Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi vide çok fena bunu aileleri izlese kalp kırızı geçirir, allah rahmet eylesin şehitlerimize
  • Konu dışı olacak ama.sorayım. Dün akşamdan beri Youtube'a girmiyor arkadaşlar. Zoraki açıyor ve tıkladığım video çalışmıyor.

Sizlerde de böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piyanist2014

Konu dışı olacak ama.sorayım. Dün akşamdan beri Youtube'a girmiyor arkadaşlar. Zoraki açıyor ve tıkladığım video çalışmıyor.

Sizlerde de böyle mi?

Oyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Konu dışı olacak ama.sorayım. Dün akşamdan beri Youtube'a girmiyor arkadaşlar. Zoraki açıyor ve tıkladığım video çalışmıyor.

Sizlerde de böyle mi?

Evet.Dış basın Facebook ve Twitter'ın yavaşladığını da yazmış.Bizim basın bunları yazmıyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxata

abi vide çok fena bunu aileleri izlese kalp kırızı geçirir, allah rahmet eylesin şehitlerimize

Hangi video?
    Ne var videoda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

quote:

Sizlerde de böyle mi?

Evet.Dış basın Facebook ve Twitter'ın yavaşladığını da yazmış.Bizim basın bunları yazmıyor malesef.

Bizim basının nelerle meşgul olduğu mâlum...

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Ulan bu ahmaklar neye dayanarak video sahte diyor??

Sanki işidin yapmadığı şey bu tür saçma argümanlarla anca kendinizi kandırırsınız ortada devlet falan kalmamış eğer israil olsaydı suriyeyi haritadan silerdi bizimkiler interneti yavaşlatıp olayı kapatmak peşinde

Işid e toz konduramıyorlar galiba.
    İktidar partisinin seçilmiş başbakanı Ahmet Davutoğlu da zamanında işid sadece sinirli sünni gençler demişti ya aynı hesap işte.

• KanameSama kullanıcısına yanıt
    o zaman siz filmdeki patlama ve yanma sahnelerinin de gerçek olduğunu düşünüyorsunuz.

Ayrıca hayal gücü iyidir :) öldürmeyin
  • Bahsedilen video nedir arkadaşlar?

Ne var videoda?
    film izlemiyor olabilir misiniz? yada izlediğiniz filmlerdeki patlamaları ölümleri gerçek zannediyorsunuz.
    Böyle bir videoyu işi bilmeyen hiçkimse çekemez. (hani sahne olarak demiyorum gerçekten yanan adamlar olsa bile çekemez ciddi bir emek var)

Başka bir şey sorayım siz yanacak olsanız en az 5 metre vurulduğunuz zincire bağlısınız. ateşin gelmesini mi beklersiniz. yanacağınız yere köpek gibi mi gidersiniz.

herneyse ben diyeceğimi dedim gerçeksede yerlebir edecek gücümüz var. kullanalım derim. bahanemiz olsun.
  • Drak44 D kullanıcısına yanıt
    diğerlerini bilmem ben kendi görüşümü söylüyorum. illa bir tarafa sokmaya çalışmayın.
    Görüşüm bunlar ortalığı karıştırmak için çekilen bir video. işid böyle birşey yapamazda demiyorum ama çekilen bir video bence böyle olmaz daha amatör olur videoda kesintiler olmaz. yanacak adamlar bu kadar planlı dakik hareket etmez diye düşünüyorum.. haklıysam operasyona devam zaten. haklı değilsem daha güçlü şekilde devam yerle bir edelim ösö beceriksizlerini bir kenara bırakalım. hem fikiriz yani.

işidi seviyor bunlar diyorsunuz ya onları yanlış anladığınız buradan belli. videoda işid militanı ne diyor amacı ne? bizi korkutmak sindirmek. gelirseniz cıss yaparız diyorlar akıllarınca. eşkiya sürüsü.
  • 23 Aralık Cuma 13:52 PUTİN: TÜRKİYE HALEP'TEKİ SÜREÇTE ÖNEMLİ ROL OYNADI -HT

23 Aralık Cuma 13:48 PUTİN: ELÇİYE SUİKAST TÜRKİYE İLE

İLİŞKİLERE ZARAR VERMEYECEK -HT

Şu Rusya yla birlesip ypg yi neden haritan silmiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcqlock

film izlemiyor olabilir misiniz? yada izlediğiniz filmlerdeki patlamaları ölümleri gerçek zannediyorsunuz.
    Böyle bir videoyu işi bilmeyen hiçkimse çekemez. (hani sahne olarak demiyorum gerçekten yanan adamlar olsa bile çekemez ciddi bir emek var)

Başka bir şey sorayım siz yanacak olsanız en az 5 metre vurulduğunuz zincire bağlısınız. ateşin gelmesini mi beklersiniz. yanacağınız yere köpek gibi mi gidersiniz.

herneyse ben diyeceğimi dedim gerçeksede yerlebir edecek gücümüz var. kullanalım derim. bahanemiz olsun.

Film izliyorum ama heralde siz ilk defa IŞID'ın infaz videolarını izliyorsunuz.IŞID infaz videolarını hiç amatör kamerayla çekmez.Işıdin başka infaz videolarını da atabilirim hepsi böyle.
    Evet beklerim çünkü hareket etsem adamlar vuracak belki? Adamlar kaderini kabul etmiş yanmayı bekliyor.Kim bilir ne yaptılar ve nasıl bir psikolojik baskı altında kaldılar da bunları söylediler.Basbayağı askerler akıcı Türkçe konuşuyorlar (21 yaşında olanda Kürt aksanı var).Bu video fake çıksa bile ben söylediğimin arkasındayım.

Edit:Onu bunu bırak insan bir düşünür değil mi neden Youtube ve Twitter erişime yine kapatıldı diye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanameSama -- 23 Aralık 2016; 14:22:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

ölen sivil sayısı 88e yükselmiş

http://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-38405292

Pkk severlerin haberlerine itimat etmemek lazim...

• Ulkenin su halinden memnun olan var mi? Her yer ates cemberi herkes birbirini sucluyor uygulanan politika namina hic elle tutulur birşey yok malasef uzulerek soyluyorum umarim ortadogu batakligina kapilip gitmeyiz ve figuran olmayiz olen mehmedimizin tirnagi etmez suriyeliler iraklilar

https://www.aydinlik.com.tr/turkiye/2016-aralik/aydinlik-com-tr-isid-in-fethi-sahin-video-yalanini-acikliyor

aydınlık yanlış bilmiyorsam havuz medyadanda olmayan bir gazete(gerçi yansız medyada kalmadıda)

bir ara abd askerlerini yakmışlardı böylede onunda sahte olduğu düşünülmüştü. Şu bile olabilir dedim bu gazete haberini okuyunca. Hasan sabbahın fedaileri gibi kendi adamlarını yakmış bile olaiblirler.
  • öyle dağ filmlerindeki gibi olmuyor türk halkı uyanın dış ülkeler bizimle çok güzel oynuyor olan bize oluyor ateş düştüğü yeri yakar millet olarak gaza gelmeye ne kadarda meraklıyız anlamadım
  • Ekşiye erişim mi engellendi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

Arkadaşlar asker olduğu iddia edilen Fethi Şahin adlı kişinin facebook profili silindi denmiş ama ortak arkadaşı olanlar hala görebiliyor. Sebebi ne ki? Bu hesabı hala kullanan var mı yoksa facebook mu engelledi.

Fethi Şahin'in dün facebook hesabını detaylıca inceleme fırsatım oldu. Zaten yarım saat sonra hesabı kapatıldı. Hesap kendisine ait bu çok net ve 2012 yılından beri kullanmakta. Son 1.5-2 yıldır Işide destek veren paylaşımları var. Kapak fotoğrafı Işid lideri El bağdadi.

Jandarma istihbarattayım diyor ama rütbesini söylemiyor diğer asker er olduğunu belirtmiş.
    Fethinin istihbarat ile uzaktan yakından Alakadı yok. Maalesef kendisi kafa karışıklığı yaşayan ve son yıllarda ışide sempati besleyen biri.
    O malum video da ise sanki son ana kadar söndürecekler diye bekler gibi bakıyordu vana tuhaf geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

ölen sivil sayısı 88e yükselmiş

http://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-38405292

Bu iyi bir şey demek ki adam akıllı bombalamaya başlamışız tabi ki sivil insanların ölmesi çok kötü bir şey ama orda savaştayız onlardan önce kendi çıkarlarımızı düşünmek zorundayız

• 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.