Şimdi Ara

Baş Dönmesi Hissi Olurken Büyük Tuvalet İsteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • arkadaşlar 4 senedir hemen hergün durduk yere, herhangi bir sebep yokken başım dönüyor gibi oluyor, kendimi sallanıyormuşum gibi hissediyor, tüm enerjim üzerimden çekilmiş gibi güçsüz hissediyorum. başımın ve sol kulağımın içi sanki havayla dolu ve o havanın uyguladığı basınç yüzünden gözlerim ve sinüslerim de baskı hissi oluşuyor, gözlerim sıkışıyor sanki, bunun yanında boyun hareketleri yaptığım zaman özellikle aşağı doğru telefona bakarak, direksiyon başındayken felan daha da artıyor bu baş dönme hislerim.
  birde baş dönme hislerim olunca inanılmaz büyük tuvalet ihtiyacım geliyor ve boşaltımı sağlayınca baş dönme hissim kayboluyor.
  bu durumu LAPAROSKOPİK reflü ameliyatı olduktan 5 ay sonra yaşamaya başladım ve hekimim bu durumun ameliyat sonrası semptomla alakalı olmadığını söyledi. defalarca nöroloji, kbb, dahiliye, göz ve psikiyatriste gitmeme rağmen en ufak bir ilerleme göremedim.
  böyle sorunlar yaşayan var mı=? nasıl çare oluyorsunuz? • Kardeşim bayagi zaman geçmiş ama aynısı bende var. Bir çare bulabildin mi ?

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Maalesef hala devam ediyor


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Aynı problem bende de mevcut. Doktora gittiğim de vertigo olduğumu söyledi ve betaserc adında bir ilaç verdi tuvaletim olduğunda hala baş dönme hissi oluyor kulaklarımda basınç oluyor falan sıkıştırıyorlarmış böyle hava basıncı veriyorlarmış gibi bir şey oluyordu şimdilik ilaç bir tık etkili geldi ve çok fazla tekrarlamıyor. Belki ilacın plasebo etkisi var bende tam olarak bilmiyorum. Dediğim gibi tuvaletim geldiğinde dönüyor hala bir tek o geçmedi. Normal zamanlarda ki ataklarımı geçirdi.


  Sizde de "vertigo" başlangıcı olabilir hocam da nasıl hiçbir doktor bunu anlayamamış? Çok saçma.

 • merhaba konu ile ilgili bir gelişme var mı ?


  kendimi tek zannediyordum benden birisinin daha olması şaşırttı. açıkçası doktora gitmedim bununla alakalı çünkü hangi bölüme gitmem gerektiğini bilmiyorum.


  gözlerim bulanık görüyor başım sanki sağ sola yatıyor gibi oluyor ve başım dönüyor . tuvalete çıktığım zaman sorun ortadan kalkıyor. çok saçma . belki piskolojiktir ama her seferinde neden böyle oluyor anlamıyorum. kendimi bayılacakmış gibi hissediyorum

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.