Şimdi Ara

bala tuz katmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bak nap biliyormusun eşşek çişini bir kaba koy güneşte 1 hafta beklet daha sonra ağzında gargara yap balgam malgam kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

bak nap biliyormusun eşşek çişini bir kaba koy güneşte 1 hafta beklet daha sonra ağzında gargara yap balgam malgam kalmaz

kafa bulma be sende .. zaten 2 aydır geçmiyor sağlık ocağının verdiği ilaçlar hiç bir işe yaramıyor zaten .. geçmio deli oldum birde bunu deniyim dedim bakalım ne olacak .
  • balgam at
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

bala tuz katarak balgamı geçirirmi ?

bendede aynı sorun var hocam öksürkte varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 29 Haziran 2010; 2:08:57 >
  • kulak burun boğaz cıya git. ciddiyim.
  • o lanet olası zıkkım sigarayı içerseniz balgam da olur kanserde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sıth

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

bala tuz katarak balgamı geçirirmi ?

bendede aynı sorun var hocam öksürkte varmı

öksürük yok hocam sadece balgam birde sesim kısıldı eskisi gibi gür değil .. sağlık ocağı hep aynı ilacı veriyor yolluyor beş para etmez.. sigara falan kullanmıyorum ... nerden bulaştı anlamadım 2 3 aydır kurtualamadım of bu tuzlu balı yaptım az önce bakalım ne olacak .....
  • Tuzlu su ile gargara yap düzenli aralıklarla. Bala tuz katmayı duymamıştım ama limonla karıştırıp içince iyi geliyor boğazlara. Bol bol çay iç bir de. 3-4 güne hiçbir şeyin kalmaz
  • arkadasim doktoruna danişarak içmeni öneririm ( alerji vb olabilir vücüdunda) mentopin isimli bir ilaç var balgam konusunda çok etkili
  • adaçayı iyi gider boğaza
  • havuc ye ciddiyim
  • Deyim gibi olmuş başlık. Sigaradan dolayıysa sık dişini 1-2 gün içme. Balgam söktürücü ilaç filan al eczaneden. Bol bol gargara yap.
  • yanlış hatırlamıyorsam zencefili bal ile karıştırıp (bal ile karıştırılmasının nedeni zencefilin çok acı oluşu) içildiğinde bi boğaz sorununa iyi geliyordu fakat balgam mı yoksa boğaz ağrısı mı tam hatırlayamadım şimdi
  • bal ve karabiber o. ciddiyim
  • Balla tuz mu Balla karabiber olacak o onu hergün 2-3 tatlı kaşıyı ye ve ballı turp suyu iç 1 haftada geçer. Turpun ortasını kaz üstüne bal at suyu çıkar zaten hemen içersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.