Şimdi Ara

barcelona-real madrid maçından megapixel harikası fotoğraf (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
6
Favori
3.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Püskevit Canavarı

Adamlara bak ne güzel kadınlı, erkekli, çocuklu maça gidiyorlar hiç bi çatışma, kavga, laf atma olmadan maç izliyorlar. bizde olsa hemen yanındaki kadına 3-5 kro fortlamaya çalışır laf atar.

emin olmadan konuşma
  • 0 ronaldo 2 özil var bi en solda bide ortalarda 10 numaralı
  • mesut tan iki tane var sahada
  • KALECİ YOK.............YAZDIM AMA ÖNCE YORUMLARI OKUMAM LAZIMMIS..)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 23 Nisan 2012; 13:44:14 >
  • Gigapixel fotolar tek bir çekim ile olmuyor.Birden fazla çekimin birleştirilmesiyle ortaya çıkıyor.Oyuncularda sürekli hareket halinde olduğu için böyle gariplikler olması normal
  • GS - FB derbisinede yapsalar keşke
  • Kaç kişilik bu stat?TV de 85 bin kişi demişti ama,nerden baksan 1oo binden fazla kişi var : l
  • quote:

Orijinalden alıntı: milliyet

Gigapixel fotolar tek bir çekim ile olmuyor.Birden fazla çekimin birleştirilmesiyle ortaya çıkıyor.Oyuncularda sürekli hareket halinde olduğu için böyle gariplikler olması normal

Einstein dedected...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper laaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: rurqeten

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

Süpermiş, saolasın
    Edit: Bende buldum bitane :D

barcelona-real madrid maçından megapixel harikası fotoğraf

ilk baktığım yerde bunu gördüm

maçı izleyişi bile farklı

• Trabzonlu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

quote:

Adamlara bak ne güzel kadınlı, erkekli, çocuklu maça gidiyorlar hiç bi çatışma, kavga, laf atma olmadan maç izliyorlar. bizde olsa hemen yanındaki kadına 3-5 kro fortlamaya çalışır laf atar.

aynen kardeş ya, ayrıca bir tane ayakta maçı izleyen adam göremedim herkes belli bir düstur içinde oturarak maçı izliyor. bizde önde,ayakta dikilen, sandalyelere basan hanzo dolu ortalık... maç, zevk. tutku bu işte...

Kardeş oturarak maç mı izlenir yav? Maçı izlerken yadırgadık hatta "böyle kulübün taraftarı neden böyle" diye...

• Turk'ler her yerde
  • Acaba bu kadar iyi birleştiren profesyonel program biliyor musunuz ? Fotoğrafçılık ile ilgileniyorum. Eğer son maca kadar sistemi ayalarsam son Süper Final macında yapabilirim.
  • real madrid sahada 13 kişi gözüküyor
    barcelona da kalecisiz 10 kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

quote:

aynen kardeş ya, ayrıca bir tane ayakta maçı izleyen adam göremedim herkes belli bir düstur içinde oturarak maçı izliyor. bizde önde,ayakta dikilen, sandalyelere basan hanzo dolu ortalık... maç, zevk. tutku bu işte...

Bir de avrupalılara ahlaksız derler, ülkemiz avrupadan daha ahlaksız şu an.
  • mesajm blunsn
  • Tel coktu
  • GS FB maçında oturanı dövüyorlar, bu ne ya böyle maç mı olur. Ah ulan şamp ligi yarı finali veya finali GS FB olacaktı ki görücektiler taraftar, şov, futbol neymiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

quote:

Orijinalden alıntı: milliyet

Gigapixel fotolar tek bir çekim ile olmuyor.Birden fazla çekimin birleştirilmesiyle ortaya çıkıyor.Oyuncularda sürekli hareket halinde olduğu için böyle gariplikler olması normal

Einstein dedected...

baran 14 yasinda arkadaslari ona einstein diyor :). :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.