Onbaşı
18 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tam acıkmışım yemeklere abancam 2 lokma yiyorum ordan 30 cm kıl çıkıyor neden neden neden
arkadaşlar koyu beşiktaşlıyım ama bu maça gidemicem maddi sıkıntılardan dolayı . satılan bilet sayısı 25 bin felan diyolar ama yorumlarda da gişeden bilet alırken kuzey tribünü tükende doğu tribünün den de az kaldı felan yazmışlar bu konu hakkında net bir şey bilen varsa cevap verebilir mi
arkadaşlar bilgisayar kötü ve yazın canım sıkılıyor fm 08 oynamaya karar verdim ama ing sarmıyor türkçe yapmama yardım edin arkadaşlar
ayağımda 3 kat çorap var ama üsüyor ayaklarım .
Arkadaşlar daha çok strateji tarzı oyunları seviyorum , zombi tarzı oyun tavsiye ederseniz o da iyi olur , günümüz değil de eskileri konu alan oyun tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaşlar daha çok strateji tarzı oyunları seviyorum , zombi tarzı oyun tavsiye ederseniz o da iyi olur , günümüz değil de eskileri konu alan oyun tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaşlar annemin giysi dolabında sakladığı 1000 lira varmış benimde haberim yoktu evde duran para birden yok oldu. kaybolduğu günlerde de eve tek bir misafir geldi ve o odaya girmiş annemin dediğine göre kadının günahını almak istemem ama annem araştırmış daha önceden de böyle vukuatları varmış kadının . Annem ben polisi arıcam fikir alcam felan dedi polisler geldi konuştular polis dedi ki abla sen ifade verceksin ondan sonra onu ifadeye alcaz sorduğumuzda ben yapmadım derse olay biter dedi '' sonra ben odadan çıktım bişiler kararlaştırmışlar . plan şöyle annem 1000 liram çalındı anlamıyorum kim yapar felan ama ben oraya eşimle kavga ediyorum diye kamera koymuştum onu açamadık evde filancanın oğlu yapabiliyormuş ona söyleyeyim de yapsın , polise gidicem felan ((plan bu )) . bu planı aynen uyguladık annem saat 2 gibi. kadın o kamera kaydını izle bakalım kimmiş felan hiç bozuntuya vermemiş ama tek seçenek o arkadaşlar kimse kadını suçlamayın felan demesin . ondan sonra polisle irtibattayız annem izledim sen yapmışsın neden böyle yaptın ben sana güvendim evimi açtım , eğer parayı getirmessen ben polise gidicem gibisinden bişiler dedi . kadından ben yapmadım arkadaşım polise gitme nolur felan diyormuş ( madem yapmadın neden polisten korkuyorsun ) anneme soruyorum kesinlikle o diyor. kadının kocası aradı , anneme şöyle diyor '' yapmadım diyor karım neden suçluyorsun onu senin kanıtın var mı ''gibisinde bişiler diyor . ben konuşmaları duyuyorum annem çok soğuk kanlı hayran kaldım gerçekten annemde şöyle diyor '' gözlerimle gördüm bey efendi keşke olmasaydı ama yaptı işte felan diyor '' şimdi annem çarşıya gitti ifade felan vericek .

bu arada arkadaşlar kadın odaya çocuk uyutmak için giriyor ve uzun süre orda kalıyor . kişilik olarak da biraz para düşkünü annem komuşulara param çalındı felan diyince hemen o kadını söylüyolarmış baya bu işlere girmiş kadın ama ispatlayamadığı için sindirmiş herkes . şimdi napıcaz arkadaşlar annem sıkıştı adamlar bizde izlicez derse napıcaz önerlilerinizi bekliyorum çok berbat bir durum. annemide üstü kapalı tehdit ediyormuş adam .
Arkadaşlar annemin giysi dolabında sakladığı 1000 lira varmış benimde haberim yoktu evde duran para birden yok oldu. kaybolduğu günlerde de eve tek bir misafir geldi ve o odaya girmiş annemin dediğine göre kadının günahını almak istemem ama annem araştırmış daha önceden de böyle vukuatları varmış kadının sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar bu devirde çok dikkatli olmak lazım
Arkadaşlar lise 2' deyim . cuma gününe kadar okula gitmessem 10 . 5 gün devamsızlık oluyor arkadaşlarıma sordum sorun olur mu diye zaten karneler basıldı felan diyorlar sıkıntı olmaz diyorlar bilgisi olan yardım edebilir mi
Arkadaşlar , kızla 1 haftaya kadar buluşcam ilk buluşmamız olacak . Ben sinemaya götüreyim diye düşünüyorum sizce nereye gidelim ve ilk buluşmada neler konuşulur tecrübeliler yardım edin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 553
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.965 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 255 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.