Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TSK videoya dair inceleme başlatmış şuan yapmamız gereken tek şey ülke halklarının birbirini suçlayıcı sözlerden uzak durması ve devletin gerekeni yapması.

Eminim artık devlet olması gerekeni yapacaktır oradaki şehit askerlerin değeri hiçbir ülke vatandaşıyla kıyaslanamaz çünkü kalifiye insanlar. Askerlerin hak ettiği değeri bulacağını umuyorum. Tamam hepimiz müslümanız ama askerlerimizi göz göre göre ateşe atmanın manasıda yok.
  • Wifi üzerinden hiç bir siteye girilemiyor vpn olmasına rağmen,wifiyi tamamen kestiler superonline da sanırım.

Ne güzel valla kafalarına göre internet kesiyorlar,sansür uyguluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremak35

quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

ölen sivil sayısı 88e yükselmiş

http://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-38405292

Bu iyi bir şey demek ki adam akıllı bombalamaya başlamışız tabi ki sivil insanların ölmesi çok kötü bir şey ama orda savaştayız onlardan önce kendi çıkarlarımızı düşünmek zorundayız

Ben açıkçası bunların verdikleri sayılara, yaptıkları açıklamalara inanmıyorum. Tasmaları kimbilir kimlerin elinde. Haberde geçen: (Gözlemevi internet sitesindeki haberinde, "Türk savaş uçakları bir muhabereyi kaybettikten 24 saat sonra El Bab'da katliam gerçekleştirdi" başlığını kullanmıştı.) kısmını düşünüyorum, sonra da ABD nin Türkiyenin el bab operasyonu kendi kararı biz ve koalisyon güçleri desteklemiyecek açıklamasını düşünüyorum... Sivil kayıplar olabilir ama itibar edeceğim bir kaynak değil bu satılmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam94 -- 23 Aralık 2016; 15:06:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlarbu askerimizi yakma olayi gercekmi yoksa sahte mi kesin bilgi yokmu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklama bekliyoruz

• Havadan El Bab a sivillerin şehri terk etmesini söyleyen broşürler atılmış. Bu gün f 16 lar iyi çalışacak gibi.
  • Tyres kullanıcısına yanıt
    Hemen savcılığa verin.
  • Böyle bir şey var internette dolaşan.Araç kaybımızla alakalı

https://i.redd.it/9wphy86e9a5y.jpg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunku yanma videosunu izlemedim ancak galatasaray sozlukte konu hakkinda bir video var efekt olabilecegi ile ilgili

http://www.rerererarara.net/sozluk.php?id=2085055

https://youtu.be/BIOO-hNb7j4 bu videoda bir sivi-krem deri ustune suruluyor ve bildiginiz deri ustunde alev alev yaniyor
  • adam gazi baş komutan , 2000 yıllık ordu en güçlü en kuvvetli dönemini yaşıyo, içerde dışarda bütün düşmanlarımızı osmanlı tokatıyla tokatlıyoruz. bu saldıraların sebebi yeni yapılan yoğunluktan para bastığımız köprüler,yollar ,kanal istanbulu eskitmek değerini düşürmek.

dinimiz amin.
  • Görülüyor ki, tanklarımızın teçhizatın'da IR Smoke yok. O kadar vergi alınıyor, takın şunlara IR Smoke, IR Flare, okadar aciz duruma düşmezdi tanklar.
  • Bu formdada her yerde oldugu gibi "fetullhin çocuklari"var..en iyi bildikleri sey milleti galyana getirmk Allah belalarini versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Görülüyor ki, tanklarımızın teçhizatın'da IR Smoke yok. O kadar vergi alınıyor, takın şunlara IR Smoke, IR Flare, okadar aciz duruma düşmezdi tanklar.

Aynen ya sis bombası atması lazım zor mu bukadar. Basit bir teknoloji

• ABD Rakka'ya yürüyor.

Putin bugün Esad ile görüşme için aracı olduğunu söylemiş sanırım.

Hemen bu adamların yanına geçmeli ve dengeli bir politika izlemeliyiz.

Bu sırada ordu için reformlar yapılmalıdır.

Her kötü tecrübeyi değerlendirmek lazım, şakası kalmadı bu işin.
  • BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 23 Aralık 2016; 16:01:33 >
  • El bab cok kısa süre içerisinde ele geçirilecek.mümbiçte öyle..ama buradaki bir kısım kurusıkıcılar üzülecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Görülüyor ki, tanklarımızın teçhizatın'da IR Smoke yok. O kadar vergi alınıyor, takın şunlara IR Smoke, IR Flare, okadar aciz duruma düşmezdi tanklar.

Bazı insanlar için insan hayatı daha ucuz.
    Kendilerine saray yaparlar, kefen giydik diyip 1500 koruma ile zırhlı araçlara binerler.
    Bide gidip örgütlere her isteneni verirler. Başkonumatım ben diye dolanır ama çürük raporlu ve bedelli askerlik yapmış çocuklarından hiç konuşmazlar.
    Afrika'daki kabile şefleri hakkında duyduklarım bunlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabe

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Bazı insanlar için insan hayatı daha ucuz.
    Kendilerine saray yaparlar, kefen giydik diyip 1500 koruma ile zırhlı araçlara binerler.
    Bide gidip örgütlere her isteneni verirler. Başkonumatım ben diye dolanır ama çürük raporlu ve bedelli askerlik yapmış çocuklarından hiç konuşmazlar.
    Afrika'daki kabile şefleri hakkında duyduklarım bunlardır.

boş ve kurusıkı cümleler.neye hizmet ederki satırların. kendine yararı yok .

• Malum videonun gerçek olduğu kesin gibi umarım değildir diyoruz ama tsk öyle bir şey olsa çok hızlı cevap verirdi bu görüntülere.

Ülkeyi bu hale getiren ve getirmesine ön ayak olan herkesin Allah belası versin başkada diyecek sözüm yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmanpaşalı

El bab cok kısa süre içerisinde ele geçirilecek.mümbiçte öyle..ama buradaki bir kısım kurusıkıcılar üzülecek.

Insallah.cunki o serefsiz deasi olduren bir ordu yoktu karsilarinda..neredeyse yenilsek sevinecek hainler var

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.