Şimdi Ara

Banyoda küçük sinekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
10.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Banyodaki küçük sineklerden nasıl kurtulabilirim? Kelebeğe benzer küçük sinekler var. Bazen mutfakta da görüyorum. Geçen gün kampüste dersteyken sınıfta bile gördüm pencere kenarında otururken. Çok sinir oluyorum. Bunlardan nasıl kurtulunur? Raid sıktık bir iki kere ama kâr etmiyor sadece kış olduğundan ortalarda gözükmediler o kadar bir süre. Çare nedir ne yapmak gerekir? 14 milyar yaşlı evrende, 4.6 milyar yaşlı dünyada uğraşılan şeyin şu vasfını "sevdiğim" hayvanları olması kadar saçma bir şey de yok ama kurtulmak istiyorum şunlardan. Banyo kapısını açık tutamaz oldum koridora çıkacaklar diye.

• Yok ki oyle seyler onlar sana gozuken 3 harfliler orta harfi i , musallat olmuslar sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinek değil onlar böcek. Bırak yaşasınlar zararları yok, faydaları var. Sadece aşırı fazlalaşırlarsa bir kaç tanesini öldür.
  • banyoyu düzgün temizle.. eskiden okul tuvaletlerinde çok olurdu iğrenç ve minnacık küççük sinekler.. dediğim gibi, domestos tex cif falan filan düzgünce temizle

• Hareketleri yavaş , yürek yemiş el edince uçmayan ruhsuz kelebek gibi sinekler dimi ? Bizde de var
  • Seni rahatsız eden sineği karşına al ve bunu yapmamasını söyle.
  • Banyoyu temiz tut, havalandır. Kokudan ve nemden gelirler.

• Islak ve nemli yer bırakma, çünkü ıslak kalan yerlere yumurtlarlar. Dikkatli bakarsan çok çok küçük kurtçukların ıslak yerlerde gezindiğini görebilirsin.
    İşte o kurtçuklar sineklerin larvaları.
  • Bizde de geçen senelerde vardı. Şimdi yok.

• Ben onları yiyorum bir şey olmaz
  • üvez deniyor onlara
  • Banyo biraz ıslak oluyor onun için tesisatta sıkıntı var sanırım düzeltilmesi gerekecek. Duştan sonra su sızıyor alttan. Kapıyı hep kapalı tutyprum havalanmayadabilir öyle. Başka ne yapmak lazım?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.