Şimdi Ara

Band Of Brothers

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
5.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steven Spielberg ve Tom Hanks, Er Ryan'ı Kurtarmak'taki ortak başarılarından sonra, II. Dünya Savaşı askerleri hakkında anlatacak daha fazla hikaye olduğunu keşfettiler: Band of Brothers, Stephen E. Ambrose'nin kitabına dayanan heyecanlı, savaşın gerçekçi destanı/efsanesi.

Yıl 1942. Yer Toccoa Kampı. 101. Hava gücü ve 506. Alay gönüllülerinin işi hiç de kolay olmayacaktı. Onlar eğitildiler, ter döktüler, çalıştılar, planladılar ve herşeyi en baştan aldılar. Düşman hattının gerisinde ve çıkartma gününde içgüdülerine, misyonlarını yerine getireceklerine inanmak zorundalardı. Kendine güven. Yanındaki arkadaşına güven... O kişi paraşütçü kardeşin olduğu sürece.

http://www.imdb.com/title/tt0185906/

Mükemmel olsa gerek ki; Tam '9.6' puan almış.

• Saving Private Ryan
    Black Hawk Down
    Full Metal Jacket
    Munich Rambo

Yapımcıları Aynı mı ? İmdb de aşağıda gördümde
  • İzlemek lazım bu tarz filmleri severim
  • Bir yandan Cod oynuyorduğum bir yandan bu diziyi seyrediyordum.Çok zevkli oluyordu.
  • bence çok güzel bi filmdir
  • quote:

Orjinalden alıntı: K1rKLee

Saving Private Ryan
    Black Hawk Down
    Full Metal Jacket
    Munich Rambo

Onlar, aynı tür tavsiye edilen filmler.
  • Bi ara show tv'de çıkıyordu kardeşler takımı diye bi dizi
    Bu dizi o dizi mi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Bi ara show tv'de çıkıyordu kardeşler takımı diye bi dizi
    Bu dizi o dizi mi acaba?

ta kendisi
  • İlk iki bölümünü izledim çok hoşuma gitti 720p 10 bölümü indiriyorum şu an 9 da hepsi insin arka arkaya izleyeceğim..Her bölüm bir buçuk saat her bölümde farklı kişiler çalışmış mesela atıyorum 7. bölümü Tom Hanks çekmiş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

quote:

Orjinalden alıntı: K1rKLee

Saving Private Ryan
    Black Hawk Down
    Full Metal Jacket
    Munich Rambo

Onlar, aynı tür tavsiye edilen filmler.

hımm Tşk Ederim ßilgiler için

O filmleri izlemiştim zaten. Sadece şu band of brothers izlemedim diğerleri gibiyse GüzeLdir mutlaka izLerim

• bende bu aralar bu mini diziyi izliyorum,2 gün önce 2. bölümünü izledim
    gerçekten başarılı bi yapım
  • Hiçbir bölümünü kaçırmadım hepsini izlemiştim hala da arşivimde var süper bir diziydi
  • Kardeşler takımını izledim.2. Dünya savaşını gerçektende çok iyi anlatıyor..İzlemeyen herkese tavsiye ederim.
  • forever teğmen speirs gerçi sonradan yüzbaşı oluyor ama olsun o gönlümüzde teğmen speirs olarak kalıyor
  • süper bi dizidir 5 6 yıl önce trt de oynadı sonra show tekrar verdi ama türkçe dublaj pek iyi gitmedi. izlemeyenler hemen 11 bölümü indirip izlesin. er ryan ın uzun hali desem herahlde yeterli olur izlemek için
  • bende de 720p si mevcut yarısını izledim benim bildigim en çok para harcanan dizi kardeşler takımı.film gibi zaten dehşet.
  • evt cok güzei bir dizi.tam 10 bölüm.uzun zaman önce tv de verilmisti.
  • bu arada dizideki kahramanalrı çeşitli yerlerde görmek mümkün. çavuş lipton sonradan subay oldu misal o saw 2 3 4 de oynadı. bull randlemann lost prison break gibi dizlerde küçük rollerde çıktı. çavuş martin hotl babylon da
  • İlk TRT1 de şanseseri rastladığım ve rastladıktan sonra her yayınlandığı günü kendime bayram sandığım dizi bittikten sonra koşakoşa dvdciye gidip bütün bölümlerini VCD olarak aldığım dvdler yaygınlaşınca DVD sini aldığım dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 2.dünya savaşı dizisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendenbenden -- 11 Mayıs 2008; 21:57:43 >
  • Güzel bir dizi arkadaşlar izleyin derim...Film esnasında kullanılan bazı mekanlar Call of Duty 2 de kullanılmıştı...

Band Of Brothers

Bir SS benden olsun...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.