Şimdi Ara

Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
26
Favori
71.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gitti çok ağırına senin laflar benim. PAUAHAHAHHAHA. Hadi yallah, translate KRALI seni, kim tutar yiğidimi.

• keles71 kullanıcısına yanıt

Şaşırmıyorum sizin kaliteniz bu diyorum ya Translate yamalar gibi, dikkate alınmaya değmezsiniz. Sadece gülüyorum geçiyorum bu acizlğie ahahahah.

• akaGWYNBLEIDD A kullanıcısına yanıt

ulan sana steam hesabımı atsam oturur ağlarsın bu fakir bu torrentçi bu ölücü bu kadar oyunu nasıl almış diye. seni ağlatmıcam senide kâle almıcam. seni kâle alan insan kendine saygısı olmayan insandır. sen köpek gibi çalışmaya devam et. biz adam gibi çalışır paramızı gereken yerlere hakeden yerlere veririz.

• Gerçekten şaka gibi beğenirsin kullanırsın beğenmezsin kullanmazsın bu kadar basit ne saçma bir durum şu tartışılanlar yok bu yamayı isteyenler beleşçi yok bilmem ne bütün hoşuma giden oyunların yamasını da satın aldım oyunun kendisini de Steamime istediğin gibi bakabilirsin ama bu muhabbetler gereksiz.Fikrini eleştirini yap ki eleştirilecek bir durum yok burda "Kolay gelsin, eline sağlık ama ben bu yamayı kullanmayacağım şu şu sebeplerden" de geç ne uzatıp ona buna bok atıyorsunuz görmeden sadece konuşuyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth33 -- 15 Ekim 2020; 1:7:44 >
  • Sephiroth33 S kullanıcısına yanıt

sizin gibi tatlı su sevicilerin yüzünden forum çöplük oldu. Ortada gram emek verilmeden çıkan çöplerimi savunacağım? Adam akıllı kaç aydır düzgün gelen yama 1 2 yi geçmez. Kimin yüzünden benim mi? Yapıyor geçiyor yapıyor geçiyor yama çok olmak güzel kullan sen mantığı ile kendinize saygınız olsun be! Kendinize!

• Ya beyler sallayın şu herifi ya. Bloklayın geçin. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış. Bakmayın böyle salladığına. Steam'de cs:go, valoranttan başka bişey oynamayan, Seviyesiz bir Twitch chatini hayatı haline dönüştürmüş fotosentez yapan gerizekalınin teki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keles71 -- 15 Ekim 2020; 1:13:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yhaaaaaaaaaa beyler sallayın yhaaaaaaaaaaaaaaaa üfff .s.s.s.s Ahahahha gece gece sağlam gülüyorum böyleleri de olmazsa hayat çekilir mi be?

• 20 dakikadır inceliyorum ve sonunda çözüme geldim. %100 eminimki adol yada karapathian adlı hakiki ölücülerin yazım sitiliyle birebir aynı uyuyor. ikisinden biri bu lavuk. kendi hesabından yazamayacak kadar korkak birisi anca böyle fake hesaptan yazar işte. benim şahsi tahminim karapathian olduğu 3 tane oyun çevirip alemin kralıyım diye gezwemeyecek artık ortada çünkü herkes çeviriyor. önceden üretin derdi şimdi millet üretiyor üretene de çakma hesapla laf atıyor ulan harbi komedisin yaaa. devam devam heeee, yamaları bitirdik, istesende istemesende gelecek bu yamalar senin yapman gereken tek şey kudurmak. Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

edit: bak şimdi bilemedim adol da ağır basıyor takdiri karşılaştıranlara bırakıyorum Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabqu22 -- 15 Ekim 2020; 1:30:19 >

• yabqu22 Y kullanıcısına yanıt

Büyük oyunu çözmüşsün yeğenim bu zeka fazla, nerede okuyorsun ODTÜ de Hacettepe'de falan mı, gel Kızılay'a bir çayımı çorbamı iç bakalım.

• akaGWYNBLEIDD A kullanıcısına yanıt

zor olur lan laan 2 ayrı hesaptan yazmak adol olarak gel laflayak Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

• keles71 denilen herif, değiştirmişsin küfürleri. Busunuz işte bu. Tükürdüğünü yalayan bir tarafı tutuşunca silip kaçan karılar gibisiniz alayınız. Ölücü, Torrençilerden başka ne beklenir? Onur mu? Duruş mu. Çok zor.

• yabqu22 Y kullanıcısına yanıt

Aynen çok zorlanıyorum, düşük IQ'lu bireylerle değil ama onlarla çok iyi anlaşıyorum meslek icabı.

• Laf konuştu balkabağı. Sorsana Kaan'a ya da herhangi bir admine 2. bir hesabım var mıymış. Ha bir de ölücüyüm o yüzden;

Baldur's Gate 3 (v4.1.84.2021) Türkçe Yama ~%85 [ OpenAI GPT-3 Translate ]
  • Adol125 kullanıcısına yanıt

Kardeş tüm oyunu bozdun. Sen aslında benim ben, yapma etme verme şu kozu torrent bebelerine.

• @BlogKaan Hocam benimde dahil konuyu baltalamaya çalışan kişilerin yorumlarını siler misiniz lütfen. Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.