Yüzbaşı
19 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar.
Hyundai i20 2014 model aracımda atiker lpg takili.

3-4 aydir Marşa bastigimda devir saati asagi dusup istop ediyor. Ben gaza basmassam bi türlü çalışmıyor araba. Isin garibi bu skinti sabah ilkkez yani motor sogukken degil 10-20 km gidip istop edip tekrar çalıştırmak istediğimde yani motor sicakken oluyor.

Usta sigortayi attirip belli bir süre benzinde kullan gene yapacak mi bakalm dedi, benzindeyken hic bir sorun olmadi

Atiker deki usta makineye bağladı enjektorleri basliklari yeniledi fakat bugun yine yapti istop etme sorununu.

Valla arabayi satma noktasina geldim sinir oldugumdan. bi çözümü olan varsa yardımcı olursa cok sevinecegim.
https://www.isbank.com.tr/content-management/Documents/Kampanya%20dosya%20ekleri/2017/10.yilsonbaharcekilistalihlileri.pdf

Kazananlar belli oldu.

Şükürler olsun.iphone 7 kazanan asillerdeyim. Pazartesi arayip irtibata geçeceğim.
Selamlar
Perşembe gunki fb- manchester maçına bilet almak istiyorum. Ama tff logolu passolig im.var. Tff logolulara 24 saat once bilet alma.hakki varmış.

Sorum şu. Yeniden fb passoligi çıkarıp maca gidebilir miyim. Yani mevcut tff logolu kart iptal olmadan bi de fb logolu passolig çıkarılabiliyor mu

Bilgisi olan aydinlatirsa cok sevinirim
2.el bölümüne ilan vereceğim illa Telefon numarası istiyor. Nerden kaydedicem numaramı acaba?
0 arac satin almak istiyorum,208 ve fiesta arasinda kaldim.

208 i 46.900 e ( orta ddonanım otomatik benzinli), fiesta yi 50000 e ( otomatik benzinli) birakiyorlar.

208 i kime sorsam guvenlikle ilgili sorunlar yasadigini, bi zaman sonra arabadan tikirti geldigini soyluyor. Ama ic dis donanım ve ic konsol muthisti.

Fiesta icin ise sanzumani cok saglam hic skinti yasamazsin diyorlar. Fakat ici cok dar geldi sigamadim. Yine de dusunuyorum.

Sizin goruslerinizi alabilr miyim?
yeeşilyurttaki doktora gideceğim yarın 9 da. esenler otogarda inip nasıl bir yol izlemeliyim-metro-otobüs tavsiyelerinizi alabilir miyim acaba
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-bayan-memurdan-otomatik-opel-corsa-133872471/detay ilanda da görüldüğü üzere otomatik 200binde corsa gördüm almayı planlıyorum bu model- km de otomatik corsa alınır mı sizce?
selamlar Arkadaşlar.

1 saat önce plants&zombies oyununda 6.99 a altın paketi aldım, kart ekstresinde ödeme görünüyor, fakat oyuna girdiğimde altın sayısı aynı, artmammış.

bunu kime şikayet edebiliriz acaba? bilgginiz var mı?

teşekkürler...
arkadaşlar, her zaman kullandığım roll-on bitmiş almaya gittim, aynısını bulamadım, kozmetikçideki çocuk tavsiye etti, içerisinde de kullanma klavuzu mevcut, banyodan sonra kremi sürüyorsunuz iyice yedirip, teri minimum a indirip kokuyu 0 a indiriyor. kesinlikle tavsiye ederim.
herkese merhabalar. yaklasik 4-5 senedir dudagimda cikan ucukla mucadele ediyordum. 15 gunde bir duzenli olarak hafif kasintiyla baslayip kocaman hale gelen ucuklara karsi denemedigim kalmamisti. dudaga isitilmis kaşık basmak, ucugun uzerine buz surmek, papatya cayi, tarcin, karanfil, 15 cesit farkli krem; hicbiri ise yaramadi.
2 ay once eczaneye gittim, durumu anlattim eczaci bagisiklik sisteminde zayiflik oldgunda ucuk cikar dedi. vitamin hapi yut iyi gelecektir dedi.
su cikolatali bonibon seklindeki Supradyn haplardan aldim. hergun bir adet yutuyorum. o gun bugundur ucugun u sundan bile haberdar degilim Allaha sukur.
bu yuzden ucuk belasindan muzdarip olanlara tavsiyem her turlu deyim yerindeyse kocakarı ilacini denedim, her turlu kremi surdum. bana iyi gelen tek sey vitamin hapi yutmak oldu, sizde deneyin her gun duzenli sekilde yutun yan etkisi de yok diye yaziyor.
sizlerle paylasmak istedim sıkıntisi olanlar bi denesin umarim onlara da sifa olur
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 942
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 71.051 (Bu ay: 113)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 31 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.