Şimdi Ara

Başında Folikülit (kıl kökü iltihabı) olanlar - YAĞ Kaynaklı -Güncel (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.681
Cevap
55
Favori
459.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ebiçi

vatsap grubu kuran arkadaslar burayi bos birakmayalim..faydali cozumleri burayada yazalim...bir kac sayfa once sef adli antibiyoigi sulandirarak cozum sunan bir abimiz vardii..ben denedim basarili ve etkilii..en azindan bobreklere zarar vermiyor..siddetle uygulamanizi oneririm.ki ben 14 yildir antibiyotik kullqnan birisi olarak bunu soyluyorum..
    Şuan için değerlendirme genel konuşmalar düzeyindeyiz. Ekstra net şeyler çıkmaya başladıkça burdan detaylı paylaşacağız zaten. Sizide ekledim bu arada. Daha önce bu sef antibiyotiğini losyon olarak kullanan arkadaşa ulaşmaya çalıştık ama geri dönüş alamadık. Grupta zaten konuşuruz :) ama siz kendi deneyiminizi biraz daha ayrıntılı şekilde burdan yazarsanız daha faydalı olacaktır. Gruptaki bir arkadaşta bir kaç gündür başladı ve etkileri takip ediyorduk sizin bilgilerinizde iyi oalcaktır.

• 05386038721 benide alirmisiniz guruba
  • Beyler monodoks ve sivex tedavisine basladim monodoks mal etti beni biraktim kullanmayi. Asiri su icme sik sik idrara cikma cilt kurulugu karin agrisi halsizlik hemde asiri derecede ve bas agrisi. Veren doktor degilde baska bi doktor karaciger enzimlerine bakilmasi lazim bu ilac cok agir dedi. Biraktim butun bu sikintilari yasamaktansa sivilceyi cekerim daha iyi beyler.

Edit: rifcap ve klindan kombini hala cozum bulmus degil sunun altini cizeyim tum folikulitler birbirinden farkli olabiliyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tesbihcekenhoroz -- 4 Haziran 2018; 18:33:10 >
  • Merhaba,

Kan degerlerine baktiran oldu mu? Wbc yani lokosit degerim dusuk cikti. Bunlar vucudun savasan hucreleri. Bir baktirin derim.

Ayrica roaccutane a basladim. Kafamdaki yag salgisini azaltmak icin.
  • Bende de bu Allah'ın belası çıktı. Daha önce çenemde bir sürü vardı, şimdi kafamda. Bıktım artık yemin ediyorum.

Şuan kafamın arkasında bir sürü var acıyor, orda saçıda döktü. Ensemde bir kitle var Fındık'tan küçük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 16 Haziran 2018; 12:49:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkovic

Kafamda bu şekilde çıkıyor 6 ay öncede çıkmıştı çıkan yerlerde saçlarım döküldü geri oralarda saç çıkar mı

Başında Folikülit (kıl kökü iltihabı) olanlar - YAĞ Kaynaklı -Güncel
    Aynı bu şekildeyim. Allah belasını versin nerden buldu beni. Bu hastalık

• Sizinkiler yine iyi. Benim sacim mayin tarlasina dondu. Cikan yer 2.5 ayda iyilesiyor. Sac da cikiyor. Ama buyuk kist seklinde de cikiyor. Eskiden senede, iki senede bir cikardi kamufle ederdim. Simdi sacimin her yerinde. En iyi profesorlere gittim. Malesef cilt hastaliklarinda tip gelismemis. Yenilecek bir hastalik degil. O yuzden sen ona alisacaksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RyuBurak -- 21 Haziran 2018; 23:16:25 >

• Selamin aleykum herkeze,

ismim huseyin 22 yasindaym, hollanda'da yasiyorum.

ve 5/6 senedir bende'de ayni sorun var kafa derimde cikip duruyor, berbere gidemez oldum. doktora gittim hep antibiyok yaziyor iciyorum bittince tekrar basliyor, cok arastirdim ve bakteriyofaj diye birsey buldum antibiyotik'den daha iyimis ama malesef sadece gurcistan'da tedavisini yapabiliryosun ve kil koku iltihabi ( folliculitis ) de geciriyormus. ingilizcesi olan arkadaslar arasin derim tek caremiz bakteriyofaj.

bakteriyofaj hakkinda daha cok bilgisi olan arkadaslar lutften yazsin.
  • Merhabalar
    530 242 51 91
    eklerseniz sevinirim
  • benide whatsapp grubuna ekleyebilir misiniz özelden numara göndererek
  • bana doktor tetradox vermişti etkili oldu ama tetradoxu bırakınca yine çıktı az hijyen önemli tırnaklar saça vurulmamalı fazla
    hamazinc krem fucidin krem ve cleocin t yazmıştı cildiyeci daha sonra etki ettiler ama bırakınca biraz çıktılar yağlı deri ve sıcaklar etken galiba bu hastalıkta iltihaba elinizi fazla sürmeyin hatta hiç sürmeyin
  • Arkadaşlar kesin çözümü anlatıyorum ; Ben de önü arkadası kesilmeyen saç derisinde ki iltihaplı sivilcelerden çok çektim , çok doktora gittim ama antibiyotik tedavisi şampuanlar vb sadece kullanıldığı süre içinde etki etti ,sonra hepsi geri geldi fakat kendi uzun araştırmalarım sonucunda buna ya kandida türü bakterinin yada MRSA denen bir virüsün etki ettiğini buldum, bunun için size önereceğim 2 önemli şey var , sabah duş aldıktan sonra Actolind w 100 ml sprayi tüm saçınıza uyguluyorsunuz bu en önemli etken ilaç , akşam duş alıp tekrar saçınıza bunu uyguluyorsunuz , gece yatmadan öncede çay ağacı yağını sürüp uyuyorsunuz , 2 gün içinde hepsinin geçtiğini saçınızın hiç kaşınmadığını göreceksiniz , sizde forumlara yazın ve duanızı eksik etmeyin

actolind w sprayi internette bulabilirsiniz , eczanede aramayın , bir de rafine şekeri tüketmeyin , kandidayı aşırı besliyor

• Arkadaşlar kesin çözümü anlatıyorum ; Ben de önü arkadası kesilmeyen saç derisinde ki iltihaplı sivilcelerden çok çektim , çok doktora gittim ama antibiyotik tedavisi şampuanlar vb sadece kullanıldığı süre içinde etki etti ,sonra hepsi geri geldi fakat kendi uzun araştırmalarım sonucunda buna ya kandida türü bakterinin yada MRSA denen bir virüsün etki ettiğini buldum, bunun için size önereceğim 2 önemli şey var , sabah duş aldıktan sonra Actolind w 100 ml sprayi tüm saçınıza uyguluyorsunuz bu en önemli etken ilaç , akşam duş alıp tekrar saçınıza bunu uyguluyorsunuz , gece yatmadan öncede çay ağacı yağını sürüp uyuyorsunuz , 2 gün içinde hepsinin geçtiğini saçınızın hiç kaşınmadığını göreceksiniz , sizde forumlara yazın ve duanızı eksik etmeyin

actolind w sprayi internette bulabilirsiniz , eczanede aramayın , bir de rafine şekeri tüketmeyin , kandidayı aşırı besliyor

• II. Aragorn kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar kesin çözümü anlatıyorum ; Ben de önü arkadası kesilmeyen saç derisinde ki iltihaplı sivilcelerden çok çektim , çok doktora gittim ama antibiyotik tedavisi şampuanlar vb sadece kullanıldığı süre içinde etki etti ,sonra hepsi geri geldi fakat kendi uzun araştırmalarım sonucunda buna ya kandida türü bakterinin yada MRSA denen bir virüsün etki ettiğini buldum, bunun için size önereceğim 2 önemli şey var , sabah duş aldıktan sonra Actolind w 100 ml sprayi tüm saçınıza uyguluyorsunuz bu en önemli etken ilaç , akşam duş alıp tekrar saçınıza bunu uyguluyorsunuz , gece yatmadan öncede çay ağacı yağını sürüp uyuyorsunuz , 2 gün içinde hepsinin geçtiğini saçınızın hiç kaşınmadığını göreceksiniz , sizde forumlara yazın ve duanızı eksik etmeyin

• RyuBurak R kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar kesin çözümü anlatıyorum ; Ben de önü arkadası kesilmeyen saç derisinde ki iltihaplı sivilcelerden çok çektim , çok doktora gittim ama antibiyotik tedavisi şampuanlar vb sadece kullanıldığı süre içinde etki etti ,sonra hepsi geri geldi fakat kendi uzun araştırmalarım sonucunda buna ya kandida türü bakterinin yada MRSA denen bir virüsün etki ettiğini buldum, bunun için size önereceğim 2 önemli şey var , sabah duş aldıktan sonra Actolind w 100 ml sprayi tüm saçınıza uyguluyorsunuz bu en önemli etken ilaç , akşam duş alıp tekrar saçınıza bunu uyguluyorsunuz , gece yatmadan öncede çay ağacı yağını sürüp uyuyorsunuz , 2 gün içinde hepsinin geçtiğini saçınızın hiç kaşınmadığını göreceksiniz , sizde forumlara yazın ve duanızı eksik etmeyin

• benimde numaram 05327045748 eklersiniz herkese detaylı nasıl kurtulduğumu anlatırım, az çekmedim bende , onun için herkese yardım etmek istiyorum
  • https://twitter.com/ProfDemirtas/status/1021120770204893186
    http://www.hurriyet.com.tr/viruslerle-tedavi-en-amansiz-bakterileri-bile-olduruyor-5248487
    https://www.medikalakademi.com.tr/bakteriyofaj-antibiyotik-direnci-enfeksiyon-tedavi/

arkadaşlar, problemin çözümünde sona yaklaşıyor olabiliriz. bu virüs ile antibiyotiklerin tarih olacağı söyleniyor. Umarım bir an önce insanlar üzerinde test edilmeye başlanır. takipte kalmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adamszalai -- 22 Temmuz 2018; 23:13:28 >

• Hadi bakalım inşAllah yav..
  • Bu arada süt ve sütlü ürünlerden uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemmylevni -- 23 Temmuz 2018; 15:43:13 >
  • Arkadaşlar ben bu hastalıktan çok çektim bendeki durum çok fenaydı. Kafa derimde büyük büyük , irinli böyle nasıl desem korku filmi gibi irinli iltihaplar çıkmıştı. Allah'ım böyle kaşıntı veya ağrısını falan geçtim görüntüsünden insan içine çıkmaya utanıyordum. Daha öncede gittim doktora bastı antibiyotiği iyileştim ama tekrarladı. Sonra biraz araştıra araştıra, sora sora, deneye yanıla kendime bir tedavi buldum.
    1)Batikon
    2)Leyaderm şampuan
    3)Kükürtlü sabun
    4)Konazol şampuan
    5)Cleocin T
    İlk 5 gün iltihablı kafa derisine ne çok yavaş ne çok sert olacak şekilde gazlı bezle batikon sürüyoruz. 5 günden sonra yapmayın derinize zarar verir.
    Duşa girdiğimizde her gün 1 kere kükürtlü sabun 1 kerede leyaderm şampuanla deriye masaj yapa yapa yıkanıyoruz.
    Cleocin T yi kafa deriniz temizken batikon sürmeden ve sürüp batikonu arındırdiktan sonra günde 2 kere olmak şartıyla kafadaki iltihaplara yavaşça bastırarak uyguluyoruz. Not: Cleocin T bin başlığını çok temiz tutun yoksa bir işe yaramaz.
    Haftanın 2 günü leyaderm şampuan yerine Konazol şampuan kullanıyoruz oda aynı masaj yaparak yıkayın kafanızı.
    Böyle böyle benim o korkunç iltihaplarım gitti saçlarım gürleşti derim pamuk gibi oldu. Önlem için yine saçlarınızı Kükürtlü sabun , leyaderm şampuan ve Konazol şampuanla( İyileşince 2 değil haftada 1 e düşürün) yıkayın. Herkese geçmiş olsun inşallah işe yarar bende olduğu gibi.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.