Şimdi Ara

Bana özelliklerinizi söyleyin size en uygun ülkeyi söyleyeyim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
2
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son derece sakin ve klasik insanların yaşadığı,bilimsel kitaplar ve genel kültürle ilgilenen anlayışlı birilerinin bulunduğu yerler...
  • benim icin en onemli olan sey saygidir. garson, temizlikci farketmez hepsine saygi duyulsun, kizlari sadik, anlayisli-iyi niyetli olsun, asgari ucret normal gecim icin yeterli olsun, isci haklari-calisma-sosyal vs.. gibi yardiml kurumlari en ust duzey olsun. (iskandinav ulkeleri ve musluman ulkeleri haric!) + anadil ing olmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Damn. -- 31 Temmuz 2014; 2:51:07 >
  • kızların boyu uzun olsun ve geçimi kolay olsun
  • Sakin ,huzurlu insanların yaşadığı,herkesin birbirine saygı duyduğu ve bol yeşilliği olan bi yer :)
    Ayrıca Futbol hastasıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Geliri yüksek, insanların etlisine sütlüsüne karışmadığı, herkesin kendi halinde yaşadığı, çevrenin güzel ve temiz.. Siyaset ve adaletini yani devlet kurumlarını yoluna soktuğu..Herşeyin düzeninde gittiği.. Dili kolay öğrenilebilen, arabaların ucuz, evlerinde çok aşırı pahalı olmadığı.. Hayat standartları yüksek bir ülke tavsiyen var mı?

(benim bildiğim bir yer var bakalım seninde bir tavsiyen olacak mı?)

Benimkisi 10 harfli ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Sakin ,huzurlu insanların yaşadığı,herkesin birbirine saygı duyduğu ve bol yeşilliği olan bi yer :)
    Ayrıca Futbol hastasıyım

İTALYA!
  • Boş boş siyasetle uğraşılmayan
    Din'e önem verilmeyen
    İnsanların önyargılı olmadığı
    Tercihen soğuk

bir yer ? (İlk aklıma gelen İsveç, Norveç, Finlandiya oldu ama belki sende farklı bir yer vardır?)
  • Her seyin basi ozgurluk olsun. Hicbir konuda kisitlamalar olmasin. Alkol, sigara ucuz olsun, insanlarin ana amaci eglenmek olsun; mumkunse de Avrupa ulkesi olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harley-Davidson -- 31 Temmuz 2014; 17:00:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakozcandir

ileri teknoloji olucak .genelde genç ünlü sanatçıların doğduğu ve ressam,sanatçılara önem verilen bir yer ?

Teknoloji konusunda çok çok ilerideler diyemesemde İtalya sanata önem veren bir ülke.

gıbıç : Norveç insanları sakin ve huzurludur ama hayvanlar ve doğa ile çok çok iç içe olmak istiyorsan sana Nepal ve ya Moğolistan gibi ülkeleri öneririm.

erorcun : Türkiye den daha ucuz derken yani parasal anlamda ucuzluk mu demek istiyorsunuz yoksa alım gücü mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

Ucuz ve luks yasam sarisin kizlar bide iyi sartlar ve yobaz olmayan

Edit:Yazim yanlisi

Ucuz ve lüks yaşam konusunda bir şey söyleyemesemde bahsettiğin modernlik tanımına en uyan ülke İngiltere gibime geldi.

MirovaTR : Nüfus kelimesi Türkçe olduğuna göre Türkiye ve ya KKTC den başka ülke söylememi beklemiyorsun sanırım ? Ama İnsan sayısına göre bakarsak KKTC sorunuzun yanıtı olabilir.

buraksertel: Vietnam teknolojij ve ya Askeri alanda Türkiye den iyi olmasa da kızları bana göre güzel ve tek parti rejimi ile yönetiliyor Matematik gibi alanlarda eğitim düzeyinin yüksek olduğunu duymuştum.

Flopyy: 1:97 konusunda pek emin olmasam da Uzun boy ve esmerlikten yola çıkarak İspanya diyebilirim sanırım :S

Keikosh: Bilgisayar ve Teknoloji konusunda ileri olan Ülkeler ( Japonya Güney Kore , Singapur vb) havaları pek temiz sayılmaz sanırım :/ Ve Güney Kore de Yüksek hızda internetin en ucuz olduğu ülkelerdendir ama siz temiz hava sevdiğinize göre İsveç gibi teknolojiyle ilgili , havası temiz bir ülke önerebilirim.

• Hayvansever kızları 1.75-1.85 sakin ucuz ne sicak nede soğuk bir ülke?

• Sosyal Bilimlere önem veren , Ekonomisinin iyi olduğu , Genellikle yağmurlu ve soğuk olan , Kızları sıcakkanlı ve insan dostu olan , Sigorta Hizmetlerinden beleş yaranabileceğim ülke ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRedzus

Çok güzel sahilleri olsun, insanları cana yakın olsun, mümkünse kızlar kezban olmasın, her taraf yeşil örtüyld kaplı olsun, evler modern olsun, ekonomik refah yüksek olsun, insanları çağdaş olsin, bilimde iletide olsun.

Mobildeyim kaç satır olacağı hakkında hiç bir fikrim yok. Bakalım böyle bir ülke var mı?

Sahil ve kızların kezban olmaması , yeşillik konusunda Brezilya diyebilsem de Refah seviyesi ve Evlerin modernliği konusunda sanırım bu söylediklerinizin hepsinin mevcut olduğu yer Miami ve ya Los Angeles oluyor :/

Rusty Ryan : Estonya ve ya Letonya demek isterdim ama amelelik yaparak pek fazla para kazanabileceğinizi sanmam oralarda Ukrayna da zor durumda zaten Size Beyaz Rusya ve ya Polonya yı öneririm.

AhmetGüler: Böyle bir ülke bulmak için fazla araştırma yapmaya gerek yok söyledikleriniz tam Anlamıyla Norveç.

liyundula : Geçimin kolay olup olmayacağı mesleğinize ve Öğrenim durumunuza bağlıdır Ama Kızların uzun boylu olması konusunda Kuzeydeki ülkeleri yani İngiltere , İrlanda , Kanada önerebilirim.

HüseyinCANDIR: Almanya da insan haklarının gelişmişliğinden dolayı herkes sakin ve huzurludur Almanya ve ya İtalya beklentilerinizi karşılıyor.

• Havası en fazla 25 derece olan, maaşların alım gücüne göre orantılı olduğu, insanların iyi olduğu bir yerde yaşamak isterdim. İskandinav ülkeleri veya uzakdoğu olmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

-Geliri yüksek, insanların etlisine sütlüsüne karışmadığı, herkesin kendi halinde yaşadığı, çevrenin güzel ve temiz.. Siyaset ve adaletini yani devlet kurumlarını yoluna soktuğu..Herşeyin düzeninde gittiği.. Dili kolay öğrenilebilen, arabaların ucuz, evlerinde çok aşırı pahalı olmadığı.. Hayat standartları yüksek bir ülke tavsiyen var mı?

(benim bildiğim bir yer var bakalım seninde bir tavsiyen olacak mı?)

Benimkisi 10 harfli ;)

Şu an Tahmin edemedim bu tüm Özellikleri kapsayan bir ülke O.o sizin bildiğiniz yer neresidir ?

Babblebabble: Benim Aklıma da öncelikle Norveç geldi ama İngiltere de sizin söylediklerinize uygun gibi.

Harley-Davidson: Tam anlamıyla Amsterdam ı tarif etmişsiniz :D

so be it : Kızlarının hayvansever olması konusunda pek bir bilgim yok ama iklim konusunda İspanya size göre sanırım belirli bölgelerinde istediğin iklimi bulabilirsin.

_CERKES_: Sigorta hizmetini hiçbir şey yapmadan beleş olarak alabileceğiniz bir ülke bilmiyorum Ama Yağmur ve Soğukluk olarak Bakarsak sizin ülkeniz Litvanya adının anlamı zaten yağmur ülkesiydi sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Havası en fazla 25 derece olan, maaşların alım gücüne göre orantılı olduğu, insanların iyi olduğu bir yerde yaşamak isterdim. İskandinav ülkeleri veya uzakdoğu olmasın

Avusturya / Viyana sanırım size göre ;)
  • kaslı ve zeki. çekik gözlü severim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnnySins

quote:

Orijinalden alıntı: wRedzus

Çok güzel sahilleri olsun, insanları cana yakın olsun, mümkünse kızlar kezban olmasın, her taraf yeşil örtüyld kaplı olsun, evler modern olsun, ekonomik refah yüksek olsun, insanları çağdaş olsin, bilimde iletide olsun.

Mobildeyim kaç satır olacağı hakkında hiç bir fikrim yok. Bakalım böyle bir ülke var mı?

Sahil ve kızların kezban olmaması , yeşillik konusunda Brezilya diyebilsem de Refah seviyesi ve Evlerin modernliği konusunda sanırım bu söylediklerinizin hepsinin mevcut olduğu yer Miami ve ya Los Angeles oluyor :/

Rusty Ryan : Estonya ve ya Letonya demek isterdim ama amelelik yaparak pek fazla para kazanabileceğinizi sanmam oralarda Ukrayna da zor durumda zaten Size Beyaz Rusya ve ya Polonya yı öneririm.

AhmetGüler: Böyle bir ülke bulmak için fazla araştırma yapmaya gerek yok söyledikleriniz tam Anlamıyla Norveç.

liyundula : Geçimin kolay olup olmayacağı mesleğinize ve Öğrenim durumunuza bağlıdır Ama Kızların uzun boylu olması konusunda Kuzeydeki ülkeleri yani İngiltere , İrlanda , Kanada önerebilirim.

HüseyinCANDIR: Almanya da insan haklarının gelişmişliğinden dolayı herkes sakin ve huzurludur Almanya ve ya İtalya beklentilerinizi karşılıyor.

Eyvallah.

• hocam sokağa çıktığımda insanların kilom ve tipsizliğim yüzünden yaratık gibi bakmadığı bide düşüncelere saygı duyulan bir yer fena olmazdı
  • Ormanları ve doğal alanları fazla olmalı.Yağmur eksik olmamalı.İnsanlar diğerlerini tercihleri yüzünden veya doğuştan kendilerinde olan sıfatlar yuzunden yargılamamalı.Ozgurlukçu bir ortam olmalı.

Bu arada herkes para ve karı kız derdine dusmuş.Niye kaybettiğimizin nedenlerinden bazıları sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 31 Temmuz 2014; 18:27:03 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.