Şimdi Ara

Bana özelliklerinizi söyleyin size en uygun ülkeyi söyleyeyim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Küçük Herifler

Özelliğe falan gerek yok, direk TÜRKİYE

Sanırım siz bor rezervinin yüksek olduğu ülkeleri seviyordunuz değişik bir zevkiniz varmış :-D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnnySins

quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Elite

Sakin, daima kendini yenileyen, gelişmiş, ırkçılık olmayan bir ülke?

Sana avustralya yı öneririm bir çok milletten insan var ve gayet gelişmiş bir ülke tabi sakinlik istiyorsan yeni zelanda.

Ben de avustralya ya gitmeyi düşünüyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

call of duty gibi olsun

Ne yazık ki call of duty gibi bir ülke bilmiyorum :-\

• insanları sakin olsun. evlenmelik kız olsun. şöyle orta boy bir ülke 1.65-.175 arası olsun boyları
    iş filanda olsun havası filan farketmez varmı böyle bir ülke ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

insanları sakin olsun. evlenmelik kız olsun. şöyle orta boy bir ülke 1.65-.175 arası olsun boyları

Asyalı seviyorsanız güney kore de asyanın evlenilecek kızları bulunur japonların aksine evlenmeden çoğu ilişkiye girmez ve boyları da tam sizin istediğiniz gibidir.

• quote:

quote:

insanları sakin olsun. evlenmelik kız olsun. şöyle orta boy bir ülke 1.65-.175 arası olsun boyları

Asyalı seviyorsanız güney kore de asyanın evlenilecek kızları bulunur japonların aksine evlenmeden çoğu ilişkiye girmez ve boyları da tam sizin istediğiniz gibidir.

onlarında dili zor be ya nasıl öğrenicem normalinden yokmu
  • quote:

quote:

quote:

onlarında dili zor be ya nasıl öğrenicem normalinden yokmu

Normali derken? Türkçe konuşmak istiyorsanız size Türkiye ve ya KKTC den başka önerebileceğim bir ülke yok.

• latin alfabesi olanlar tryi ne yapım kıllı kezolardan bıktık güzelleri de ztn bakmıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AUZEF -- 30 Temmuz 2014; 19:48:49 >
  • Seesiz, hassas duygusal, düşünceli, özgür olmaya düşkün biriyim.Benzin de ucuz olsun. Ve uzun insanlar olmasın 173üm çünkü

üstteki için ayrı bi ülke öner

oo asyalı alırım bir dal onun için de başka bi ülke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatarım Ağır Çekim -- 30 Temmuz 2014; 19:49:43 >
  • quote:

Doğudaki türk devletlerini deneyebilirsin türkmenistan gibi

• İnsanların soktakta ölmediği,herkesin birbirine saygılı olduğu bir ülke lazım
  • quote:

latin alfabesi olanlar tryi ne yapım kıllı kezolardan bıktık güzelleri de ztn bakmıyo

Asya ülkeleri pek fazla latin alfabesi kullanmaz ama Singapur ve ya Vietnam sanırım size göre :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: hp2010

Seesiz, hassas duygusal, düşünceli, özgür olmaya düşkün biriyim.Benzin de ucuz olsun. Ve uzun insanlar olmasın 173üm çünkü

üstteki için ayrı bi ülke öner

oo asyalı alırım bir dal onun için de başka bi ülke

Güney Kore insanları çoğunlukla duygusaldır ve ya singapur , hong kong gibi yerleri de düşünebilirsiniz ve ya Filipinler çok ucuz bir ülke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

İnsanların soktakta ölmediği,herkesin birbirine saygılı olduğu bir ülke lazım

Herkesin birbirine saygılı olduğu bir ülke yok ama insanların sokakta ölmediği cümlenizden yola çıkarak Kanada gibi yüksek güvenlikli bir ülke önerebilirim.

• gelişmiş bir sehirin yanı sıra hafta sonlarında gidebileegim buyuk ormanlar mesela milli parkları olan refah seviyesi yuksek insanların sevecen ve kulturlu oldugu pek tabiki guzel kızlarında bulundugu bir ulke varmıdır ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bushcraft -- 30 Temmuz 2014; 20:00:42 >
  • JohnnySins kullanıcısına yanıt
    Çok kazanıcam ama az harcıyacam.

Yiyecem ama mıçmayacam.

Koşacam ama yorulmayacam.

İtersem 1 hafta uykusuz kalacam istersem 1hafta uyuyabileceğim.

Sigara içipte kanser olmıyacağım.

Dötümü kollamama gerek kalmıyacağı.

Misali bir ülke arıyorum daha yazacaktımda hem üşendim hemde bi yerden sonra işin ucu bel altı isteklere kaçıyo. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bushcraft

gelişmiş bir sehirin yanı sıra hafta sonlarında gidebileegim buyuk ormanlar mesela milli parkları olan refah seviyesi yuksek insanların sevecen ve kulturlu oldugu pek tabiki guzel kızlarında bulundugu bir ulke varmıdır ki

New York sanırım size göre şehrin tam ortasında Central Park bulunur ve insanları sıcakkanlıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2014ygslysşampiyonu

Çok kazanıcam ama az harcıyacam.

Yiyecem ama mıçmayacam.

Koşacam ama yorulmayacam.

İtersem 1 hafta uykusuz kalacam istersem 1hafta uyuyabileceğim.

Sigara içipte kanser olmıyacağım.

Dötümü kollamama gerek kalmıyacağı.

Misali bir ülke arıyorum daha yazacaktımda hem üşendim hemde bi yerden sonra işin ucu bel altı isteklere kaçıyo. :D

Cennet tam size göre bir an önce hacca gidip ibadetlerinizi yapmaya başlayıp ölmeyi bekleyin.

• park az gelir bana boyle dag bisikleti olsun kamp olsun o tarz faaliyetler icindeyim hafta sonu kacabilecegim bir orman lazım isvec norvec finlandiya felan dusunuyordum ama ben
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.