Şimdi Ara

Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
26
Favori
71.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ]

Artık her işi yapay zekaya bırakmış adamlar.

Programı eleştirenlerin acaba şu yapay zeka kadar bilgi dağarcığı var mı ? olacağını sanmıyorum zaten sırf eleştiri yapmak için eleştiri yapıyorlar.

oyundaki kelimelere baktığınızda geri zekalı bile olsanız ne olduğunu gayet iyi bir şekilde anlayabilirsiniz oyunda.gayet tatmin edici bir şekilde çevirmiş program üzerinde biraz düzenleme yapılarak aylarca beklemek yerine bu şekildede gayet güzel bir şekilde oynanır.

Ellerine sağlık kardeşim emeklerin için.

YUKARIDA Kİ GÖRSEL STEAM DESTEK BAŞVURUSUNDAN ALINMIŞTIR.

Muhatap olduğumuz kişi tamamen bir robot artık steam destek bile insanlar ile muhatap olmuyor devretmişler robota işi.

robotun anladığı dilden devam ettim diğer sayfalarda ingilizce olarak problemimde halledildi.umarım dahada geliştirirler bu tip yazılımları.

• Alıntı

metni:
    GPT de 200 mb lık bir data öğretimi 2*2080ti dan fazlasını gerektiriyor.

Tamam üstad sensin. 2080ti Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

• Yama katilleri bu konuya da gelmişler RDR 2 yamasından sonra hala kendilerinde bu yüzü bula biliyorlar çok ilginç hiç yüzleri de kızarmıyor gerçi var mı bilemedim :)

• Şunu bırakıp gidiyorum. Gaza gelmeden önce neyin ne olduğunu bir araştırın. GPT-3 müş. aynen ben de hüsnü...

• Çeviriler çok iyi değil ama ingilizcesi yetersiz olanlar için gayet iş görür. En azından cümlede ne demek istendiği anlaşılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @zero2900

çok bilmiş arkadaş senle uğraşamam sana bişey kanıtlamak yada ispat etmek zorunda değilim

''We must go to the helm. At the helm we are needed.''

bu kelimeyi tercüme yap bakalım

nasıl bir çeviri yapıyorsun görelim

• Milletin forumdan kaçıp gitme sebebini şimdi daha iyi anlıyorum.

yok abi bu insanlara bedava iş yapıyorsun yaptıkları muameleye bak ya çıldırmamak elde değil akıl veriyor birde yap ulan sen yap daha iyisini o halde. yuh size be.

yok abi ben burada artık çeviri yapıp paylaşmayacağım.

Kardeşim yeni çevireceğim tüm yamaları kendi blog sitemde yayınlayacağım en azından yorum yapamaz kimse. sende aç bir Blog sitesi yaptığın çalışmaları oraya koy.

ortak çalıştığımız konularda referans gösteririm ben.

zartzurt456

• Acaba bıdır bıdır konuşanların amacı bumu.sizleri yıldırmak mı? Onları adam yerine koyup cevap vermeseniz çok daha iii:)))

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

@zero2900

çok bilmiş arkadaş senle uğraşamam sana bişey kanıtlamak yada ispat etmek zorunda değilim

''We must go to the helm. At the helm we are needed.''

bu kelimeyi tercüme yap bakalım

nasıl bir çeviri yapıyorsun görelim

Paralı çeviri yapan malum grubun üyelerinden biri. Ciddiye alma.

• herkul5 kullanıcısına yanıt

bende merak ediyorum acaba adamlar paralı çevirecekti de taşmı koymuş oldu arkadaş önlerine anlamış değilim.

eğer öyle bir şey var ise biz çevireceğiz paralı değin bizde yolumuza bakalım polemik yaratıyorlar boşuna anlamıyorum ki ben bu insanları.

• Tam üstüne bastın hocam kaldır ayağını:))))

Olay belli,maksat belli Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

• Rdr2'nin de bu şekilde çevirilmesi mümkünmü ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Virgül -- 14 Ekim 2020; 23:47:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zero2900 kullanıcısına yanıt
    İyide hocam attığın video GPT-3'le değil GPT-2'yle alakalı,benim baktığım her yerde GPT-3'le metin çevirisinin yapılabileceği yazıyordu.

• Bay Virgül kullanıcısına yanıt
    İMKANSIZ

• Bu tür yamaların translate yada yapay zeka olduğunu söylemeyin. aylarca yıllarca 30kişilik ekiple uğraştık deyin, üstüne de 40tl fiyat isteyin. yerlere göklere sığdıramazlar sizi 1 hafta içinde fanboyunuz 1 ay içinde tapar seviyede sizi sevmeye başlarlar. Yanlış yapıyonuz para isteyin para...

• Ragnarok333 R kullanıcısına yanıt
    Sebebi nedir ?

• Bay Virgül kullanıcısına yanıt

Red Dead Redemption 2 ye bir babayiğit çıkıp ben dil dosyalarını geri paketlerim derse yayınlamazsam namerdim.

çevirisine başladım tüm dosyalar elimde mevcut geri paketleme de sorun yaşıyorum sorun çözülür ise. paylaşacağım.

ister mahkemeye gitsinler isterse bulutlara çıksınlar ellerinden ne geliyorsa hodri meydan.

KUDURSUNLAR İSTEDİKLERİ KADAR.

• Vallahi hocam bu konularla ilgili bilgim olsa elimden geleni yapardım emin ol, ayrı bir konu aç istersen belki bilgili bir arkadaş yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Virgül -- 14 Ekim 2020; 23:53:13 >
  • Hayırlı İşler. :)

Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ]
  • Paylaştığım tüm Türkçe Yama çalışmalarımı forumdan kaldırdım.

artık sadece blog da paylaşacağım bunlarda burada kudursunlar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.