Şimdi Ara

Bana özelliklerinizi söyleyin size en uygun ülkeyi söyleyeyim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
2
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JohnnySins

quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

-Geliri yüksek, insanların etlisine sütlüsüne karışmadığı, herkesin kendi halinde yaşadığı, çevrenin güzel ve temiz.. Siyaset ve adaletini yani devlet kurumlarını yoluna soktuğu..Herşeyin düzeninde gittiği.. Dili kolay öğrenilebilen, arabaların ucuz, evlerinde çok aşırı pahalı olmadığı.. Hayat standartları yüksek bir ülke tavsiyen var mı?

(benim bildiğim bir yer var bakalım seninde bir tavsiyen olacak mı?)

Benimkisi 10 harfli ;)

Şu an Tahmin edemedim bu tüm Özellikleri kapsayan bir ülke O.o sizin bildiğiniz yer neresidir ?

Bana özelliklerinizi söyleyin size en uygun ülkeyi söyleyeyim

herkese tavsiye ederim.. herşeyi fazlasıyla bulabileceğiniz bir ülke.. Tek sorun biraz uzak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 31 Temmuz 2014; 18:47:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorolmakisteyenliseli

kaslı ve zeki. çekik gözlü severim

Japonya size göre :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BengiDönüş

hocam sokağa çıktığımda insanların kilom ve tipsizliğim yüzünden yaratık gibi bakmadığı bide düşüncelere saygı duyulan bir yer fena olmazdı

Size en uygun ülke Amerika sanırım çünkü binbir türlü insan var ve obezite de oldukça yaygın herkes kendi hayatıyla ilgilenir orada ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Ormanları ve doğal alanları fazla olmalı.Yağmur eksik olmamalı.İnsanlar diğerlerini tercihleri yüzünden veya doğuştan kendilerinde olan sıfatlar yuzunden yargılamamalı.Ozgurlukçu bir ortam olmalı.

Bu arada herkes para ve karı kız derdine dusmuş.Niye kaybettiğimizin nedenlerinden bazıları sanırım...

Özgürlükçü bir ortam denilince en fazla akla gelen Hollanda üstelik Körler okulu felan da bulunur bence gayet iyi bir ülke. Ama İklimi konusunda pek fazla bir bilgim yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakozcandir

ileri teknoloji olucak .genelde genç ünlü sanatçıların doğduğu ve ressam,sanatçılara önem verilen bir yer ?

Teknoloji konusunda çok çok ilerideler diyemesemde İtalya sanata önem veren bir ülke.

gıbıç : Norveç insanları sakin ve huzurludur ama hayvanlar ve doğa ile çok çok iç içe olmak istiyorsan sana Nepal ve ya Moğolistan gibi ülkeleri öneririm.

erorcun : Türkiye den daha ucuz derken yani parasal anlamda ucuzluk mu demek istiyorsunuz yoksa alım gücü mü ?

sağolun hocamda sizin nick nedir öyle?.D

• JohnnySins kullanıcısına yanıt
    http://www.oecdbetterlifeindex.org/

bu sitede sizin için önemli olan kriterleri seçiyorsunuz

örneğin iş , eğitim , ev , hayat tatmini , güvelik , sağlık vs vs

sitedeki ülkeleri sizin kriterlerinize göre sıralıyor

Johnny yi böyle işler için yormayın enerjisini başka işlere saklasın
  • quote:

quote:

quote:

-Geliri yüksek, insanların etlisine sütlüsüne karışmadığı, herkesin kendi halinde yaşadığı, çevrenin güzel ve temiz.. Siyaset ve adaletini yani devlet kurumlarını yoluna soktuğu..Herşeyin düzeninde gittiği.. Dili kolay öğrenilebilen, arabaların ucuz, evlerinde çok aşırı pahalı olmadığı.. Hayat standartları yüksek bir ülke tavsiyen var mı?

(benim bildiğim bir yer var bakalım seninde bir tavsiyen olacak mı?)

Benimkisi 10 harfli ;)

Şu an Tahmin edemedim bu tüm Özellikleri kapsayan bir ülke O.o sizin bildiğiniz yer neresidir ?

Bana özelliklerinizi söyleyin size en uygun ülkeyi söyleyeyim

herkese tavsiye ederim.. herşeyi fazlasıyla bulabileceğiniz bir ülke.. Tek sorun biraz uzak

Hocam gidiceksen aydinlat bende cok severim Avustralya' yı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• JohnnySins kullanıcısına yanıt
    Nifus.
  • 1.80 KASSIZ 65 kg içki sigara her bok var kıvırcıgım esmerim allaha şükür bi giderimizde var herhalde :d
  • En gevsek ve kafa insanlarin oldugu organizasyon u yuksek ve lise üni hayatini en eglenceli ve degisik insanlarla gecirebilicegim bi ülke gerisi yalan benim icin

• Kızlar teklif etsin
  • @HüseyinCANDIR İtalyanın bazı kentleri olabilir. Saygı konusu biraz sıkıntı olabilir ama yeşillik,huzur ve futbol istiyorsan İtalya iyi bir seçenek. Almanya ve Hollanda da olabilir.

@Rusty Ryan Irkçılığın olmadığı slav ülkesi yok. Hele esmersen Doğu Avrupa tarafına pek uğrama. Faşizm gittikçe artıyor. Ama belki Estonya, Slovenya, Slovakya nufüs az olduğundan daha iyidir tabi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Ben sana ülkeyi söyleyeyim sen özelliklerimi söyle Estonya

Nifusu çoğunlukla ateist sen de ateist olabilirsin ve ya mavi gözlü kızları seviyorsun çoğu öyle çünkü. ( Estonyalıların) Onun dışında Avrupa da çok hızlı büyüme gösteren bir ülke.

Bende isterim.

Tuvalu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

Bana öyle bi ülke söyleki herkes kişilikli olsun cahillik seviyesi 0 olsun

Herkesin kişilikli olduğu bir ülke bilmiyorum ama sanırım sen sakin kafalı bir insansın sana Bulgaristan ve ya İzlanda yı öneririm.

Bulgaristan dediya

• Milliyetçisi ırkçısı bol olsun
    Başkalarına cahil diyebilecek kadar kendini aydın sananlar çok olsun
    Hiçbir başarıları olmasın , tarih kitaplarından feyz alsınlar
    Çok bilmiş olsunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: aesource

Kızlar teklif etsin

O smiley ı yapma ama

• quote:

Orijinalden alıntı: oooguz

http://www.oecdbetterlifeindex.org/

bu sitede sizin için önemli olan kriterleri seçiyorsunuz

örneğin iş , eğitim , ev , hayat tatmini , güvelik , sağlık vs vs

sitedeki ülkeleri sizin kriterlerinize göre sıralıyor

Johnny yi böyle işler için yormayın enerjisini başka işlere saklasın

Teşekkürler dostum gerçekten yararlı bir site.

Karthusnowulti: Gevşek insanların bulunduğu eğlenceli (partiler , disko vb ) ülkesi istiyorsanız Ukrayna , Beyaz Rusya ve ya Polonya diyebilirim..

aesource : Her ülkede kızlar teklif edebilir bu konuda bir şey söyleyemem.

Karıncayiyen Yiyen Adam: Dünyadan ve İnsanlardan oldukça uzak birisiniz :D

PetyrBaelish : Tebrikler sizin özelliklerini belirttiğiniz ülkeyi bulmak için uzaklara gitmeye hiç gerek yok en yakından Türkiye diyebiliriz :D

• İsveç ve Avustralya geldi.
  • Dün sormayı unuttum. Ben okyanusun ortasında küçük bir ada ülkesi istiyorum. Hava alanı olmayan, gemiyle gidilebilen, vize sorunu çıkarmayan, kalabalık olmayan bir ülke söyler misin?

@JohnnySins
  • Sen bugün Türk tarihi konusu açan eleman değil miydin ? Bayağı patakladılar seni konuda.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.