Şimdi Ara

Band Of Brothers (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
3
Favori
5.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Binbaşı Richard Winters, 2 Ocak 2011'de vefat etmiş maalesef. Allah rahmet eylesin.
  • Bende ayrı bir yeri var bu başyapıtın. Üstüne başka bir dizi koyamam. The pacific, band of brodhers'deki hazzı vermedi. Winters tam bir taktik adamı. Adam savaş taktikleriyle mest ediyor. Hala izlemeyen varsa çok daha geç kalmadan kesin izlemeli.
  • bence teknik anlamda çok başaşrılı bir dizi. pacific maalesef yanına bile yaklaşamadı. pacific de sürekli bi karmaşa curcuna kimin kimi vurduğu belli değil. bob da herşey çok net akıcı ve sürükleyiciydi. oyuncular da çok efsane tiplerdi. perconte sinden tut malarkey ine kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Binbaşı Richard Winters, 2 Ocak 2011'de vefat etmiş maalesef. Allah rahmet eylesin.

Emin misiniz? Kendisi şu an Homeland dizisinde oynuyor ve gelecek yıllara dair projeleri var.

Profiline bakacak olursak;http://www.imdb.com/name/nm0507073/
    Henüz 40 yaşında... Bir yanlışlık olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Binbaşı Richard Winters, 2 Ocak 2011'de vefat etmiş maalesef. Allah rahmet eylesin.

Emin misiniz? Kendisi şu an Homeland dizisinde oynuyor ve gelecek yıllara dair projeleri var.

Hacı sen yanlış anladın durumu. Orjinal Richard Winters vefat eden. Damian Lewis, BOB'da onu canlandırmıştı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Hacı sen yanlış anladın durumu. Orjinal Richard Winters vefat eden. Damian Lewis, BOB'da onu canlandırmıştı.

Haha gerçek Richard Winters vefat etmiş. Yanlış anlamışım, pardon.

• Türünde en iyi örnek , daha iyisi yapılmadı...
  • Mükemmel bir yapım.

Kaç kere izledim bilmiyorum ama Yine başladım izlemeye.Savaşın gerçeklerini bize gösteren çok güzel bir yapıt.

Amadeus'un da dediği gibi daha iyisi henüz yapılamadı.
  • hbo kalitesi sonuçta prison break bitsin bayramdan sonra hemen izleyeceğim
  • herkesin hayatından en az 1 kere bile olsa kesinlikle izlemesi gereken başyapıtlardan biri tavsiye ediyorum hala izlemediyseniz izleyin izlettirin sırf yüzbaşı winters için bile izlenilir (sonradan binbaşı oluyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvaZaa xD -- 30 Ağustos 2012; 2:45:45 >
  • İkinci Dünya savaşına ilgim var izlemeyi düşünüyorum
  • çoğu savaş filminden güzel sahneleri olan mükemmel bir dizi.
  • Seriye tekrar başladım ( bu 4. sanırım ) Her defasında bana o savaş atmosferini yaşatıyor bu dizi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de 2. dünya savaşına daha doğrusu ona dair filmlere olan merakımdan dolayı bu diziyi izledim. Güzel işlenmiş diyebilirim, tabi taraflı olarak. Ancak bana sorarsanız 9,6 gibi kusursuz bir puan alacak bir dizi mi? Kesinlikle hayır.

7/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Benim de 2. dünya savaşına daha doğrusu ona dair filmlere olan merakımdan dolayı bu diziyi izledim. Güzel işlenmiş diyebilirim, tabi taraflı olarak. Ancak bana sorarsanız 9,6 gibi kusursuz bir puan alacak bir dizi mi? Kesinlikle hayır.

7/10

düşenin dostu olmazmış diye bir söz vardır abd'nin yıllardır yaptığı propaganda bu tarihi ve savaş filmleriyle dizileriyle kendilerini kahraman ve kurtarıcı ilan ederler ancak almanlar japonlar ve vietnamlılar vahşidir yamyamdır canidir şeytandır (almanlar gerçekten de öyleydi ama) seyircilerine hep bunu yansıtır... sadece kendi ülkesinde de değil hemen hemen tüm dünyada

bu diziyi ingilizler çekseydi de yine abd yapımı kadar ilgi görecekti ruslar çekseydi de abd yapımı kadar ilgi görecekti ancak almanlar kendi gözlerinden olayları anlatmaya kalksalardı sanırım pek iplenmezlerdi

bu diziyi benim gözümde "çok iyi" yapan unsurlardan biri gerçek savaş atmosferini çok iyi yansıtmış olmasaydı nereden geleceği belli olmayan top mermisinin patlaması tankların ateş açmasıyla bir anda irkildiğimi bilirim

• Şimdiye kadar soluksuz 5 bölüm izledim ve harika bulduğumu söyleyebilirim.
    Savaş sahnelerini iliklerime kadar hissettirmeyi başardı bu yapım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

Şimdiye kadar soluksuz 5 bölüm izledim ve harika bulduğumu söyleyebilirim.
    Savaş sahnelerini iliklerime kadar hissettirmeyi başardı bu yapım.

Her bölümü film tadında mükemmel varlıktır kendisi.
  • çok geç başladım bu diziye the pasificte harcadığım vakti buna ayırsaydım keşke

• eğitim subayı hakkında ne düşünüyorsunuz bence iyi bir asker değil ama iyi bir eğitim subayı savaşta işe yaramasada eğitimde on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: malum kişi

eğitim subayı hakkında ne düşünüyorsunuz bence iyi bir asker değil ama iyi bir eğitim subayı savaşta işe yaramasada eğitimde on numara

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.