Şimdi Ara

T.C. Kimlik No Sorgu Programı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • T.C. Kimlik No Sorgulama Sitesi Web Servislerini Kaldırdı,Bu yüzden web servisiyle yazılan bu bütün programlar çakılmıştır..
    Bu Program Web Servisi Kullanmıyor...
    Türkiyede Çalısan Tek T.C. Kimlik Numarası Sorgulama Programı...
    Bilgisayarınızda .NET FrameWork kütüphanesi yüklü olmalıdır....
    Proxy Kullanmayınız...
    //ARSLAN T.C. Kimlik No Sorgulama 1.1 Beta//
    GUNCELLENDİ
    İndirmek İçin Tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheArsLaN -- 2 Ekim 2007; 16:58:00 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TheArsLaN

T.C. Kimlik No Sorgulama Sitesi Web Servislerini Kaldırdı

Bi dene bakalım;kaldırılmış mı,kaldırılmamış mı?

http://tckimlik.nvi.gov.tr/Web/QueryIdentityNumber.aspx
  • webservisi sanırım başka birşey oluyor. Programlama ile ilgili birşey olabilir.
    Birçok program artık kullanılmıyor.
    Arkadaşınkinin nasıl çalıştığı tabi eğer çalışıyorsa merak konusu.
  • Web Servisi Olayı Programsal Bi Konu Arkadasım.Program Calısıyor,deneyin görün
  • Ben denedim ama çalışmıyor bunda bi gariplik war
  • TheArslan arkadaşımızın ilk mesajı olmasından dolayı bazı şüphelerim var. Programı indirikten sonra antivirüs programınızla güzelce bir taratın. Ne olur ne olmaz.

Kesinlikle kişisel bir şey değil sadece önlem.
  • Ben C#,ASP.NET yazılım dillerini bilen bir programcıyım.
    İnsanlıga yararlı seyler yapmaktır cabam,Başka bişey degil.
    Burasıda cok aktif bi site o yuzden ilk olarak burada yayınladım programımı.
  • meraba TheArsLaN arkadasım ilk önce program için ellerine sağlık denedim ve cok beyendim süper olmus ve diyer arkadaşların yazdıgı yazılar dikkatimi cekti ve biraz beni düsündürdü insan bir emek ve caba gösteriyorsa bile bir tesekkür eder bizim bu huyumuz yok olsada olmasada ilkin bir kulp bulcaz ben bna karsıyım DİYER ARKADAŞLARA İNAT ŞAHSEN DENEMİM VEDE GAYET SÜPER CALISIYOR . calısmalarının devamını bekliyoruz ellerine kolarına sağlık....
  • TheArslan, ellerine sağlık kardeşim. Kim ne derse desin güzel iş çıkarmışsın. Dediğin gibi "Kimlik Paylaşımı Sistemi - KPS XML Web Servisleri" (tckimlik için) kullanımdan kaldırılmış ve ücretli hale getirilmiştir.

Hizmete dair açıklamaya buradan erişebilirsiniz.

Ve "virüs taraması yapın" diyen arkadaş senin indirmeden denemeden böyle bir yorum yapmana hiçbir hakkın yok. ve mesaj sayısı ile insanları yargılayan bu tavrından senin sadece mesaj sayını arttırmak istediğin için o mesajı attığın kanaatindeyim.

Bu tür caydırıcı tavırlar sergilendiği sürece türkiyede ne yazık ki özellikle yazılım konusunda pek ilerleyemeyeceğimiz ortada.

Sonuç olarak;
    TheArslan gerçekten emek sarf etmiş ve ortaya işe yarayan ve düzgün çalışan bi program yazmış.

Ellerine sağlık.

Burada yazılıp çizilenlere aldırma!

• Web servisi deyince yanlış anlamışım,kusura bakma arkadaşım
  • Programda ufak tefek Goruntu hataları var onlar ilerleyen zamanlarda duzeltilecektir.
    Bu Program Sadece Bu Forumda Tanıtılmıstır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheArsLaN -- 3 Ekim 2007; 1:10:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: notebookgentr

TheArslan arkadaşımızın ilk mesajı olmasından dolayı bazı şüphelerim var. Programı indirikten sonra antivirüs programınızla güzelce bir taratın. Ne olur ne olmaz.

Kesinlikle kişisel bir şey değil sadece önlem.

+1 hem arkadasımız sadece önlem die bi dipnotta düsmüs iyice okuyup anlamadan laf atmayın millete mesaj sayısıda cok olduguna göre böle bişiyler görmüs ve forumda sizede dikkatli olmanız için sadece uyarı yapmıs

notebookgentr Tesekkürler Ederim Uyarısı İçin Ve proqram içinde Tesekkürler Denemedim Ama deneyince Tekrar tesekkürlerimi sunarım :)
  • Program gayet güzel çalışıyor, elinize sağlık fakat programın bana sağladığı avantaj nedir onu anlamadım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.