Şimdi Ara

Batman'da bir motosikletli, genç kadına arkadan ölümüne tekme attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ne simdi ?? bu neeeeeeeeeeee ??? Para cezasi falan vermeyeceksin bunaaaaaaaa !!!

Nasil bir ulke olduk ya? Nasil Cahil insanlar var YETERRRRRRRRRRRRRRR

https://mobile.twitter.com/batmangazetesi/status/1024920554892128256

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemeznaesh -- 2 Ağustos 2018; 16:1:4 >

• Hocam ülke de kanun yok ki! İnsan öldürmeye teşebbüsten yatıracaksın 20 yıl bak ne oluyor. başına iş gelen insana göre, onun yakınlarına göre, hatta hakime göre hukuk var.
    Eğer kızın ailesi malum yerlerde adamı varsa dediğim gibi sürücü insan öldürmeye teşebbüsten, yok sürücünün adamı varsa düşecek,ckaza yapacaktı çarpmamak için ayağını uzattı deyip kazaya sebebiyet vermekten yargılanabilir. Kafayı yememek elde değil!!!
  • mahkemede abdestliydim der yırtar.
  • İnsanların bu hale geldiğine mi üzülsem yoksa hukuka güvenimiz kalmamasına mı? Bu adamın kimliği tespit edilip yakalansa bile içimizi ferahlatıcak bir ceza alacağını sanmıyorum. Umarım bir şekilde cezası halk tarafından verilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

mahkemede abdestliydim der yırtar.
    ... (küfür hakaret vb. şeyler olmamasına rağmen hiçbir gerekçe göstermeden yazılanlar silindikten sonra konulara yorum yazmanın ne anlamı var.)

yoo genelde ya alkollüyüm diyorlar
  • Neden yahu, sebep ne niçin bir kadına böyle bir şey yapılır aralarındaki husumet nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık hiç şaşırmıyorum nedense. etraf ruh hastası doldu. hiçbir sebebi olmadan insanlara rahatlıkla zarar verebiliyorlar. cezası da yok.

• Hayır birde şehrin sınırları için imza toplayıp turist çekmek derdindeler Allah aşkına şu zihniyetteki yere turist 1 sefer gelir 2.ye gelmez
  • O adam linç edilmezse yazıklar olsun. Durduk yere bir kadının sırtına tekme atmakta nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin her günü arınma gecesi gibi, bir de arınma gecesi diye bir şey yapıldığını düşün, ülkenin nüfusu yarıya düşer 1 gecede.
  • Bir insan niçin böyle birşey yapar ya. Akıl alır gibi değil

• eski sevgili falan mı acaba. deli değilse bir kini falan vardır diye tahmin ediyorum .bu tip suçlarda tutuklanması lazım.
  • Bunu yapan kisi hayatta adam olmaz direk geberteceksin sokak ortasinda

En olmadi keseceksin o bacagini bir daha ne motora biner ne tekme atar hapis mapis hikaye iceri alip bir de devletin parasını yemesin bu domuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünde amcam hakime sövüyordu haklı olarak. Hayır fetö.de.bitti hala hukuk yok

• tahminimce adam kadın düşmanı baktı kız güzel elde edemeyeceğini bildiği için bastı tekmeyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.