini

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Eskiden hep bf3 ve bf4, bf1'den çok daha iyi derdim.geçen günlerde ikisini de bolca oynama şansım oldu,grafikleri önemsemeden ikisini bf1 ile kıyasladım ve anladım ki bf3'e daha iyi dememin nedeni sadece nostalji olmasıymış.bf1 gerçekten çok iyi bir oyunmuş.

Değerini bilememişiz bf1'in
    bf1 eski bf oyunlarına göre kolay ve casual bir oyun. veteran bfcilerin hepsinin düşüncesi böyledir, ki o yüzden bf4e göre çok erken bırakıldı oyun. tabi bf serisine bf1 ile başlayanlar genellikle oyundan baya memnunlar. tahminim bu sebeplerden dolayı bfv in dinamiklerinin çoğunda bf3-bf4 ayarlarına dönüş var. bu sebeple bfv için baya umutluyum, eğer sniper dinamiklerini ve araç-uçak tamir dinamiklerini de eski haline çevirirlerse harika olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 27 Mayıs 2018; 22:5:24 >

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.Özellikle BF3'ün verdiği hazzı veren bir BF oyunu daha yoktur gözümde.Ayrıca o zamanlardaki BF3'e vs. olan ilgi ve alaka şimdikinden çok daha yüksekti.Fakat tabiki BF1 kötü oyun değil, hatta muazzam bir oyun ama sizin de dediğiniz gibi 3 ve 4'ün yeri çok ayrı.
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Bf3 gerçekten iyi sarıyordu. Grand bazaar efsane map benim için, squad maçların tadı bambaşkaydı.

• Bu oyunun multiplayerı çok karışık geldi bana. Artık her oyunmu böyle anlamadım.

• Aslında çok basit 1 ay içinde tamamen çözersin haritaları modları

• quote:

Orijinalden alıntı: roger.federer

Bu oyunun multiplayerı çok karışık geldi bana. Artık her oyunmu böyle anlamadım.
    Yeni başladıysan normal takma kafana haritaları ezberlemeye adamların öldüklerinde nerelerden çıkacaklarını kestirmeye bak

• bf 4 indirdim girdim hemen hammerheade yemin ediyorum 2 yıldır oyun falan oynamamışım bf 1 de. şu bf 3 ve 4 deki aksiyon yok niyeyse bf1 de.
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Hocam bf1 oynayan çok azaldı . Oyuncu bulamıyorum ben. Bf4 nasıl acaba ona göre indirip ondan devam edeceğim

• 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.