Şimdi Ara

Barkot Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
50.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeni açıcağımız bi dükkan için barkot sistemi kurmayı düşünüyoruz bu iş nası oluyor.
    hangi prgramı kullanabilirim ??

• ya bunun cevabı banada lazım.....
  • ben biraz araştırdım ama anlayamadım arkadaşım...
    ya yardım edinnn
  • beyler üzgünüm ama bana dalazımbende arayayım diyodum bulursanız banada yardım edin
  • arkadaşlar kaliteli bir barkod okuyucu almak zorundasınız ve bunu pc ye usb ile bağlayıp çalıştırabilirsiniz barkod okuyucuyu alınca zaten program cd sini zaten veriyorlar

http://www.sarfmarketim.com/barkod.htm
    http://www.barkodokuyucu.com
    http://www.teknovista.com

• arkadaslar ben buldum size de tavsiye ederim ama nasıl kullanılıyo bilmiom forumda arkadasımızın birisi birsite vermişwww.xuix.com siteye girin site içinde Ctrk+f yapın çıkan kısma label diye aratın indirin işe yarıyo daha iyisini bulursanız bana da haber verin banadalazım
  • http://www.barcodetools.com/

sanırım burada işinize yarıyacak programlar var arkadaşlar....
  • sağol dostum
  • kardes demo bu yanlız
  • program olarak bir çok alternatifin var, ama sana en önemlisi barkod yazıcı satan firmalarda aynı zamanda etiket lerinide yaptırmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul99 -- 27 Aralık 2011; 3:37:07 >
  • Arkadaşlar özelden soru sormayın arayın biraz, barkot sistemi kurulumu için detaylı bilgiler mecvut,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul99 -- 27 Aralık 2011; 3:34:10 >
  • kardeş barkod programı lisanlı lazımsa sana yardımcı olabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: lexboy

kardeş barkod programı lisanlı lazımsa sana yardımcı olabilirim

kardes yardımcı olursan sewınırım wariko_06@windowslive.com
  • konuyu geç gördüm arkadaşımwww.barkodpoint.com , info@barkodpoint.com dan bana ulaşabilirsin yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimsatis -- 30 Temmuz 2012; 23:11:07 >
  • arkadaşım bu verdiğin adresteki programlar sadece barkod oluşturur.bu sitedeki barkod programında çıkarttıgın barkodları bilgisyarına kurman gereken barkod yazılımına tanıtman gerekir. + Eğer barkod yazılımın varsa bu sitedeki programlarada gerek yok çünkü kuracağın yazılımda ürünlerini stoklarına işlediğinde belirttiğin kriterlere göre barkod basabailirsin.www.barkodpoint.com istersen yardimci olabilirim.

Orjinalden alıntı: Ciko_Seko

arkadaşlar kaliteli bir barkod okuyucu almak zorundasınız ve bunu pc ye usb ile bağlayıp çalıştırabilirsiniz barkod okuyucuyu alınca zaten program cd sini zaten veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimsatis -- 30 Temmuz 2012; 14:33:47 >

• bu sitede konuşan bartkot programı var bak istersen sadece 150 t.l.
    www.mfdyazilim.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmet1980 -- 17 Eylül 2009; 13:05:42 >
  • Etiket dizayn programı olarak bartender ' ı öneririm, piyasada birçok versyonunu bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca diğer barkod programı için barkot çizgilerini daha ne elde ettiğiniz bartender' a benzer bir program daha var.

• bizim böle sokak arası mahalle bakkalımız var ben oraya barkod sitemi kurmak istiyorum. elimde bir tane fazla laptopum var amacım sadece satacağım ürünün ne kadar olduğunu görmek laptopuma barkod okuyucu alıp taksam bır program üzerinden bunu gerceklestirebilirmiyim??? yardımcı olursanız sevınırım. çünkü bu sistemi kurarsam bende babama yardımcı olacagım acıkcası
  • Yardımcı olacak kimse yok mu ya
  • bu sitede konuşan bartkot programı var bak istersen sadece 150 t.l.
    www.mfdyazilim.com
    hem full hem 10 yıl günceleme garantili yurdışından azerbeycana bile satıldı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.