Şimdi Ara

opera'da kayıtlı olan şifreleri nasıl görebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
14.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar okulun sitesi operadan açılmıyor ve bende arkadaşlarımın şifrelerini ezbere bilmiyorum.operada kayıtlıydı onlara notlar açıklandıkça haber veriyorum.acaba operada kayıtlı olan şifreleri görme gibi bir imkanım varmı firefoxta oldugu gibi?

• yukarı
  • yukarı
  • arkadaşlar yokmu bunun bir yolu ?bu şifreleri öğrenemiyecekmiyim?
  • Şifreleri görebileceğini pek sanmıyorum. Opera, şifreleri profile klasöründeki wand.dat dosyasında saklıyor. Ama dediğim gibi normal şekilde görebileceğini pek sanmıyorum. Zaten görülebilir olsaydı, her gelen bizim şifrelerimiz görürdü ki güvenli olmazdı. Belki şifre kırıcı programlar çözebilir ama o da şifreler çok karışık değilse. Bence sen bir şekilde Opera'yla girmeye çalış okulun sitesine. Hangi site bir de biz deneyelim girebiliyor muyuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: agemennon

Şifreleri görebileceğini pek sanmıyorum. Opera, şifreleri profile klasöründeki wand.dat dosyasında saklıyor. Ama dediğim gibi normal şekilde görebileceğini pek sanmıyorum. Zaten görülebilir olsaydı, her gelen bizim şifrelerimiz görürdü ki güvenli olmazdı. Belki şifre kırıcı programlar çözebilir ama o da şifreler çok karışık değilse. Bence sen bir şekilde Opera'yla girmeye çalış okulun sitesine. Hangi site bir de biz deneyelim girebiliyor muyuz?

şuanda sorun yok.açabiliyorum siteyi ama ilerde yine öyle bir sorunla karşılaşırsam diye bide firefoxa kaydetmek istemiştim.firefoxta öyle birşey oldugu için ben operadada vardır diye düşünmüştüm...
  • göremezsin
  • http://forum.donanimhaber.com/m_5068692/mpage_1/key_/tm.htm

Mevcut ana konu var Opera, IE 7 ve Mozilla Firefox 2.0 için.

Lütfen konu açmadan önce bu konulara bakın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.